BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587145 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587146 przez xxElaElaEeexx
Depeche Masz rację.Ale myślę,że jak wszystkie urodzimy,nauczymy się nowego trybu życia z maluszkami to znowu częściej będziemy tu zaglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587149 przez xxElaElaEeexx
kika Tak mówiąc o jedzeniu to zjadłabym coś z grilla :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587156 przez andzia_zg
Dziewczyny sorki, że zanudzam ale mam pytanko. Jak chce dokarmic małego mlekiem MM to podać do zaraz po cycu czy trzeba odczekac jakiś czas?

Kurcze kupiłam saszetki Bebilonu i to jest porcja na 200ml więc chyba muszę jakoś podzielic te saszetki na mniejsze porcje bo mały na bank tyle nie zje :dry:

xxElaElaEexx nie mów nic o grillu bo ja teraz nie mogę jeść takich pyszności :P





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587157 przez kika1985
xxElaElaEeexx napisał:

kika Tak mówiąc o jedzeniu to zjadłabym coś z grilla :woohoo:


a ja mam wstręt do jedzienia z grilla, po Mazurach w zeszłym rok przejadło mi się na poczatku ciąż i nie wiem kiedy się zdecyduję na grillowe jedzenie , tak samo jak na placki ziemniaczane po ktorych chorowałam w ciąży B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587160 przez kika1985
andzia_zg napisał:

Dziewczyny sorki, że zanudzam ale mam pytanko. Jak chce dokarmic małego mlekiem MM to podać do zaraz po cycu czy trzeba odczekac jakiś czas?


kurcze nie wiem , ja dawałam od razu jak mały płakal głodny, ale jak Wojtek nie jest głodny po cycu to jest sens dokarmiac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587161 przez Waszka87
Oooooo Boziuu grilla grilla griiila mi dajcie i taka kiełbasę aa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587166 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

andzia_zg napisał:

Dziewczyny sorki, że zanudzam ale mam pytanko. Jak chce dokarmic małego mlekiem MM to podać do zaraz po cycu czy trzeba odczekac jakiś czas?


kurcze nie wiem , ja dawałam od razu jak mały płakal głodny, ale jak Wojtek nie jest głodny po cycu to jest sens dokarmiac?


No ale on zaraz robi się głodny... nie może zasnąć... jak wcześniej się najadał to od razuz araz był spokojniutki i szedł spać... a teraz jak mu nawet daje cyca to ciumka go bo cycek jak flaczek...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587172 przez Depeche
xxElaElaEeexx napisał:

Depeche Masz rację.Ale myślę,że jak wszystkie urodzimy,nauczymy się nowego trybu życia z maluszkami to znowu częściej będziemy tu zaglądać :)


taaaa juz to widze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587175 przez Depeche
andzia_zg napisał:

Dziewczyny sorki, że zanudzam ale mam pytanko. Jak chce dokarmic małego mlekiem MM to podać do zaraz po cycu czy trzeba odczekac jakiś czas?

Kurcze kupiłam saszetki Bebilonu i to jest porcja na 200ml więc chyba muszę jakoś podzielic te saszetki na mniejsze porcje bo mały na bank tyle nie zje :dry:

xxElaElaEexx nie mów nic o grillu bo ja teraz nie mogę jeść takich pyszności :P


no podziel na 3, wiesz co rozne sa opinie, jedni mowia, zeby nie mieszac pokarmow, inni nic nie mowia, ja chyba nie mieszalam, tylko sciagalam w butelke swoje i karmilam sztucznym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587176 przez Depeche
kika1985 napisał:

xxElaElaEeexx napisał:

kika Tak mówiąc o jedzeniu to zjadłabym coś z grilla :woohoo:


a ja mam wstręt do jedzienia z grilla, po Mazurach w zeszłym rok przejadło mi się na poczatku ciąż i nie wiem kiedy się zdecyduję na grillowe jedzenie , tak samo jak na placki ziemniaczane po ktorych chorowałam w ciąży B)


mam dokladnie tak samo, po plackach dwa razy chorowalam ,a po grillu nad morzem mam wstret do karczku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587177 przez kika1985
andzia_zg napisał:

kika1985 napisał:

andzia_zg napisał:

Dziewczyny sorki, że zanudzam ale mam pytanko. Jak chce dokarmic małego mlekiem MM to podać do zaraz po cycu czy trzeba odczekac jakiś czas?


kurcze nie wiem , ja dawałam od razu jak mały płakal głodny, ale jak Wojtek nie jest głodny po cycu to jest sens dokarmiac?


No ale on zaraz robi się głodny... nie może zasnąć... jak wcześniej się najadał to od razuz araz był spokojniutki i szedł spać... a teraz jak mu nawet daje cyca to ciumka go bo cycek jak flaczek...


no to w takim razie po cycu bym go odbiła i dała mleko modyfikowane B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587180 przez Waszka87
Ni i zapisałam się na wizytę prywatnie na przyszły wtorek o 17.20 może to juz ostatnia będzie? Może nie dotrwam? Dobrze ze wszystkie badania zrobione. Dzisiaj hbs mialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587196 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587197 przez andzia_zg
Depeche napisał:

andzia_zg napisał:

Dziewczyny sorki, że zanudzam ale mam pytanko. Jak chce dokarmic małego mlekiem MM to podać do zaraz po cycu czy trzeba odczekac jakiś czas?

Kurcze kupiłam saszetki Bebilonu i to jest porcja na 200ml więc chyba muszę jakoś podzielic te saszetki na mniejsze porcje bo mały na bank tyle nie zje :dry:


no podziel na 3, wiesz co rozne sa opinie, jedni mowia, zeby nie mieszac pokarmow, inni nic nie mowia, ja chyba nie mieszalam, tylko sciagalam w butelke swoje i karmilam sztucznym


Ok. To podziele na 3 porcje tą szaszetkę i rozrobię proporcjonalnie z wodą i spróbuję dać małemu. Podejrzewam, że od razu będzie spokojniejszy jak doje...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl