BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 tygodni temu #604605 przez Gosia27
Hej dziewczyny
nawet nie wiem co bym chciała wam napisac, cieszyć sie tak macierzynstwem jak wy...i miec zdrowe dziecko
Dziś sa moje urodziny, strasznie smutne, własnie siedze sama w 4-ścianach bez meża i ukochanej córeczki. Dzis mają być wyniki tomografii, nawet nie wiem jak opisac to co czuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #604638 przez Agnieszka86
Lenusia kateter Windi odradzam, ja kupiłam, jest wielki i twardy nie wpechnę takiego czegoś małej do pupci! Te zwykłe na allegro są o niebo leprze, miekkie przynajmniej, mam je ale nie stosowałam.

Gosia nie wiem co mam Ci napisać kochana... Smutne takie samotne urodziny i jeszcze pełne strachu o małą :( Mogę Cię tylko wirtualnie uściskać i tak samo być z Tobą...
Ciężkie jest Twoje macierzyństwo, ale ja wierzę z całych sił, że to przejściowe, a potem będziecie się cieszyć z każdej nowej umiejętności jaką Zosia będzie zdobywać!

Nasza noc dość ciężka, mała zasnęła o 1, K. ją usypiał, a ja spałam... Ostatecznie uspokoiła się u nas w łóżku!
Zmieniłam jej wczoraj mleko na Enfamil i mała robi takie zbite kupy i widzę, że brzuszek ją męczy. Chyba wrócę do bebilonu.

A co do podawania dzieciakom kropelek itp od miesiąca, położna mówiła, że można dawać wszystko tylko w mniejszych dawkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604642 przez katarzyna1702
Ufolka a nawet nie wiem co to za kropelki bo mąż dopiero pojechał po nie od apteki. Na razie będę używać tego clotrimazolum jak po tyg nie będzie jeszcze lepiej to sięgnę po mustelle. Położna nie kazała mi kombinować wszystkim naraz tylko cierpliwie czekać na efekty więc poczekam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604650 przez Agnieszka86
katarzyna1702 napisał:

Ufolka a nawet nie wiem co to za kropelki bo mąż dopiero pojechał po nie od apteki. Na razie będę używać tego clotrimazolum jak po tyg nie będzie jeszcze lepiej to sięgnę po mustelle. Położna nie kazała mi kombinować wszystkim naraz tylko cierpliwie czekać na efekty więc poczekam.


spróbuj w nadmanganianie potasu wymoczyć pupkę! U nas zdziałało to cuda, moczyłyśmy się 1 a potem przez 2 dni przemywałam pupke małej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604653 przez 25malinka
Depeche napisał:

25malinka napisał:

koticz to jeszcze Jagodzie kikut nie odpadł,dziwne,mojej Natalii to już w pierwszym tygodniu odpadl a teraz to juz sie prawie wygoilo ladnie

depeche to co ile te szczepienia sa


a jakos dzwonia, chyba te pierwsze dwa raz na piec tygodni . Potem jakos dzwonia, powinnas dostac taka rozpiske ze szpitala z kalendarzykiem, albo jak bedziesz na pierwszym szczepieniu to dostaniesz. Najgorszy finansowo pierwszy rok, a potem juz luzik. Ja juz seryjnie nie pamietm.

[/i]


ale ze mnie debil,faktycznie mam tą rozpiskę wpiętą w książeczke zdrowia a nawet nie widzialam,ehhh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604656 przez Lenucha217
Agus dziekuje za porade:* poki co pomogla woda mam nadzieje ze nie bede musiala siegac po takiego typu srodki. Co do mleka to chyba taka jest reakcja dzieci na zmiane bo moj tez robi takie kupki , kolezanka wytlumaczyla mi ze taka zmiana robi niezla ewolucje w brzuchu maluszkow i trzeba nowe mleko wprowadzac stopniowo 7 karmien 1 raz nowe , kolejny dzien 6 starego 2 nowego itd Ja zrobilam zle bo zmienilam z dnia na dzien i bolal go brzuszek . Tak jak pisalam nan mu chyba nie podchodzi ale to moje spostrzezenia musze obserwowac pare dni jak bedzie reagowal na to mleko moze sie unormuje to samo pewnie u Ciebie .
Gosiu przytulam Cie najmocniej na swiecie :( serducho sie kraja .. ale badz silna jak twoja malenka wierze ze juz niedlugo bedziecie nierozłączne , glowka do gory kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604660 przez Lenucha217
bylyscie juz u ortopedy z maluszkami???? ja dzwonilam i nie chciala mnie zapisac choc mam takie zalecenie ze szpitala mowila ze najpierw do pediatry i on stwierdzi czy wizyta jest potrzebna.
Podajecie juz witamine d i k?? Bo mi k nie kazano skoro dokarmiam mm a d nie wiem ile bo mojego pediatry nie ma i nie wiem czy czekac czy dzwonic do innego lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604669 przez Agnieszka86
Lenucha217 napisał:

bylyscie juz u ortopedy z maluszkami???? ja dzwonilam i nie chciala mnie zapisac choc mam takie zalecenie ze szpitala mowila ze najpierw do pediatry i on stwierdzi czy wizyta jest potrzebna.
Podajecie juz witamine d i k?? Bo mi k nie kazano skoro dokarmiam mm a d nie wiem ile bo mojego pediatry nie ma i nie wiem czy czekac czy dzwonic do innego lekarza


my wizyte u ortopedy mamy na koniec kwietnia. A wit di k kazali od 8 doby podawac, a teraz jak karmie w zasadzie tylko mm to tylko d jej podaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604675 przez mamcia2013
Lenucha ja swojemu też daję wodę przegotowaną. A do ortopedy na bioderka to około 6 tygodnia życia trza iść i musi być skierowanie od pediatry. Przynajmniej u mnie tak jest. Mi pediatra mówiła że wystawi mi bez problemu.
Wit K ja też nie daję bo dokarmiam mm a wit D kazali mi od razu dawać. Ja mam akurat JuwitD3 z taką pompką.

Lusiaczek gratuluję :)


Gosiu Najlepszego, dużo wiary i siły :*

Aga mojemu też jeszcze nie odpadł kikut.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604678 przez 25malinka
hej laski!!!

U nas nocka dzis w miarę przespana,mała płacze w nocy ale juz troche mniej

Lena ja podaje malej codziennie tylko witamine D bo w większosci daje jej mm

andzia u mnie tez wszyscy mówią ,że mała do męża podobna

Gosia nie wiem co napisac,chyba tylko tyle,że cały czas trzymamy kciuki żeby było wszystko ok z Zosią

katarzyna my też mamy bioderka w 5 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604683 przez mamcia2013
Dziewczyny co można jeść karmiąc cycem?? Ja już głupieję i żrem same parówki, serki danio i biszkopty!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604688 przez Panika992
Bylismy na kontroli u pediatry. Maly distal skuerowanie na usg serduszka, bo slychac szmery nad serduszkiem. Strasznie sie denerwuje. Co prawda powiedziala, ze 50% dzieci sie z tym rodzi i zanika to samoistnie do 3mca ale sprawdzic trzeba. Nie powiedzialam jeszcze K, bo jest w pracy i sie zdenerwuje, powiem mu jak wroci.
Ale mam nerwy...;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604689 przez Agnieszka86
mamcia2013 napisał:

Lenucha ja swojemu też daję wodę przegotowaną. A do ortopedy na bioderka to około 6 tygodnia życia trza iść i musi być skierowanie od pediatry. Przynajmniej u mnie tak jest. Mi pediatra mówiła że wystawi mi bez problemu.
Wit K ja też nie daję bo dokarmiam mm a wit D kazali mi od razu dawać. Ja mam akurat JuwitD3 z taką pompką.

Lusiaczek gratuluję :)


Gosiu Najlepszego, dużo wiary i siły :*

Aga mojemu też jeszcze nie odpadł kikut.


Zosi kikut juz dawno odpadł, to nie my mamy problem z kikutem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604702 przez mamcia2013
Aga hahahahahah ale łeb ze mnie :D :D :D

Panika nie denerwuj się kochana. Będzie dobrze :)

Depeche jak tam? Rodzisz już?

Beata a jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604703 przez andzia_zg
Gosiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!! wiele siły, wytrwałości i wiary w to, że z Zosiaczkiem wszystko będzie dobrze!!!!





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl