BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608111 przez ufolka
Dzień Dobry :)

Gratki dla Franusia i Wojtusia z okazji skończenia pierwszego miesiąca ! :)

U mnie połowa rodziny znów ma rota albo jelitówkę.. już mi ręce opadają, wszystko toczy się w kółko :angry:
Dziś pobudkę mieliśmy o 5, teraz spać mi się chce że masakra hehe bo do 23 oglądałam serial swój na necie i się nie wyspałam. Tyle śniegu u nas nawaliło że R. odśnieża już 2 godz, odśnieżarka jak na złość nie chce działać więc musi biedak szuflować.

Kinga wielki dzień już jutro :)
Alebazi rozmiar obrazu nie może być większy niż 150 kb, może zmniejsza mąż ale dalej za ciężki jest?
Zimucha ja w sumie nic nie przytyłam w ciąży i teraz po spadło mi 9 i waga w miejscu stoi jak zaczarowana, więc chyba muszę ograniczyć się z jedzeniem albo zacząć ćwiczyć. Mam rower stacjonarny taki treningowy na nim bym jeździła żeby nie te hemoroidy bo tyłek boli jak siedzę na nim i na razie odpuściłam ;/ te czopki posterisan takie sobie są, może lepiej tę maść kupię..
Kika może maść o której pisze żimucha lepsza, bo te czopki to takie naboje że szok..

Ja jak patrzę na siebie to humor mi się poprawia, jakiś dołów nie łapię, cieszy mnie to że mogę normalnie paznokcie u stóp pomalować albo nawet wziąć prysznic bez zadyszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608115 przez Panika992
ufolka zazdroszcze, bo ja patrzac na siebie lapie dola. Nawet nie chce zeby K na mnie patrzyl nago, czy nawet w bieliznie. Czuje wstret do swojego ciala.

U nas noc jak zwykle, w miare przespana. Ale szlag mnie trafia jak patrze za okno, bo snieg sypie od wczoraj. Qwa przeciez to juz kwiecien!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608124 przez AniaCzajka
ładną mamy zimę tej wiosny;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608129 przez Panika992
Strasznie gowniana pogoda. Nawet nie mozna na spacer wyjsc, bo przeciez sniegu po kolana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608135 przez AniaCzajka
a u mnie cały czas sypie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608138 przez AniaCzajka
a mój Franuś dziś skończył miesiąc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608139 przez AniaCzajka
ufolka napisał:

Dzień Dobry :)

Gratki dla Franusia i Wojtusia z okazji skończenia pierwszego miesiąca ! :)

U mnie połowa rodziny znów ma rota albo jelitówkę.. już mi ręce opadają, wszystko toczy się w kółko :angry:
Dziś pobudkę mieliśmy o 5, teraz spać mi się chce że masakra hehe bo do 23 oglądałam serial swój na necie i się nie wyspałam. Tyle śniegu u nas nawaliło że R. odśnieża już 2 godz, odśnieżarka jak na złość nie chce działać więc musi biedak szuflować.

Kinga wielki dzień już jutro :)
Alebazi rozmiar obrazu nie może być większy niż 150 kb, może zmniejsza mąż ale dalej za ciężki jest?
Zimucha ja w sumie nic nie przytyłam w ciąży i teraz po spadło mi 9 i waga w miejscu stoi jak zaczarowana, więc chyba muszę ograniczyć się z jedzeniem albo zacząć ćwiczyć. Mam rower stacjonarny taki treningowy na nim bym jeździła żeby nie te hemoroidy bo tyłek boli jak siedzę na nim i na razie odpuściłam ;/ te czopki posterisan takie sobie są, może lepiej tę maść kupię..
Kika może maść o której pisze żimucha lepsza, bo te czopki to takie naboje że szok..

Ja jak patrzę na siebie to humor mi się poprawia, jakiś dołów nie łapię, cieszy mnie to że mogę normalnie paznokcie u stóp pomalować albo nawet wziąć prysznic bez zadyszki :)


Dziękujemy za gratulacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608152 przez Lenucha217
Gratuluje Wojtusiowi i Frankowi ! miesiaca :P
U nas noc straszna bole brzuszka maly nie mog spac budzil sie co 15 minut , lalo se z niego jak z fontanny :(( jestem wykonczona .A to Dawids swiatecznie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608162 przez Beata 26
Lena - my tez wykonczeni..

Dopiero czekalysmy na porody, a tu juz poerwsze miesiace mijaja.. Ba dopiero zeszmy w coaze zachodzily;) czas leci, oby teraz tez szybko zlecialo i potworne kolki sie skonczyly!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608164 przez kika1985
Hej

U nas od 1 pobudki co godzinę na cyca i mala spala z nami w łóżku :/

Dziś się ogarnelam ogolilam ułożyłam włosy umaluje się igarnelam piety i od razu ni lepiej

maz był w aptece zanim przeczytałam o tej masci zimuchy i kupił mi czopki hemorol nie wiem ile czasu je brać ktoś brał te czopki? Jeśli nie pomogą kupię te maść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608166 przez AniaCzajka
kika1985 napisał:

Hej

U nas od 1 pobudki co godzinę na cyca i mala spala z nami w łóżku :/

Dziś się ogarnelam ogolilam ułożyłam włosy umaluje się igarnelam piety i od razu ni lepiej

maz był w aptece zanim przeczytałam o tej masci zimuchy i kupił mi czopki hemorol nie wiem ile czasu je brać ktoś brał te czopki? Jeśli nie pomogą kupię te maść



ja stosuje te czopki od 4 dni i powiem że poprawa jest powoli ale jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608169 przez ufolka
Panika nie żebym ja jakaś mega zadowolona jestem z tego jak wyglądam, na razie cieszę się z tego że już mi lżej cokolwiek zrobić, nawet ogolić się czy głupim balsamem posmarować, bo jak to spojenie mnie bolało to mi strasznie było to robić :) a teraz raz dwa i już :) pozatym myślałam że mi większy brzuch zostanie i miło jestem zaskoczona bo aż tak duży nie jest, ale to wynika z tego że ja mam nadprogramowe kg więc może tak tego nie widać.

Ania, Lena śliczne wasze dzieciaczki :)

Beata teraz będzie lecieć że ho ho :)

Kika ja nie miałam tych czopków, ja jutro maść kupuję

Moja Amelka ma gorączkę, chyba zęby będą szły.. przynajmniej mam taką nadzieję że to na zęby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #608186 przez Paulina 77
AniaCzajka napisał:

a mój Franuś dziś skończył miesiąc

AniaCzajka prześliczny Twój Franuś!! Lenusia Dawidek też!!
Kika mnie pomógł czopek Hemorectal - założyłam 1 czy 2 i się wchłonęło. Więcej nie zakładałam. Kiedyś jeszcze stosowałam Rectosol krem i byl super - skład podobny do czopków hemorectal.

Odstawiłam czekoladki i brzuch Michałka mniej boli... poza tym regularnie zażywa leki i jest w miare ok. Ale dawki maksymalne wg ulotek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608187 przez aksa
hej laseczki

ja podobnie jak ufolka, może nie skacze z radości jak patrze na siebie w lustro ale ciesze sie bo jestem 'sprawna' moge się normalnie ruszać, schylać wstać z łóżka! co po cc też wyczynem było...ale myśle że będzie coraz lepiej

mój mały też co 2h na cycku wisi tak od 20min do godziny zalezy jakmu podpasje...

a u mnie też full śniegu ale ubrałam się odgarnelam snieg ze schodów byłam się przejsc dosłownie 10min na dwórod razu mi lepiej!

dziewczyny co wy jecie na obiady??? proszę o jakieś porady bo nie wiem co sobie gotować

i czy jecie ciemne pieczywo?? bo w szpitalu powiedzialimi ze nie wolno,a środowiskowa że można ale bez ziaen...i zgłupiałam!

piękne są wasze dzieciaczki!! :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608188 przez kika1985
Moja mala ma strasznie sucha skore na brzuszku i się luszczy czym to smarować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl