BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #605523 przez mamcia2013
Przeraża mnie załatwianie tych papierów do becikowego :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605526 przez koticz
Panika992 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #605547 przez ufolka
u mnie dopiero teraz starsza zasnęła ;/ myślałam że zwariuję tak mnie wkurzała bo nie chciała spać.

Kika ja mam rozpuszczalne założone, to teraz jak się myję i macam to nie czuję ich, ciągną jeszcze te ze środka tylko. Ulżyło mi po ok tygodniu jakoś, tylko że ja miałam szyte z zachaczeniem o starą bliznę, lekarz który szył mówił że ta może najdłużej dokuczać. A hemoroidy to i ja mam chyba, nie wiem nigdy pewna nie jestem :P po pierwszym porodzie też chyba miałam ale jakoś gorzej było niż teraz, wtedy czopki stosowałam. No a z tym przeniem to się nie dziwię że nie bardzo było, w końcu Laura ma słuszną wagę :)u mnie 3800 a myślałam że się poddam i nie dam rady, bez sił jakoś byłam. No ale sprężyłam się i poszło po nacięciu, a Ciebie nacinali?

Koticz, Malinka ja miałam tak w szpitalu jak z Amelką leżałam, po pierwszym porodzie, nie chciały dokarmiać tylko cyc, dobrze że teraz w innym szpitalu rodziłam, tutaj to zupełnie inna bajka była, mleko stało w buteleczkach, tylko smoczki się brało, butelkę i już, nikt jazdy żadnej nie robił. Nawet się pytali czy potrafię przystawić dziecko do piersi czy pomóc :ohmy:

Depeche ja Ci napiszę, teraz mam takie chwile, że się zastanawiam po kiedy grzyba ja tak chciałam urodzić już.. i jak to na luzie było z jednym dzieckiem.. nie schizuj dlatego, dobrze że chociaż u Ciebie mała starsza trochę :unsure: mi to serio czasami ręce opadają ;/

Panika jak to dobrze że i u Ciebie qrewskie dni, ja mam tak samo, zwłaszcza że R. ma w h*j zamówień i wcale mi nie pomaga tylko po pracy siedzi do 2-3 w nocy i pisanki drapie ;/ a ja mam cały młyn na głowie, kwiatki sadzę już dwa tyg ! i nadal nie posadziłam bo nie mam kiedy.. ciągle się kłócimy, ja już sama nie wiem czy ja użalam się nad sobą, czy mam rację, no ale wkurza mnie to że R. nabrał tych zamówień więc dla innych ma czas a mi pomóc już nie ma ;/ a jeszcze starsza ma okres teraz że wszędzie lezie, nie słucha.. ciągle się wydzieram na nią, nie tak to miało wyglądać.

ciekawe co u Gosi i Zosi, jak wyniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605555 przez koticz
Ufolka też właśnie myślałam o Gosi i Zosi

vernix też sie dawno nie odzywała,pochłonięta Henryczkiem pewno...

Aga kiedyś coś pisałaś i nie wiem czy zaskoczyłam dobrze Ty w dzień na tetrze lecisz???a w nocy na pampersach?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605562 przez ufolka
martwię się że nic nie pisała Gosia o tych wynikach ;/

Koticz jaki śliczny avatar :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605594 przez kika1985
Hej

Dzięki dziewczyny za odpowiedź chyba męża wyśle po te czopki

Mala karmie przez nakładki bo mam juz sutki zryte

Nocka spoko tylko pobudki częste co godzinę półtorej

Ufolka nacinal mnie na starej bliznie

Andzia mogłabyś poprawić godzinę urodzenia laury na 9:20 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605598 przez Depeche
ufolka napisał:

martwię się że nic nie pisała Gosia o tych wynikach ;/

Koticz jaki śliczny avatar :)


Hej
tez wlasnie mysle o wynikach Zosi, bo Gosia nie pisalam.

To, ze w dwupaku jeste to chyba jasne. Wczoraj cos tam podzialalismy ( seksem tego nie nazwe, lezysz jak kloda i ch. cie strzela, co za czasy). Mlody przedtem strasznie szalal, jak nigdy, prezyl sie, walil glowa, zzapieral sie nogami, ale nic sie nie stalo. Mala jak tak fiknela pare razy to wypchnela wody, no ale nie tym razem, widze.

Mialam dzis isc na ktg, ale pojde jutro. Lekarza mojego i tak pewnie nie zlapie, alez jestem zla za podejscie na koniec. Zwolnienie mam do dzis, wiec od jutra leci mi macierzysnki. NIe wiem tylko czy mam sie stawic w poniedzialek, czy wtorek na ip( skoro termin mialam na poniedzialek), ale chyba pojde rano we wtorek. Juz mi powoli wszystko lata. Zaraz zjem, poodkurzam i ide pomaszerowac, bo moze cos da. Sporo lezalam w tej ciazy , bo bylo to rozwarcie i pewnie dlatego tamten sie tam tak " zakociubił". Mała to była cły czas : wylatana". Poł nocy prałam pościel, wszystko zarzygane... ech. Uroki. Mała sobie uzmysłowiła, że ona jes chora bo rzygałą i nigdzie nie idzie, ale poszła. Nic jej nie jest. Znowu natomiast kasze, chyba pojde po skierowanie na testy z krwi odnosnie alergii, to taki niechodrobliwy kaszel, nie jest to normalne, za czesto.

Zółwik, Kinga jak tam sytuacja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605600 przez Depeche
Panika992 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


eee ja tez po pierwszym, a mialam z 16 szwów! Co Cie nie zabije to Cie wzmocni ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605601 przez Depeche
mamcia2013 napisał:

Przeraża mnie załatwianie tych papierów do becikowego :cheer:


to tylko tak wyglada, w US dostaniesz karteczke z dochodami i tyle. Nie jest tak strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605604 przez Depeche

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605608 przez Panika992
depeche idz na ip we wtorek. W pn jest pryma aprylis i lany poniedzialek, nieciekawa data na porod;p

kika to niezla noc, moj wstal tylko dwa razy, nocke mialam wiec wyjatkowo spokojna.

ufolka ulzylo mi, ze nie jestem sama z tymi nerwami. Bo myslalam, ze tylko ja taki nerwus.

Maly wstal w nocy tylko dwa razy. Teraz zjadl i znow usypia. Ale mu dobrze. A mi sie chce kawy i sniadanie , ale dupy mi sie nie chce ruszyc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605611 przez Depeche
Panika992 napisał:

depeche idz na ip we wtorek. W pn jest pryma aprylis i lany poniedzialek, nieciekawa data na porod;p

kika to niezla noc, moj wstal tylko dwa razy, nocke mialam wiec wyjatkowo spokojna.

ufolka ulzylo mi, ze nie jestem sama z tymi nerwami. Bo myslalam, ze tylko ja taki nerwus.

Maly wstal w nocy tylko dwa razy. Teraz zjadl i znow usypia. Ale mu dobrze. A mi sie chce kawy i sniadanie , ale dupy mi sie nie chce ruszyc...


Taaa, nieciekawa, moja córka się urodziła w lany poniedziałek ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #605615 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605621 przez Depeche
Dobrze, ze sie Gosiu odezwalas. Nic z tego nie rozumiem, czytalam, o ludziach, ktorzy wlasnie maja wszystko poprzestawiane... do tej pory nie wiedzialam, ze to mozliwe A jednak jest. Sciskam mocno, ZOsiak jest silną dziewczynką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605627 przez Gosia27
Jak na nia patrzę, to az trudno uwierzyc że jej serduszko jest tak cięzko chore...trudno z tym wszystkim sie pogodzić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl