BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #604963 przez kika1985
Hej

My jesteśmy w domu


Zważyłam się mam -10 kilo wiec jeszcze 10 ciążowych plus z 5 ponad program i będzie git :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605046 przez mamcia2013
Kika Fajnie że już w domku :) mi zeszło 14 kg :D jeszcze 8 ciążowych i z 5 dla zdrowia i będzie git :D

Koticz to chyba jedyny plus diety dla karmiącej że się gubi kg.

Załatwiacie dziewczyny becikowe??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605131 przez andzia_zg
Ja na razie jeszcze nie załatwiam z becikowym. Na razie nie ma jak sie ruszyc z domu więc poczekam jak bedzie cieplej i maly bedzie troszke wiekszy.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605139 przez Depeche
Wrocilam ze spaceru, nakupilam trzy siatki, zlazlam sie jak dzika, jak sie nie ruszy jutro tesciowa musi sie ze mna podzielic pilka do skakania, jakos wykorzystam wtedy te bezsenne noce!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605170 przez ufolka
Andzia ja jem dżem malinowy i z czarnej porzeczki, za jakiś czas spróbuję truskawkowy, ale może za miesiąc, jak mała podrośnie

Mamcia
ja mam już załatwione wszystkie papiery, mąż załatwił jak był na urlopie

Depeche no a kupiłaś coś sobie?? w nocy zamiast się nudzić na starego wskakuj :laugh:

Kika fajnie że już w domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605171 przez Panika992
Ja pitole, mlody dopiero zasnal. Cos go wzdecia meczyly, dostal espumisan, popierdzial i usnal. A niedlugo musi zjesc... K mnie troche uspokoil z tym serduszkiem, jutro mu zalatwi usg. I dostalam cennik szczepien w przychodni. Chyba musze bank okrasc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #605183 przez 25malinka
kika fajnie,że jesteście już w dom

Dorka Gratulacje!!!!

Gosia Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin

Mamcia My tez juz powoli załatwiamy papiery do becikowego bo trochę tego jest,ale czekam jeszcze na pity ze skarbowego i muszę iśc do mojego gina po zaświadczenie

Ja od porodu 9kg mniej i tak stoje w miejscu jakos nie chudne,jeszcze jakies 3kg ciązowe do zrzucenia + przydaloby sie zgubic 5kg ssprzed ciązy i bedzie git

Co do jedzenia to codziennie jem bułki,po nich raczej nie schudne,gotuje sobie jeszcze podobnie jak andzia piers z kurczaka z marchewka i do tego kasza bądz ziemniaki,ostatnio jadlam tez kopytka,no i biszkopty tez zajadam,oprocz tego zupa ryżowka

Natalia teraz spi ale cięzko jest ja uspic bo jak przebudzi sie na jedzenie to potem placze jeszcze przez godzine badz dłuzej zanim zasnie,nie wiem czy ona nie dojada czy brzuch ją boli,ale wkłada sobie paluszki do buzi albo szuka,zjada mi juz 90ml co 3 godz nie wiem czy to dużo????oprocz tego daje jej wode z glukoza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605188 przez Depeche
ufolka napisał:

Andzia ja jem dżem malinowy i z czarnej porzeczki, za jakiś czas spróbuję truskawkowy, ale może za miesiąc, jak mała podrośnie

Mamcia
ja mam już załatwione wszystkie papiery, mąż załatwił jak był na urlopie

Depeche no a kupiłaś coś sobie?? w nocy zamiast się nudzić na starego wskakuj :laugh:

Kika fajnie że już w domku :)


Bluzke sobie kupiłam, Xl, bo na początku to chyba ten rozmiar. LAure rajtki, chłopu kurtkę ( ten ma ze mną dobrze). Ufolka tak mi ciężko, ze nie potrafię sobie wyobrazić tych moich skoków. Chociaż dziś rano sama się po sutach zaczęłam macać, aż mi głupio było.

Co ile wy robiłyście zapis ktg przed porodem. Zastanawiam się czy iść jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #605196 przez andzia_zg
A co dokładnie potrzeba do becikowego? tzn skąd co trzeba mieć? bo chyba duzo tych papierów no nie?
Ja na razie pozałatwiałam akt urodzenia, meldunek i pesel małego i zgłosiłąm go u mnie w firmie do ubezpieczenia w NFZ. No i z polisy w pracy dostalam tez juz kase za urodzenie dziecka. Zostalo chyba tylko to becikowe...no chyba, ze o czymś zapomniałam... :S :S

To mówicie, że jecie dżem malinowy? a dużo kromek zjadacie? bo nie wiem czy zaczynac od jednej kromeczki czy moge sobie spokojnie zjesc na sniadanko 3 kromki.

Kurcze Wojtek mi dziś cały dzień śpi :cheer: aż się boję nocy :huh: bo pewnie jak sie teraz wyśpi o bedzie miał oczy jak 5zł





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605206 przez 25malinka
andzia akt urodzenia,zaświadczenie ze skarbowego o dochodach za 2011, z gminy o posiadania lub nie posiadaniu gosp rolnego,zaświadczenie od gina,Z pracy od kiedy do kiedy zatrudniona i dochód za pierwszy miesiac,dowody osobiste i chyba tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605221 przez Agnieszka86
Malinka moja mała też 90 ml zjada, czasem mniej, a wczoraj po kąpieli zjadła pierwszy raz 120.

Obyło się bez rurki, jak na razie, zasnęła mi po karmieniu o 14 i obudziła się dopiero przed 18. Zjadła i śpi, szkoda, że nie zostawiła sobie tego spania na potem... No ale może akurat będzie ładnie spać i da rodzicom trochę czasu dla siebie.
Zosia dostała dzisiaj swoje pierwsze kwiaty:) K. zrobił nam prezent i Zosiak dostał bukiecik tulipanów, a ja róż :) Ja miło:)
Teraz siedzimy same bo K. pojechał do księdza załatwić chrzest.

Ja z becikowym też jeszcze nic nie załatwiałam, zacznę po świętach i wizycie u lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605243 przez Depeche
Kingaaa,Złówik chyba nie rodzicie?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605272 przez ufolka
Dorka gratulacje ! :)
Panika a na jaki program się zdecydowałaś?
MAlinka a czemu dopajasz glukozą małą? jak karmisz piersią to nie trzeba poić
Depeche no to zakupy zaliczone, nawet się podzieliłaś, jak ładnie :P z tym skakaniem rozumiem Cię bardzo dobrze, ja to raczej robiłam z chęci urodzenia niż z przyjemności ;/ i tylko wkurzałam się potem..
Ania ja jem 2-3 kromki właśnie zazwyczaj
Aga ma gest ten Twój mąż :)

ależ mi gorąco ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605273 przez 25malinka
Agnieszka86 napisał:

Malinka moja mała też 90 ml zjada, czasem mniej, a wczoraj po kąpieli zjadła pierwszy raz 120.

Obyło się bez rurki, jak na razie, zasnęła mi po karmieniu o 14 i obudziła się dopiero przed 18. Zjadła i śpi, szkoda, że nie zostawiła sobie tego spania na potem... No ale może akurat będzie ładnie spać i da rodzicom trochę czasu dla siebie.
Zosia dostała dzisiaj swoje pierwsze kwiaty:) K. zrobił nam prezent i Zosiak dostał bukiecik tulipanów, a ja róż :) Ja miło:)
Teraz siedzimy same bo K. pojechał do księdza załatwić chrzest.

Ja z becikowym też jeszcze nic nie załatwiałam, zacznę po świętach i wizycie u lekarza.

[/b]


A Ty karmisz Zosię tylko mm czy też swoim???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605282 przez Agnieszka86
25malinka napisał:

Agnieszka86 napisał:

Malinka moja mała też 90 ml zjada, czasem mniej, a wczoraj po kąpieli zjadła pierwszy raz 120.

Obyło się bez rurki, jak na razie, zasnęła mi po karmieniu o 14 i obudziła się dopiero przed 18. Zjadła i śpi, szkoda, że nie zostawiła sobie tego spania na potem... No ale może akurat będzie ładnie spać i da rodzicom trochę czasu dla siebie.
Zosia dostała dzisiaj swoje pierwsze kwiaty:) K. zrobił nam prezent i Zosiak dostał bukiecik tulipanów, a ja róż :) Ja miło:)
Teraz siedzimy same bo K. pojechał do księdza załatwić chrzest.

Ja z becikowym też jeszcze nic nie załatwiałam, zacznę po świętach i wizycie u lekarza.

[/b]


A Ty karmisz Zosię tylko mm czy też swoim???


Tylko mm, moją pierś czasem ciumka bardziej dla przyjemności, bo nie wiele tego tam jest. Jak jest głodna to się tylko wkurza, że nie leci za wiele, ale daję póki mam, bo dla dzieciaczka, każda kropelka ważna:) A Ty jak karmisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl