BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 tygodni temu #609023 przez Panika992
andzia mnie bolalo, juz po malu bol przechodzi. Bolali tak jakbym kopa tam dostala.

beata dziecko szybko trawi, dlatego czesto sie budzi. Nie stresuj sie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609032 przez Agnieszka86
Jezusie 7 godzin snu bez przerwy!? Dzisiaj dostaliśmy od Zosi w prezencie 6 i nie mogę dojść do siebie po tym szoku! :lol: Żeby tylko dzisiaj nie chciała nam tego odbić!

Któraś z Was pisała o wózku w domu, ja małą kładę do wózka w dzień i wożę po nierównościach podłogi, żeby zasnęła :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609035 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609038 przez Agnieszka86
Andzia mnie nie boli.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609045 przez Panika992
Ktoras pytala mnie.o wozek. Ja mam Adamex Senso.

Dziewuszki czytalyscie juz o skokach rozwojowych? Mnie dzis uprzedzila polozna. Radze poczytac i sie przygotowac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609074 przez andzia_zg
Panika992 napisał:

Ktoras pytala mnie.o wozek. Ja mam Adamex Senso.

Dziewuszki czytalyscie juz o skokach rozwojowych? Mnie dzis uprzedzila polozna. Radze poczytac i sie przygotowac;)

Ja czytalam ostatnio tutaj:
www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/raz_bu...u_zycia_dziecka.html
www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dzieck...cia-niemowlecia.html





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609118 przez alebazi1986
dziewczyny piszecie o noszeniu maluszkow do odbijania,ja jak nosze martynke to jej sie wogule nie odbija i zastanawiam sie czy to moze byc powod tego ze w nocy jest troszke niespokojna i krotko spi??a jak sie obudzi to wydaje takie odglosy jakby kupki nie mogla zrobic a co do czego to robi taka zadka jaka powinna byc karmia mala piersia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609127 przez Panika992
alebazi jesli je spokojnie to ma prawo sie jej nie odbijac. Najwidoczniej nie lyka az tyle powietrza. Przy karmienou piersia my mamy luzne kupki z grudkami i lekarka powiedziala, ze takie maja byc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609199 przez Panika992
Ostatnio ciagle bym cos podjadala. Tez tak macie? Apetyt mi wraca i juz drugi dzien co chwila jestem glodna:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609236 przez kika1985
andzia_zg napisał:

Dziewczyny czy Was też boli spojenie łonowe? Bo mnie boli juz od kilku dni :S



Mnie boli czasami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609247 przez katarzyna1702
Panika mam to samo te 3 tygodnie jakoś nie chciało mi się jeść a teraz cały czas bym jadła;) i piła... o i macie Mały śpi ze smokiem w buzi!!! usypiałam Go 50 minut z odkładaniem i wrzask i smok poszedł w ruch płakać mi się chce bo wytrzymaliśmy i Mały nie czuł potrzeby smoka przez 3 tyg a teraz co Mu się odmieniło???
W ogóle to jak dawać dziecku smoka ?? Kiedy chce? do snu? Gdy wrzeszczy? Help???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609248 przez kika1985
Dałam małej po kąpieli mm zjadła 30 ml i zasnela sama zamulona w łóżeczku ale niestety spala po nim tylko godzinę :/
Teraz zasnela przy cycu bo juz mm nie chciała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609255 przez kika1985
Kasia dawaj smoka kiedy mały płacze nie z głodu ani dlatego ze ma mokro

Naoawde nie robisz nic złego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609290 przez Lafi
Jak to fajnie miec wolnego kompa i chwile wytchnienia, Wiki do spacych dzieciaków nie nalezy, lubi na raczkach, no ale taka malutka długo nie bedzie, mimo ze padam na twarz ze zmeczenia to zmeczenie warte tego :) ale mieszam.

Pogoda mnie dobija, jutro znów ma u nas sypac,

Kasia, smoczek czasami sporo pomaga, moja gwiazdorka zbytnio nie chce, Seweryn miał smoka do 3 lat, zebów krzywych nie ma, próchnicy nie ma, mleko z butli ciagnał do zeszłęgo roku, wiec - nie ma reguły,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609330 przez ufolka
Huh :huh: mam wolne :P prysznic i spać bo padam na ryj :dry: jeszcze się z R. pożarłam z deczka, no ale to te nerwy bo jedna chora a druga ciągle kupę robi.. do wody w wanience mi nasrała już drugi raz ! gąbka znów do mycia, nie będę jej używać bo bez sensu..

Kika ja jeszcze przy kąpieli na ręcznik kładę pieluszkę tetrową, i nią owijam troszkę małą i ona super wodę wchłania, potem tylko zagłębienia do sucha i z głowy :) no i mała spokojniejsza jak tą tetrową ją owinę a potem ręcznikiem. Szkoda że z mm się nie udało, może za jakiś czas dłużej będzie spała, moja zaczęła w nocy dłużej spać po ok 2 tyg

Kasia ja daję smoka kiedy płacze, wrzeszczy, marudzi, ogólnie to gdy chcę mieć spokój, myślałam że bez się będzie ale nie mam tyle nerwów żeby godzinę uspokajać ją, jeszcze drugą starszą mam :) więc nie rób sobie problemów i nie wymyślaj, to nie zło wcielone, to tylko smoczek :)

Panika ja mam wilczy apetyt od świąt, dobrze że nie mam czasu ostatnio jeść :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl