BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #599890 przez Depeche
cos sie przytkałysmy na finiszu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599891 przez ufolka
kika1985 napisał:

koticz napisał:

My chyba będziemy chrzcić pod koniec lipca,choć ja chciałam maj/czerwiec.A robicie w domu czy w knajpie???Ja bym wolałą w domu ale cholera u mnie nie ma warunków(36m2 :dry: ) świrka ma duże mieszkanie ale zaś u niej kapa bo świr z konkubiną nie bardzo do niej...więc pewno trzeba będzie w knajpie robić,myśleliśmy jeszcze żeby zrobić w ogrodzie u moich rodziców...ale sama nie wiem...

Kika no właśnie nie darła się wcale (zresztą ona niewiele płacze) i wcześniej jadłam już zupę pomidorową i było git,jak nie to to nie wiem co jej zaszkodziło...cała jest wysypana na udach ramionach klatce i brzuszku...takie rzeczy (uczulenie) samo schodzi czy mam czymś smarować,a jeśli tak to czym???


koticz nie wiem ale wydaje mi się ze takie uczulenie to powinno samo zejść jesli wyeliminujesz alergen ale może inne mamy cos powiedzą B)



też tak sądzę :)

Dzień Dobry :)

ja też wolała bym chrzciny bez alko, no ale zostałam przegłosowana... ale i tak nie będzie tego dużo, to nie wesele -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599894 przez Lenucha217
Depeche wlasnie znalazlam na forum ze do mojego lovi senso nie mozna dokupic i ze to niezly bubel echh szkoda bylo kasy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599895 przez Waszka87
Zastój w porodach. Ja chce teraz być w kolejności!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599897 przez Depeche
Lenucha217 napisał:

Depeche wlasnie znalazlam na forum ze do mojego lovi senso nie mozna dokupic i ze to niezly bubel echh szkoda bylo kasy


a nowy kupilas, to masz gwarancje, reklamuj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599898 przez xxElaElaEeexx
kika1985 napisał:

UWAGA UWAGA


dziś przed 8 urodzil się TYMON 58 cm 3700

aksa miała dwa porody , skończyło się cc, pisze że było okropnie nie chce o tym myśleć

Gratuluje kochana!!!!!!Buziaki dla Was !!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #599910 przez xxElaElaEeexx
My chrzciny będziemy robić w domu u moich rodziców tu gdzie obecnie teraz mieszkamy,bo nie zdążymy kupić mebli do salonu w nowym domku.A na podłodze goście siedzieć nie będą :P
U nas będzie około 15osób. :)

Byłam wczoraj u tej kuzynki-ale się najadłam :side: :woohoo:

A dziś chyba jeszcze z psem będę musiała do weterynarza jechać ,bo pobiegał po śniegu,oczywiście się go nażarł i katar mu się leje i oddychać nie może :dry:

PS Mam nadzieję,że tekst z mojego suwaczka się dziś spełni :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599921 przez sylwia2
Witam, zgadzam sie seksik jest jakis przereklamowany bo nawet mini bolu nie mam, czuje sie tak jak bym miała jeszcze z miesiac z brzuchem chodzic.

aksa gratulacje teraz ja czekam na mojego Tymona.

My chrzciny bedziemy robic w tym samym miejscu gdzie mielismy wesele ( oczywiscie jak bedzie miejsce) ale to dopiero w czerwcu lub sierpniu czas pokaze kiedy bo sie nawet nie zastanawialismy nad data.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599925 przez sylwia2
A moj suwaczek sie zatrzymał ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599933 przez lusiaczek82
sylwia2 napisał:

A moj suwaczek sie zatrzymał ;(

ja na mojego dzisiaj też nie mogłam patrzeć bo u mnie też ani widu ani słychu musiałam go usunąć no nic musimy czekać na ten magiczny dzień maluszkom dobrze w brzuchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599937 przez Waszka87
MÓJ SUWACZEK SIĘ COFNĄŁ AAAAA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599938 przez Kinga2424
kika1985 napisał:

Kinga2424 napisał:

koticz napisał:

My chyba będziemy chrzcić pod koniec lipca,choć ja chciałam maj/czerwiec.A robicie w domu czy w knajpie???Ja bym wolałą w domu ale cholera u mnie nie ma warunków(36m2 :dry: ) świrka ma duże mieszkanie ale zaś u niej kapa bo świr z konkubiną nie bardzo do niej...więc pewno trzeba będzie w knajpie robić,myśleliśmy jeszcze żeby zrobić w ogrodzie u moich rodziców...ale sama nie wiem...


My będziemy robić u nas w domu. Ale zamówiłam sobie katering. W sobotę idziemy na wesele, więc ciężko byłoby mi coś przygotować samej.


już zamówiliście katering/?


Tak, bo to jest sezon komunii, wesel. A chcieliśmy wypróbowany mieć:) Wstępnie mamy zamówiony na 28.04. Ale szczegóły to troszkę później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599947 przez Kinga2424
lusiaczek82 napisał:

cześć
odnośnie chrztu powiedcie czy matka chrzestna musi być bieżmowana?bo zależy mi żeby to była moja przyjaciółka a ona właśnie nie ma bieżmowania i teraz tak się zastanawiam czy ksiądz będzie robił problem


No niestety z tego co ja wiem, to musisz być po bierzmowaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599950 przez lusiaczek82
Kinga2424 napisał:

lusiaczek82 napisał:

cześć
odnośnie chrztu powiedcie czy matka chrzestna musi być bieżmowana?bo zależy mi żeby to była moja przyjaciółka a ona właśnie nie ma bieżmowania i teraz tak się zastanawiam czy ksiądz będzie robił problem


No niestety z tego co ja wiem, to musisz być po bierzmowaniu.

ja jestem bieżmowana tylko przyszła chrzesna nie i w tym problem bo nie chciałabym robić jej zamieszania bo to trochę zachodu żeby sobie to załatwiłą i teraz już nie mam pojęcia kogo wziąść za chrzesną
powiedzcie a jak wy byście zareagowały gdyby was poprosił ktoś o bycie chrzesną a wiedziałybyście że nie macie bieżmowania?ucieszyłybyście się czy raczej myślałybyście że będziecie mieć kłopot?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599955 przez Panika992
Agnieszka ja mam lezaczek Bright Stars. I jestem zadowolona;)

Hej. Nasza noc okropna. O 4 pobudka, papu i placz!! Mlody mie chcial usnac. Ja go na rekach trzymam, a on puscil na mnie soczystego pawia.. i tak do 7 urzedowal, az w koncu dalam mu smoczka(a smoczka mu nie dajemy) i od razu usnal. Potrzebowal sobie possac. I tak dojadl o 6.20 i dopiero teraz wstalismy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl