BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #586985 przez andzia_zg
Cześć mamuśki :-)

AniaCzajka nie jesteś wyrodną matka. Każda z nas ma problemy z karmieniem. Ja też dziś nie spałam praktycznie cała noc.

Lenucha jesteśmy z Tobą :kiss:

Mi dziś doszły kolejne problemy z malym.
Po pierwsze strasznie go wysypało. Przedwczoraj po kapieli go wysypało. Myślałam, że to może płyn z Hippa więc wczoraj wykąpaliśmy go w Johnson'ie (bo w nim był kapany w szpitalu i było wszystko ok) i po kapieli pojawiło się jeszcze więcej plam. Nawet na buzi... nie wiem od czego to.... może od wody... bo u nas taka kijowa woda... małego to chyba swędzi bo praktycznie nie spi, a mi serce pęka bo nie wiem jak mu pomoc.

Poza tym tez mam wrażenie, że mały niedojada. Co prawda siedzi na cycu długo,ale po karmieniu nie zasypia jak wczesniej tylko szuka cycucha. Jeszcze jak je z lewego (z tego co mialam taki mega nadmiar pokarmu) to jakos jest, ale jak jest karpienie z prawego to widzę, że chyba jest głodny... dostawiam go jeszcze do lewego ale ciagle tak tez nie moge robic bo w lewym naprawde bede miala nega produkcje a prawy zrobi sie flak...

Dziewczyny, które dokarmiaja maluszki mam pytanie.
1) Jakiego mleka używacie? Bo zastanawiam się żeby kupić Bebilon
2) jak to jest z dawkowaniem witaminy D+K jeśli się ma karmienie piersia z dokarmianiem?
bo przy samym karmieniu piersia witaminki podaje sie do konca 3 miesiaca, a jesli jest mm to jakos inaczej bo w mleku mm jest juz wit K. Kurcze w szpitalu mi mówili a ja ciota nie zapisałam :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586994 przez xxElaElaEeexx
Hej dziewczyny :)

Ja dziś wstałam o 8 wyspana ,ale z bólem głowy :huh:
Właśnie opycham się kanapkami :silly:
Całą noc śniło mi się,że siedzę przed gabinetem ginekologa i co chwilę gabinet był w innym miejscu,czy innym budynku nawet w jakiejś szopie gdzie łóżko było całe w kupach bleeee :S :woohoo: :side:

Offca No to super,że ktg wychodzi dobrze :)
AniaCzajka Na pewno sami świetnie dacie sobie radę :)
Lenusia Życzę ,aby coś się w końcu u Ciebie ruszyło ;)
Agnieszka86 Wy już odliczacie ile Wasz skarb ma tygodni a a my ile nam dni do terminu zostało :woohoo: :silly:
Ale jeszcze trochę i tez będziemy odliczać :side:
Depeche Współczuje ja też dziś jestem nie do życia-głowa mnie boli :dry:
Patrycja85 Jasne, że będziemy mocno trzymać kciuki :kiss:
Waszka87 I bardzo dobrze ,że się wepchałaś :woohoo: :lol: :silly:
Andzia Chciałabym pomóc ,ale niestety nie potrafię :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587034 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny:)

Ale dziś pogoda, taka strasznie smutna:( Mój mąż 13.02 rozbił się autem, dziś przyjechał kupiec i go od nas odkupił. Szkoda mi tego autka:(

Gosia27 Gosiu, Zosiu my również modlimy się i trzymamy za Was kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587052 przez Depeche
Andzia, mozesz malego wysmarowac bepantenem,albo tormentiolem , powinno pomoc. Moze to tez byc alergia na cos co zjadlas, niekoniecznie woda.
Co do karmienia to maly moze tez sie bawic, wiec jak czujesz, ze nie ciagnie cyca tylko sie bawi zabieraj mu. A zeby produkcja byla podobna, to ja najpierw przystawiasz do prawego i dokarmiasz jeszcze lewym, to przy kolejnym karmieniu musisz zaczac od lewego, niech oprozi i potem daj mu prawego. Tak na przemian, ja tez tak robilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587055 przez AniaCzajka
Rozpakowane mamusie, mam pytanko czym przykrywacie dzieci w łóżeczku bo mój Franio śpi w rożku jeszcze i przykrywam go cienkim kocykiem jeszcze bo mam chłodno w domu, ale nie wiem może to źle że śpi w rożku jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587070 przez Depeche
AniaCzajka napisał:

Rozpakowane mamusie, mam pytanko czym przykrywacie dzieci w łóżeczku bo mój Franio śpi w rożku jeszcze i przykrywam go cienkim kocykiem jeszcze bo mam chłodno w domu, ale nie wiem może to źle że śpi w rożku jeszcze?


moja spala w rozku, pod koldre balam sie ja wsadzic, zeby sie nie zakopala jakims cudem, sa jeszcze doetepne takie spiworki, ale ja tego nie mialam, tym razem tez nie kupuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587083 przez kika1985
waszka a mohery cie nie zakrakały??? ;)

mamcia, lafi jak u was? cos sie ruszyło??

ja sie nudze w domu, sprzatac mi sie nie chce, dzis strajkuje, obiad z wczoraj, tylko pranie wstawiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587087 przez Beata 26
Ania sprawdzaj mu kark czy sie nie poci, jesli ma mokre wloski z tylu to jest mu za cieplo. To w czym/ pod czym on spi to Wasza indywidualna sprawa, oby tylko bylo bezpiecznie. Wiec kolderka czy kocyk zawsze pod materac wsunieta bokami zeby nie bylo mozliwosci zsuniecia sie na twarzyczke. Ja mam zakupiony i rozek i kocyki i spiworki, a w czym Julian bedzie spal to czas pokaze. Ciekawostka - w Holandii nie istnieje cos takiego jak rozek!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587088 przez andzia_zg
AniaCzajka moj Wojtek tez spi w rozku i przykrywam go cienkim kocykiem a na nozki klade jeszcze drugi kocyk bo tez mam zimne mieszkanie i dodatkowo musze jeszcze dogrzewac w pokoju farelka a i tak nie jest za cieplo





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587114 przez aksa
hej dziołszki!

Ela uwielbiam twoje sny :D

Gosiu trzymam kciuki za was mocno!

Patrycja oczywiście że pamiętamy o twoim egzaminie!

Lenusia kochana oby się coś ruszyło :kiss:

Waszka no no odważna babeczka z ciebie tak się wepchać przed moherki! :lol: mi się dziś udało - dosłownie na jakąś lukę trafiłam, weszłam od razu a po mnie taaaka kolejka moherów! i wszystkie baby mnie zlustrowały od góry do dołu yeah

ja zamierzam na początku stosować rożek, ale jak długo to w sumie nie wiem :unsure:

jutro mam się stawić w szpitalu, torby spakowane dom uszykowany,ale w sumie to wcale się nie nastawiam na to że mnie zostawi, wręcz planuje porwać małża na jedzeniowe zakupy :woohoo:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587122 przez zolwikmb
vernix napisał:

Cześć Dziewczyny!

Napisała do mnie Ufolka: OLIWKA URODZIŁA SIĘ DZIŚ O 11:45, 3800 I 56 CM.!!!!!!!!!

Gratuluję z całego serca Ufolka!!! nareszcie:):) ucałuj Malutką ode mnie!!!ale się cieszę!



A my czekamy, czytam Was cały czas i pozdrawiam:)


Cudownie!!! Ufolka Wszystkiego Naj.....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=48626

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587133 przez Waszka87
kika kobieta która była za mną mówiła ze mi się należy pierwszeństwo ze kiedyś tak było ale reszta udawała ze nie słyszy. Wyszła 1 osoba i ja głośno powiedziałam ze mi się należy i szybko weszłam a potem szybko wyszłam i już. Nawet nie zdarzylam zobaczyć reakcji.
Zdrzemnelam się i czuje się jeszcze gorzej, ręka boli bo jak zawsze szukali żyły.

Ja podobnie jak Beata mam zapas rożków kocykow i śpiworków i zobaczę w czym będzie ok. Niby termin mi wypada ze ma być juz ciepło, ale w mieszkaniu jest tak 22-23•C.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587135 przez xxElaElaEeexx
Ja też zamierzam stosować na początku tylko rożek do spania.
Wydaje mi się,że nic więcej nie będzie trzeba ,bo mamy ciepło w domu :)

Zadzwoniłam przed chwilą z nudów do męża,a on biedny się wystraszył,że to już :lol:
W sumie to mu się nie dziwię,bo rzadko do niego dzwonie jak jest w pracy :side:

aksaCiekawe czy Cię zostawią w szpitalu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587141 przez Depeche
kika1985 napisał:

waszka a mohery cie nie zakrakały??? ;)

mamcia, lafi jak u was? cos sie ruszyło??

ja sie nudze w domu, sprzatac mi sie nie chce, dzis strajkuje, obiad z wczoraj, tylko pranie wstawiłam


straszna tu cisza, wykruszamy sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587143 przez Waszka87
ela twój tak jak moj;-) tak samo. Mój czasami nie odbierał a teraz przejęty zawsze odbiera taki troskliwy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl