BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #608950 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



waszym dzieciaczkom tez tak szybko rosna pazurki???ja moglabym spokojnie obcinac 2x w tyg!!!

PANIKA a jaki masz wozek???





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #608951 przez katarzyna1702
Mamcia Panika nie obawiacie się że Dzieciaki przyzwyczają się do wożenia bujania kołysania? Bo później nie damy im rady...Ulewanie podobno dla Dzieci nie jest czymś nieprzyjemnym i nie czują z tego powodu żadnego dyskomfortu....
Kto się pod tym podpisuje ?
Ciąża, poród to pikuś teraz wychować takiego Szkraba to dopiero sztuka!!!


Vernix no cały czas z tym walczymy bo fajnie by było aby jak najdłużej i w dzień Nam spały i tak teraz sobie uświadomiłam że kurczę i tak nie jest źle a Nasze Dzieci po prostu same się na pewno przestawią i w wieku 3 miesięcy będziemy przesypiać całe noce ;) no ale za to w dzień więcej bawić nieśpiące Szkraby ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #608955 przez aksa
mojemu tez sie ulewa, heh wisi na cycku a pozniej ulewa i znowu glodny yeah

ja odkąd wróciłam ze szpitala to jestem sama, jedynie przez święta m byl z nami..a tak to pozno wraca..ciezko mi :dry:

mam meeega sińce pod oczami :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #608956 przez katarzyna1702
Koticz tak tak rosną jak szalone a Mały podrapany na buźce co nieraz. Wczoraj pod prysznicem obmacałam sobie piz... jak tam jest bo zajrzeć jakoś mnie tam nie ciągnie ;) bo pewnie brzydko i wymacałam sobie nie zdjęty chyba szew!! tam głębiej i kurde do tej położnej środowiskowej już nie pójdę bo mi wstyd wywalić piz... jej aż tak to może lekarz mi ściągnie za te 3 tyg ;) ciekawe czy tyle czasu może być ten szew?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #608957 przez katarzyna1702
Kuźwa przez święta rozepchałam sobie żołądek szarlotką bo się objadałam i teraz ciągle głodna jestem!!! A tu jeszcze tyle kg do zrzucenia ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #608961 przez koticz
My z Jagodą też jesteśmy same ale tylko w nocy no i w dzień aż do obiadu tatinek śpi,ale potem bawi się z córcią a ja mogę iść do sklepu albo poczytać...

Moja mała jest tylko na moim mleku i po kąpieli śpi koło 7h od 20 d0 3:30 potem budzi się co 2-3h w ciągu dnia karmię ja kiedy chce więc nie wiem co ile czasem co 2h a czasem co 40min





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #608968 przez koticz
kasia moja gin mowi ze tych ze srodka sie nie wyciaga i ze one sie same wykruszaja,mi J wyciagnal z tamtad 3nitki a z jedna poszlam do gin bo sie tak trzymala ze nie mogl jej wywlec ;)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #608973 przez katarzyna1702
Koticz jak czytam te 7 godzin Boziu..jak to możliwe czekam na taką noc jak mnie Syn zaskoczy i obudzi się właśnie po tylu godzinach;) no ale 4h też nie są złe już się przyzwyczaiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #608997 przez Panika992
koticz my chcielismy sprobowac, aletroche sie balam. Niby nic tam juz nie widac, nie boli. Ale sie boje.
Tak pazurku rosna bardzo szybko. I mlody drapie po piersiach jak go karmie.

katarzyna nie boje si go przyzwyczaic, bo wszystko staramy sie robic z umiarem. a szkoda mi malego jak placze i sie meczy. Dlatego tule go do siebie duzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #609001 przez andzia_zg
Jeśli chodzi o pazurki to rzeczywiście... rosna jak oszalałe... ja przeważnie obcinam jak mały przysypia na cycu





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #609004 przez Lenucha217
Aga ja daje hippa i jestem zadowolona a maly jeszcze bardziej je go ze smakiem i odpowiada mu w 100% po bebiko bolal go brzuch zaparcia a nan nie chcial pic wcale zaciska usta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #609006 przez Beata 26
mamcia2013 napisał:

Panika mój mały ma to samo, wiecznie ufajdany bo ulewa ciągle i to nie małe porcje! nie wyrabiam z ciuszkami, wszystko na bieżąco trza prać! Widzę że też szukasz sposobu na usypianie :D mój coraz gorzej mi zasypia. Niedawno usypiał przy butelce a teraz od tego czasu co zje usypia po godzinie jak nie później. Więc niedługo po tym jak uśnie wstaje bo jest głodny.



Mam mega podobnie! W sumie to wychodzi na to, ze w dzien Julian spi po 1,5 max 2 h. W nocy max 3 h, ale to juz max. Boshe pewnie ja cos zle robie. Zasypianie idzie mu ciezko. Ale tez sie nie dziwie, skoro brzuszek o boli po jedzeniu. Dzis zjadl 120 i dalej glodny!! Nie wiem ile wazy, ale ponad 4 kilo na pewno, na opakowaniu jedzenia jest napisane 150 ml dla dziecki miedyz 4 a 5 kilo. Qrde nie za duzo? Ja juz laski nie ogarniam!

Podpisuje sie pod truden wychowania, ciaza i porod to pikus!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #609009 przez koticz
kasia 4h przy noworodku to i tak super duzo jak czytam ze niektore dziewczyny spia po 1-1.5 ja chyba nie dalabym rady jestem pelna podziwu

w naszym przypadu sprawdzila sie ta prognoza ze jak dziecko w brzuchu spokojne to i po porodzie jest luzik :) wiadomo ze czasem poplakuje jak kazde dziecko no i uwielbia sie ponosic,jakby mogla to by z rak nie wychodzila

Panika ja sie boje bólu za kazdym razemale to chyba cos w rodzaju traumy,juz sama swiadomosc ile "kolezanka" przeszla i ze teraz "on" sie do niej przstawia brrrrr :huh: no ale probowac trzeba

Gugola w kapieli





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #609017 przez andzia_zg
Dziewczyny czy Was też boli spojenie łonowe? Bo mnie boli juz od kilku dni :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #609018 przez koticz
masakra mojej sie zdaza dopiero po 90ml zjesc na raz jednak najczesciej je 60-70,wydaje mi sie ze nie ma co sie martwic dzieci jedza tyle ile potrzeboja jedne 60 inne 120





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl