BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #599350 przez Kinga2424
ufolka napisał:

a i dziękuje za miłe słowa odn moich dziewczyn :)

Ela na stojąco się spowiadaj :)

kiedy chrzciny planujecie??


My chrzciny planujemy na 28.04:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599353 przez koticz
Gosia27 napisał:

Padam na twarz, byłam u Zosi ponad 3 godziny
Jest odłączona od CAPAP-u, czyli nie dostaje już tlenu, w sumie od 8 rana aż do tej chwili jak tam byłam to świetnie sobie radziła. DOstaje już po 20ml mojego pokarmu. Wyniki ma dobre.
Rozmawiał ze mną kardiolog, na wt zaplanowana jest tomografia komputerowa.
Albo ja jestem jakaś durna i nie zdaję sobie sprawy z tego jak mała jest bardzo chora albo ten kardiolog ma taką metodę rozmawiania z rodzicami. Nagadał mi że Zosia jest słaba fizycznie, że może sobie nie poradzić...że pierwsza operacja za 2 tyg a nastepna w wieku 4-6 miesięcy i tej drugiej może nie przeżyc...że może w tym czasie po pierwszej pojechac na kosultację do innych ośrodków, nie wiem co to miało znaczyc. Najpierw sobie popłakałam, a teraz nie czuję strachu i wiem że mała sobie poradzi...

Aksa gratulacje kochana


Musisz wierzyć!!!Być może lekarz woli przygotować rodziców na najgorsze niż narobić nadziei a potem gdyby coś jednak poszło nie tak...Ważne,że Zosia sobie radzi,cały dzień sama oddycha!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599355 przez kika1985
Gosia wiesz lekarze zawsze muszą przedstawić wszystkie możliwe opcje i te najgorsze też , ale ja w was wierze i Zosia sobie świetnie poradzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599363 przez Kinga2424
aksa Najserdeczniejsze gratulacje!!!

Gosiu jesteśmy z Wami myślami. Masz Dzielną Córeczkę, która jak widać chce być z Wami i nie podda się bez walki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599369 przez koticz
My chyba będziemy chrzcić pod koniec lipca,choć ja chciałam maj/czerwiec.A robicie w domu czy w knajpie???Ja bym wolałą w domu ale cholera u mnie nie ma warunków(36m2 :dry: ) świrka ma duże mieszkanie ale zaś u niej kapa bo świr z konkubiną nie bardzo do niej...więc pewno trzeba będzie w knajpie robić,myśleliśmy jeszcze żeby zrobić w ogrodzie u moich rodziców...ale sama nie wiem...

Kika no właśnie nie darła się wcale (zresztą ona niewiele płacze) i wcześniej jadłam już zupę pomidorową i było git,jak nie to to nie wiem co jej zaszkodziło...cała jest wysypana na udach ramionach klatce i brzuszku...takie rzeczy (uczulenie) samo schodzi czy mam czymś smarować,a jeśli tak to czym???





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599373 przez Kinga2424
Dziewczyny ja dziś miałam wizytę.

Paulinka waży 3150. Obwód główki 32 cm. Rozwarcie malutkie, na 1 palec. Ponoć siedzi niziutko, tylko nie wiadomo czemu nie robi się rozwarcie większe.

Zrobił mi masaż. Myślałam, że z kozła nie zejdę. Jak dojechałam do domu to mi krew pociekła :dry:

W niedziele mam się pokazać na oddziale. Pewnie będzie powtórka z rozrywki.

A jak nic to nie pomoże, to 29.03 na oddział. Dał mi już nawet skierowanie.

Zobaczymy co to będzie. Wolałabym by samo się wszystko zaczęło. Nie chciałabym mieć wywoływanej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599378 przez Kinga2424
koticz napisał:

My chyba będziemy chrzcić pod koniec lipca,choć ja chciałam maj/czerwiec.A robicie w domu czy w knajpie???Ja bym wolałą w domu ale cholera u mnie nie ma warunków(36m2 :dry: ) świrka ma duże mieszkanie ale zaś u niej kapa bo świr z konkubiną nie bardzo do niej...więc pewno trzeba będzie w knajpie robić,myśleliśmy jeszcze żeby zrobić w ogrodzie u moich rodziców...ale sama nie wiem...


My będziemy robić u nas w domu. Ale zamówiłam sobie katering. W sobotę idziemy na wesele, więc ciężko byłoby mi coś przygotować samej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599387 przez ufolka
Gosiu też uważam jak dziewczyny że pewnie woli najgorszą opcję przedstawić, będzie okej, wszystkie kciuki mamy zaciśnięte za Zosieńkę :*
koticz a do spaghetti sama robiłaś sos czy kupowałaś?? bo zupę z koncentratu czy z pomidorów? moja Amelka miała na ketchup uczulenie, a na koncentrat już nie. My chrzciny poprzednio robiliśmy w domu, ale 30 osób to masakra było, ledwo usadziliśmy a ile się namachaliśmy z przygotowaniem.. teraz robimy w remizie, wynajmujemy ją. Ona jest po remoncie, zresztą mamy chyba 3 czy 4 do wyboru. W domu już nie chcę tego bałaganu..
Kinga ładna waga, taka w sam raz :) życzę żeby ruszyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599389 przez Kinga2424
ufolka napisał:

Gosiu też uważam jak dziewczyny że pewnie woli najgorszą opcję przedstawić, będzie okej, wszystkie kciuki mamy zaciśnięte za Zosieńkę :*
koticz a do spaghetti sama robiłaś sos czy kupowałaś?? bo zupę z koncentratu czy z pomidorów? moja Amelka miała na ketchup uczulenie, a na koncentrat już nie. My chrzciny poprzednio robiliśmy w domu, ale 30 osób to masakra było, ledwo usadziliśmy a ile się namachaliśmy z przygotowaniem.. teraz robimy w remizie, wynajmujemy ją. Ona jest po remoncie, zresztą mamy chyba 3 czy 4 do wyboru. W domu już nie chcę tego bałaganu..
Kinga ładna waga, taka w sam raz :) życzę żeby ruszyło :)


Dziękuję:) 30 osób to dużo. U nas na chrzcinach będzie 11 osób. Zapraszamy tylko najbliższą rodzinę. Moich rodziców, dziadków, rodziców męża, jedna ciocię i świadków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599400 przez andzia_zg
Aksa gratulacje!!! W końcu masz to za sobą i możesz tulić maluszka. Widzę, że już kolejna z nas miała podwójny poród. Całe szczeście,że wszystko ok i że ten ból szybko się zapomina. Jutro zaktualizuje liste porodow bo cos mi szwankuje komputer i maż próbuje go naprawić. A ja pisze teraz z telefonu





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599403 przez Waszka87
Ja cały czas czuje jak mi się rozwiera no i ten sluz dużo go. My chrzciny robimy w restauracji 12 osób najbliższych. Chrzciny o 14 i obiad, deser sałatka i tyle. Zastanawiam się czy podawać alkohol czy tylko wino do obiadu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599424 przez ufolka
Kinga u nas 30 osób to najbliższa rodzina, bo wszyscy blisko mieszkają, wszystkie ciotki i wujkowie, więc nie wypada nie zaprosić.. mojej kuzynce jak robiłam chrzciny na 10 osób to też robiła w domu, ale to mało zamieszania, można w domku zrobić :)
Waszka my podajemy wino, wódkę smakową i czystą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599426 przez Kinga2424
Dziewczyny ja uciekam. Ledwo żyje po tej wizycie. A jeszcze potem mi się zachciało bułek maślanych robić.

Życzę Wam słodkich snów :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599668 przez koticz
Mnie wyjdzie około 15osób (nasi rodzice,nasze rodzeństwo i chrzestni) pewno też zrobimy w knajpie ale tak jak waszka obiad,kawa i wypad :laugh: wódka pewno będzie ale niewiele(napewno nie tak,że flaszka na łeb jak na wesele) choć ja nie chciałam wcale alko bo to w końcu impreza Jagody a ona nie pije,no ale z drugiej strony obiadu też jeść nie będzie...heheh

Sama robiłam sos,zupę robiłam na koncentracie i do sosu też dodałam więc to nie to...Może za użo tych pomidorów było(bo jeszcze te z puszki) a na kanapce to w końu tylko plaserek był...cóż następnym razem będę mądrzejsza...

Spokojnej nocy kobietki i dzieciaczki





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599772 przez Kinga2424
Dzień dobry:)

Czyżby w nocy coś się zaczęło dziać?? Dziś jestem tutaj chyba jako pierwsza. Mam nadzieje, że wszystkie urodzimy jeszcze przed świętami:)

Życzę miłego dnia:)

P.S. Ja właśnie wcinam płatki kangus z mlekiem. Mniam mniam :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl