BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #599956 przez Kinga2424
lusiaczek82 napisał:

Kinga2424 napisał:

lusiaczek82 napisał:

cześć
odnośnie chrztu powiedcie czy matka chrzestna musi być bieżmowana?bo zależy mi żeby to była moja przyjaciółka a ona właśnie nie ma bieżmowania i teraz tak się zastanawiam czy ksiądz będzie robił problem


No niestety z tego co ja wiem, to musisz być po bierzmowaniu.

ja jestem bieżmowana tylko przyszła chrzesna nie i w tym problem bo nie chciałabym robić jej zamieszania bo to trochę zachodu żeby sobie to załatwiłą i teraz już nie mam pojęcia kogo wziąść za chrzesną
powiedzcie a jak wy byście zareagowały gdyby was poprosił ktoś o bycie chrzesną a wiedziałybyście że nie macie bieżmowania?ucieszyłybyście się czy raczej myślałybyście że będziecie mieć kłopot?


My też mieliśmy problem z wybraniem kto będzie chrzestnym. Ja mam brata. Mój mąż nie ma rodzeństwa. I wkońcu zdecydowaliśmy, że nie będziemy brać żadnych kuzynów, kuzynek. Tylko weźmiemy mojego bracika i jego narzeczoną. Jedni na takie coś patrzą dziwnie. Ale dla mnie najważniejsze jest by chrzestni mieli kontakt z Maleństwem, a nie tylko raz do roku na urodziny, albo i wcale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599959 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599962 przez Kinga2424
Agnieszka My też jesteśmy na etapie szukania leżaczków, bujaczków, huśtawek. Znalazłam taką fajną z Bright Stars za 249 zł. Ona jest do stosowania od urodzenia do 18 kg. Maż ma tam dziś dzwonić. Czym się różni ta do 9 kg, od tej do 18. Cena jest ta sama. A dłużej Dzidziuś sobie będzie mógł siedzieć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599963 przez Kinga2424
Depeche Powodzenia na KTG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599965 przez ufolka
Lusiaczek wszystko zależy od tego, kto by poprosił :)

Kika mi kiedyś ginka powiedziała że może wystawić dwa dni do tyłu zwolnienie, więc idź jutro do rodzinnego i niech Ci wystawia od dziś

Aga ja mam z FP i ma tylko wibracje, a ich i tak nie używam :P mój jest do 18 kg i bez bajerów, ale polecam bo bardzo stabilny i bardzo fajny, można różnie go rozkładać, nawet teraz Amelka bajki siedzi i wnim ogląda jak w foteliku :) są inne i mają zabawki grające na pałąkach itd no ale to i tak się odczepia potem :) allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...ier-i3088074185.html


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599971 przez ufolka
Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


:ohmy: :ohmy:

Kinga ja też jestem zdania że kontakt jest najważniejszy, my też bierzemy najbliższą rodzinę z którą utrzymujemy ciągły kontakt :)

Panika u mnie też był plan bez smoczka, ale czasami daję, miało być bez bujania, a czasami bujam ;p ee tam ważne aby trochę spokoju mieć i nie przesadzać z tym wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599976 przez Kinga2424
Czopki glicerynowe

Dziewczyny czy któraś z Was miała z tym kontakt? Ja w życiu nie miałam żadnych czopków. Jak się zapytałam lekarza, czy mogę sobie z nich skorzystać. Powiedział, że tak. Jeszcze napisał mi o jakiś tabletkach, ale wolałabym wpierw tych czopków spróbować. Boje się że nie zdążą mi zrobić lewatywy i że nie będzie mi zbyt komfortowo, ani ludziom dookoła mnie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599981 przez ufolka
ja kiedyś kupiłam małej jak nie mogła kupki zrobić, a w szpitalu dawali nam przed indukcją takie, ale słabe są :P a jak cię weźmie to może samo przeczyści, mnie przeczyściło, bo jak będą skurcze to nie wiem czy będziesz miała siłę na klopie siedzieć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599984 przez Kinga2424
ufolka napisał:

ja kiedyś kupiłam małej jak nie mogła kupki zrobić, a w szpitalu dawali nam przed indukcją takie, ale słabe są :P a jak cię weźmie to może samo przeczyści, mnie przeczyściło, bo jak będą skurcze to nie wiem czy będziesz miała siłę na klopie siedzieć :P


Nie, ja myślę, żeby teraz sobie zaserwować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599987 przez lusiaczek82
czy jest tu jakaś mamusia która jest ubezpieczona w krusie czy wszystkie z zusu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599990 przez ufolka
aa to śmiało :P

dziewczyny macie może odkurzacze piorące?? możecie coś polecić?? bo chcę zmienić i nie wiem na jaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600024 przez Waszka87
Jeju przeraza mnie wizja oxy w żyłę a nic nie idzie w strone porodu. Ja nie chce srodyyy :-(!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600032 przez andzia_zg





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600047 przez Kinga2424
andzia_zg napisał:

Uaktualniona lista porodów:

www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/567061-m...jecia-maluszkow.html


Ciekawe kto będzie następny??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600048 przez andzia_zg
Dzień doberek :-)

U mnie dziś nocka o dziwo jako taka. Mały na szczęście po jedzeniu zasypiał i nie było nocnych koncertów. Teraz też spi więc trochę lipa, bo wtedy będzie znów aktywny w nocy i nie da spać :/

Kurcze od 2 dni mały je mniej, bo je tylko 10 minut, a cyców leje mi się ciurkiem.
Panika Ty masz tak samo. Bolą Cię tez piersi? bo mnie tak i nie moge nawet leżeć na boku bo czuję ból w cyckach :dry: a jak małego przystawiam, to w momencie gdy łąpie za suta czuję mega ból, że az mnie skręca... później podczas jedzenia już nie boli... tylko ten moment zassania... :huh: no i cycuchy mam twarde jak kamienie... czyżby mi się wzmogła laktacja? :S :cheer: :unsure:

Depeche powodzenia na KTG. choć przyznam, że jak dla mnie KTG to wielka ściema. Ja na parę godzin przed porodem byłam przecież na KTG to tylko co było widać, to to niepokojące tętno maluszka, a skurczów brak... jeden tylko na poziomie 20-30 i tyle... a po paru godzinach wylądowałam na porodówce z mega skurczami... więc ilościa skurczów na KTG się nie kieruj, bo to wielka lipa.

Kurcze taka brzydka pogoda u mnie a mialam dziś wyjść z Wojtkiem pierwszy raz na spacer. Ale chyba sobie dzis odpuszcze, jezcze dziś go poweranduje i wyjdę na spacer jutro.

Przed chwilą zanim mały zasnął próbowałam go posadzić w leżaczku ale niestety nie chcial siedziec ani w leżaczku, ani leżeć na macie na łózku... :S chyba mu przeszkadzały te szelki :dry: poza tym zjeżdżał mi na dół i się wykrzywiał :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl