BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #599777 przez Gosia27
Dzien dobry
Nasz Zosia już jest ochrzczona, nie było nas przy tym. Ale będziemy jej i tak robic jeszcze jedne normalnie w kościele tylko z rodzicami chrzestnymi ale bez polania główki wodą.

Budzenie się na odciaganie pokarmu już mi daje w kość, jestem strasznie przemęczona...
Dziś całą noc myslałam czy Zosia nadal oddycha bez wspomagania, głowa mi peka

Na domiar tego wszytskiego zaczynamy się z R przegadywac, obojgu nam nerwy puszczają, dziś przyjeżdża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599779 przez Kinga2424
Cześć Gosiu

Zobaczysz jak tylko Zosia nabierze sił, to jeszcze da Wam popalić ;) (w dobrym tego słowa znaczeniu). Pozdrowienia dla Ciebie i uściski wirtualne dla Zosieńki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599783 przez kika1985
koticz napisał:

My chyba będziemy chrzcić pod koniec lipca,choć ja chciałam maj/czerwiec.A robicie w domu czy w knajpie???Ja bym wolałą w domu ale cholera u mnie nie ma warunków(36m2 :dry: ) świrka ma duże mieszkanie ale zaś u niej kapa bo świr z konkubiną nie bardzo do niej...więc pewno trzeba będzie w knajpie robić,myśleliśmy jeszcze żeby zrobić w ogrodzie u moich rodziców...ale sama nie wiem...

Kika no właśnie nie darła się wcale (zresztą ona niewiele płacze) i wcześniej jadłam już zupę pomidorową i było git,jak nie to to nie wiem co jej zaszkodziło...cała jest wysypana na udach ramionach klatce i brzuszku...takie rzeczy (uczulenie) samo schodzi czy mam czymś smarować,a jeśli tak to czym???


koticz nie wiem ale wydaje mi się ze takie uczulenie to powinno samo zejść jesli wyeliminujesz alergen ale może inne mamy cos powiedzą B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599785 przez kika1985
Kinga2424 napisał:

koticz napisał:

My chyba będziemy chrzcić pod koniec lipca,choć ja chciałam maj/czerwiec.A robicie w domu czy w knajpie???Ja bym wolałą w domu ale cholera u mnie nie ma warunków(36m2 :dry: ) świrka ma duże mieszkanie ale zaś u niej kapa bo świr z konkubiną nie bardzo do niej...więc pewno trzeba będzie w knajpie robić,myśleliśmy jeszcze żeby zrobić w ogrodzie u moich rodziców...ale sama nie wiem...


My będziemy robić u nas w domu. Ale zamówiłam sobie katering. W sobotę idziemy na wesele, więc ciężko byłoby mi coś przygotować samej.


już zamówiliście katering/?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599787 przez kika1985
Waszka87 napisał:

Ja cały czas czuje jak mi się rozwiera no i ten sluz dużo go. My chrzciny robimy w restauracji 12 osób najbliższych. Chrzciny o 14 i obiad, deser sałatka i tyle. Zastanawiam się czy podawać alkohol czy tylko wino do obiadu


o matko ty tez juz wiesz gdzie , co i kiedy i nawet na ktora godzine?? :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599789 przez kika1985
hejo

ja dziś pospałam do 7 wow :cheer:
w noc standard już pobudka koło 1 i 4:30 na siku

my chrzciny też będziemy robić w knajpie, i ja chcialam robić bez alkoholu B) w końcu to nie zadna biba ale nie wiem czy przejdzie bo mój teść to sobie lubi chlapnąć no ale będzie się musial dostosować, a z gości to też najblizsza rodzina : moja mama z facetem, siostra z mezem i corka, brat z bratowa, tesciowa z tesciem, jej corka z chłopakiem (chcemy go na chrzestnego) i tyle , wychodzi 11 osób plus nasza 4 :) licząc dzieciaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599790 przez kika1985
Gosia27 napisał:

Dzien dobry
Nasz Zosia już jest ochrzczona, nie było nas przy tym. Ale będziemy jej i tak robic jeszcze jedne normalnie w kościele tylko z rodzicami chrzestnymi ale bez polania główki wodą.

Budzenie się na odciaganie pokarmu już mi daje w kość, jestem strasznie przemęczona...
Dziś całą noc myslałam czy Zosia nadal oddycha bez wspomagania, głowa mi peka

Na domiar tego wszytskiego zaczynamy się z R przegadywac, obojgu nam nerwy puszczają, dziś przyjeżdża



gosiu stres związany z sytuacją was może troszkę przerasta i stąd te kłotnie , wasz związek jest silny i na pewno to przetrwacie dla waszej córeczki :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599794 przez Waszka87
Kika ja jestem z wyksztalcenia ekspert ds planowania zasobów ludzkich i szkoleń ^_^

Melduje się 2w1 ;-) 4 noc z rzędu budzę się równo o 3:33

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599797 przez lusiaczek82
cześć
odnośnie chrztu powiedcie czy matka chrzestna musi być bieżmowana?bo zależy mi żeby to była moja przyjaciółka a ona właśnie nie ma bieżmowania i teraz tak się zastanawiam czy ksiądz będzie robił problem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599800 przez kika1985
Waszka87 napisał:

Kika ja jestem z wyksztalcenia ekspert ds planowania zasobów ludzkich i szkoleń ^_^

Melduje się 2w1 ;-) 4 noc z rzędu budzę się równo o 3:33



hehehe stąd lubisz mieć wszystko zaplanowane :P
a godzina pobudki fajna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599801 przez kika1985
lusiaczek82 napisał:

cześć
odnośnie chrztu powiedcie czy matka chrzestna musi być bieżmowana?bo zależy mi żeby to była moja przyjaciółka a ona właśnie nie ma bieżmowania i teraz tak się zastanawiam czy ksiądz będzie robił problem


noo musi bo inaczej nie da rady B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599802 przez dominia
Lusiaczek to jest warunek bycia chrzestnym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599806 przez lusiaczek82
kurcze tak właśnie myślałam a myślicie że powinnam jej powiedzieć że mam zamiar ją prosić jako chrzestną żeby może miała czas na jakieś załatwienie tego bieżmowania czy to jest jeszcze za wcześnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599810 przez kika1985
lusiaczek82 napisał:

kurcze tak właśnie myślałam a myślicie że powinnam jej powiedzieć że mam zamiar ją prosić jako chrzestną żeby może miała czas na jakieś załatwienie tego bieżmowania czy to jest jeszcze za wcześnie?


lusiaczek jeśli to twoja przyjaciółka to powiedz jej, pogadajcie szczerze i teraz to bedzie najlepszy moment bo nie wiadomo ile trwają sprawy z tym związane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599843 przez Depeche
Hej
Nadal w 2packu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl