BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu #604706 przez Agnieszka86
Panika992 napisał:

Bylismy na kontroli u pediatry. Maly distal skuerowanie na usg serduszka, bo slychac szmery nad serduszkiem. Strasznie sie denerwuje. Co prawda powiedziala, ze 50% dzieci sie z tym rodzi i zanika to samoistnie do 3mca ale sprawdzic trzeba. Nie powiedzialam jeszcze K, bo jest w pracy i sie zdenerwuje, powiem mu jak wroci.
Ale mam nerwy...;/


nie denerwuj się, moja mała też ma te szmery. Mieliśmy już ekg i echo serduszka jeszcze w szpitalu i wszystko wyszło dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604707 przez Gosia27
Dziękuję dziewczyny za życzenia :kiss:
Strasznie się denerwuje tym co mi dzis powie kardiolog<głowa mi peka>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604711 przez mamcia2013
Gosia27 napisał:

Dziękuję dziewczyny za życzenia :kiss:
Strasznie się denerwuje tym co mi dzis powie kardiolog<głowa mi peka>


Głowa do góry Kochana! ściskamy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604713 przez Panika992
Nerwy mi puszczaja... boje sie, wrocilam i becze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604720 przez mamcia2013
Panika kobietko uspokój się :) bez nerwów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #604721 przez andzia_zg
mamcia2013 napisał:

Dziewczyny co można jeść karmiąc cycem?? Ja już głupieję i żrem same parówki, serki danio i biszkopty!


Ja na śniadanie jem albo kanapki z wędliną albo kanapki z białym serem, na obiad albo rozół, albo np gotuje sobie pierść z kurczaka i marchewke i jem to albo z ziemniakami, albo z ryzem albo z kaszą. Jem też mase biszkoptów, czasem ugotuje noge z kuraka i zjem..

Panika nie karmie małego w łóżku, bo boje sie ze zbytnio sie do tego przywyczai. On strasznie szybko łapie, że coś mu wolno. Np uwielbia zasypiać na ramieniu jak go daje do bekania. Jak go pare razy ponosiłam po domu w takiej pozycji to teraz sie bardzo o to upomina i najchetniej wisiałby cały czas na ramieniu i tak by ze mna spacerował po domu... a jak powrót do łóżeczka to jest ryk... wiec troche mam cykora przzed wpuszczaniem go do naszego łozka, bo potem bedzie chcial tylko spac z nami.

Panika nie denerwuj sie...w szytsko bedzie dobrze i szmery mina

jeśli chodzi o witamine D+K to mi w szpitalu mówili, że do 8 doby daje sie wit D, potem jeśli karmie piersia to do konca 3 miesiaca mam podawac wit D+K, jeśli zdecyduje sie na karmienie peirsia z dokarmianiem mm to tak samo D+K a jesli przejde na MM to tylko witD





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604726 przez Depeche
Lenucha217 napisał:

bylyscie juz u ortopedy z maluszkami???? ja dzwonilam i nie chciala mnie zapisac choc mam takie zalecenie ze szpitala mowila ze najpierw do pediatry i on stwierdzi czy wizyta jest potrzebna.
Podajecie juz witamine d i k?? Bo mi k nie kazano skoro dokarmiam mm a d nie wiem ile bo mojego pediatry nie ma i nie wiem czy czekac czy dzwonic do innego lekarza


Kochana najpierw robisz usg stawow biodrowych, jak chcesz na fundusz to musi ci pediatra wypisac skierowanie, trzeba pilnowac, bo to sie jakos w okreslonym terminie robi, bo cos tam sie wyksztalca, potem z tym usg idziesz do pediatry. I on ciwszysto powie, ortopeda to jak cos jest do leczenia, a nie profilaktycznie. To bardzo wazne badanie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604727 przez mamcia2013
andzia_zg napisał:

mamcia2013 napisał:

Dziewczyny co można jeść karmiąc cycem?? Ja już głupieję i żrem same parówki, serki danio i biszkopty!


Ja na śniadanie jem albo kanapki z wędliną albo kanapki z białym serem, na obiad albo rozół, albo np gotuje sobie pierść z kurczaka i marchewke i jem to albo z ziemniakami, albo z ryzem albo z kaszą. Jem też mase biszkoptów, czasem ugotuje noge z kuraka i zjem..


Andzia mi te biszkopty zaraz bokiem wyjdą :D :D a suchary można itp? Ja jeszcze kisiel jem hehe ostatnio kopytka zjadłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604731 przez Depeche
Panika992 napisał:

Bylismy na kontroli u pediatry. Maly distal skuerowanie na usg serduszka, bo slychac szmery nad serduszkiem. Strasznie sie denerwuje. Co prawda powiedziala, ze 50% dzieci sie z tym rodzi i zanika to samoistnie do 3mca ale sprawdzic trzeba. Nie powiedzialam jeszcze K, bo jest w pracy i sie zdenerwuje, powiem mu jak wroci.
Ale mam nerwy...;/


dokładnie tak jest, czeste chyba zjawisko, moja tez miala, a u mojej to w ogole ginekomastie podejrzwali ( cycki miala takie ) , no ale sie nie potwierdzilo, a cycki sie wchlonely.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #604736 przez Depeche
mamcia2013 napisał:

Aga hahahahahah ale łeb ze mnie :D :D :D

Panika nie denerwuj się kochana. Będzie dobrze :)

Depeche jak tam? Rodzisz już?

Beata a jak u Was?


NIEEEEEEEE< usnelam o 6, wlasnie wstalam, popier. mi sie dzien z noca. Moglabym spac i spac.

Panika , co sie dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604740 przez Depeche
mamcia2013 napisał:

andzia_zg napisał:

mamcia2013 napisał:

Dziewczyny co można jeść karmiąc cycem?? Ja już głupieję i żrem same parówki, serki danio i biszkopty!


Ja na śniadanie jem albo kanapki z wędliną albo kanapki z białym serem, na obiad albo rozół, albo np gotuje sobie pierść z kurczaka i marchewke i jem to albo z ziemniakami, albo z ryzem albo z kaszą. Jem też mase biszkoptów, czasem ugotuje noge z kuraka i zjem..


Andzia mi te biszkopty zaraz bokiem wyjdą :D :D a suchary można itp? Ja jeszcze kisiel jem hehe ostatnio kopytka zjadłam :D


Dzewczyny uwazajcie, ja wem wiem, ale ja po tyvh biszkoptach jak mala karmilam, to sie spaslam z powrotem. Kur.a ale co w zamian nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604745 przez andzia_zg
mamcia2013 napisał:

Andzia mi te biszkopty zaraz bokiem wyjdą :D :D a suchary można itp? Ja jeszcze kisiel jem hehe ostatnio kopytka zjadłam :D


Ja kupuje sobie biszkopty waniliowe w Netto - pycha :-) smakuja jak babka :-)
Kisiel tez mozna :-) czasem jem sucharki.
A jesli chodiz o kopytka to tez bo w kopytkach masz ziemniaki i mąke a to można :-)

Ja ostatnio jadlam tez gotowane pulpety ale bez cebuli i malo doprawione i raz tez jadłam pierogi ruskie ale tez bez cebuli bo cebuli nie można.

Dziś mam na obiad zupkę buraczankę... nakroilam ziemniakow, marchewki i burakow i jem sobie taka zupke od wczoraj.Ale zabielałam nie śmietana tylko jogurtem naturalnym.

No i od kilku dni próbuje jesc wafle ryzowe i na szczescie żadnych rewolucji w brzuszku Wojtka nie ma :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604768 przez ufolka
Gosia mam nadzieję że dziś dostaniesz pozytywny dar od losu :)
Kasia ja tylko napisałam bo sama sprawdziłam :) pewnie że najpierw jednym a potem drugim, my od wczoraj smarujemy a dziś poprawę widzę, musi jakiś czas minąć, nic od razu nie działa :)
Aga nadmanganian jest też dobry jak maluszki mają jakieś krostki, potówki itd podobnie dodatek mąki ziemniaczanej do wody w wanience :) taki jakby krochmal się robi i dodaje :)
Lenucha ja daję D i K razem w kaspułkach, ale ja tylko naturalnie to inaczej się podaje, a pediatra przy patronażowej wizycie wypisuje skierowanie, nie dostaliście?? upominaj się bo to bardzo ważne :) ja idę do poradni preluksacyjnej, tam robi usg ortopeda i patrzy na te panewki stawowe, czystaw w niej siedzi prawidłowo, jeśli nie to zaleca różne różnowści, ze starszą córką to przerabiałam ;/
Mamcia niedawano wklejałam listę www.szpitalmadalinskiego.pl/sites/defaul.../dieta-karmienie.pdf
ja robię gulasz, piekę mięsa różne z warzywami, zraziki można ugotować, jem zupy mleczne czasami, tylko uważam bo jak za dużo nabiału zjem to małą brzuszek boli przy jedzeniu mi płacze, raz na jakiś czas jajko na twardo, ostatnio nawet tortillę robiłam i nic małej nie było :) jem serek wiejski, jogurty nat, dżem z malin i z czarnej porzeczki, tylko też najpierw troszkę żeby sprawdzić czy nic maluchowi nie będzie, jabłka, banany, marchewkę w postaci surówki lub gotowaną do obiadu :)jak się trochę pokombinuje to można coś tam znaleźć
Panika nie panikuj :) u mojej kuzynki 3 dzieci to miała :) trzymam kciuki żeby dobrze było :)
Depeche jak tam ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604778 przez Kinga2424
Małgosiu wszystkiego najlepszego:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604784 przez Dorka
czesc mamusie! bardzo dawno mnie tu nie bylo...ale myslami bylam z wami! Z calego serca gratuluje wszystkim dziewczynom przeslicznych dzidziusiow(sama slodycz) ja rowniez 5 marca zostalam mamusia., Aurelia miala 54 cm, i 4115g- niezly klusek co? porod sn o dziwo szybki bo 4 godziny..no ale to moje 3 dziecko, takze mam juz wprawe hehe. Pozdrawiam was wszystkie i zycze wesolych swiat wielkanocnych!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl