BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 tygodni temu #609334 przez ufolka
Żółwik i Kinga się odzywały? może urodziły już

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609367 przez mamcia2013
Panika ja też co chwilę chodzę i jem :cheer: :cheer: aż się boję!

Ufolka a mój Dorian naszczał mi do wanienki dzisiaj :D

Beata nie robisz nic źle! Poprostu dzieci takie są, jedne śpią więcej inne mniej, jedne jedzą dużo inne mało i często. Mój mały z dnia na dzień też je coraz więcej, 90 już mu za mało czasem. Ja też sie denerwuję że mały długo zasypia itp ale trzeba to przetrwać, tak że głowa do góry Kochana :)

Aga my jeszcze bez przytulanek po cc bo jeszcze ze mnie leci. A nie boli Cię już nic tam w brzuchu koło cięcia?? Bo mnie z prawej strony coraz mocniej coś boli, jak noszę małego tak samo. Nie wiem co to ale coraz gorzej.

Lenucha a co to za mleko hippa? Bo moj mały też na bebiko jest ale się pręży i bez kropli ciężko mu sie wypróżnić. :/

Katarzyna ja nie woże Doriana po domu w wózku. Ale kołysać w ramionach to kołyszę, bo szkoda mi go jak płacze i nie może usnąć. Taki mały bezbronny Aniołek :) a smoczka też za bardzo nie chce, czasem sobie pomemla jak płacze przy przebieraniu itp ale wypluwa później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609371 przez Agnieszka86
Kasia to że podajecie smoczek, nie świadczy o Was źle!! Ja małej ciągle teraz daję smoka, bardzo jej to odpowiada, uspokaja się przy nim. Też nie dostawała smoczka przez pierwsze 3 tygodnie! Teraz wprost uwielbiam smoczek i nie wyobrażam sobie jak mogłabym bez niego funkcjonować! Przecież po to są, żeby dzieci (i rodzice) z nich korzystali! :blink:

Lafi też mam serdecznie dosyć tego śniegu i szarości na zewnątrz! Ale "ta zima kiedyś musi minąć, zazieleni się, zakwitnie kilka drzew..."-moje motto ostatnich dni B)

U nas szykuje się remont... jak dobrze pójdzie zaczniemy do miesiąca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609374 przez wiewiorka
Czesc
Zastanawiam się nad zakupem huśtawki.Mam po siostrze bujaczek ale Szymon maksymalnie 5 minut tam wysiedzi. Huśtawka powinna być fajniejsza... Macie może lub wiecie które są fajne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609379 przez Agnieszka86
mamcia2013 napisał:

Panika ja też co chwilę chodzę i jem :cheer: :cheer: aż się boję!

Ufolka a mój Dorian naszczał mi do wanienki dzisiaj :D

Beata nie robisz nic źle! Poprostu dzieci takie są, jedne śpią więcej inne mniej, jedne jedzą dużo inne mało i często. Mój mały z dnia na dzień też je coraz więcej, 90 już mu za mało czasem. Ja też sie denerwuję że mały długo zasypia itp ale trzeba to przetrwać, tak że głowa do góry Kochana :)

Aga my jeszcze bez przytulanek po cc bo jeszcze ze mnie leci. A nie boli Cię już nic tam w brzuchu koło cięcia?? Bo mnie z prawej strony coraz mocniej coś boli, jak noszę małego tak samo. Nie wiem co to ale coraz gorzej.

Lenucha a co to za mleko hippa? Bo moj mały też na bebiko jest ale się pręży i bez kropli ciężko mu sie wypróżnić. :/

Katarzyna ja nie woże Doriana po domu w wózku. Ale kołysać w ramionach to kołyszę, bo szkoda mi go jak płacze i nie może usnąć. Taki mały bezbronny Aniołek :) a smoczka też za bardzo nie chce, czasem sobie pomemla jak płacze przy przebieraniu itp ale wypluwa później.


mnie nic nie boli już, czasem tak zaciągnie jakby, jak wstaję z łóżka, albo dłużej małą mam na rękach. Poza tym ani śladu porodu.

Lenusia widziałam dzisiaj w Rossmanie mleko Hippa pierwszy raz na oczy, nawet nie wiedziałam, że takie jest! Ja na razie podaję Bebilon.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609408 przez mamcia2013
Aga to zazdroszczę że po porodzie ani śladu. U mnie ból z prawej strony i paskudny brzuch :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609409 przez sylwka727
Hej :)
Wiewiórka co do huśtawki to my mamy taką allegro.pl/hustawka-rainforest-fisher-pr...rie-i3117312078.html ale szczerze mówiąc nie kupiłam jeszcze baterii do niej raz tylko mąż wsadził małego jak był marudny i go bujał to uspokoił się więc chyba działa :blink:

Dziewczyny mam pytanie ile rozpuszczają się szwy? Bo jutro mija 2 tygodnie a z nimi nic się nie dzieje... :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #609456 przez ufolka
Sylwka już powinny powoli znikać, mi po 2 tyg już ulga spora była, może to zależy też od grubości nici?

Wiewiórka ja swojej włączam w bujaczku wibracje i jak tak masuje jej dupkę to śpi sobie tam jak aniołek, no dopóki Amelka nie zacznie wrzeszczeć i ją zbudzi wtedy hehe

Mamcia, dobrze że nie na Ciebie, podobną u chłopców tak bywa :laugh: ja już byłam kupą zaatakowana raz :P


Dobranoc, spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #609596 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny

Ale mam dziś zrąbany humor... :( Byłam bardzo zdziwiona w nocy, że Wojtuś spał jak suseł... po 4 godzinach budziłam go na jedzenia i potem znów spal jak zabity i znów pobudka po 4 godzinach. Aż dziwne bo to do niego niepodobne... zwykle pierwsze spanie wytrzymywal te 4 godz ale kolejne spanie to było max 3 godz i był juz głodny na maksa... a on znów spał i spał... więc po 2,5 godz go obudziłam i mi takiego kupiszona walnął, ze zmienilam 3 razy pampersa... ale go przeczyściło... zaczął płakać... patrze on jakis taki niemrawy... próbowałam go dac do cyca to nie chciał jeść i płakał. To dla zmyłki żeby zjadł cokolwiek dałam mu kilka kropelek Sab Simplex bo on to bardzo lubi i chwycił dzieki temu na chwilę cyca. zmierzyłam mu temperature to ma 37 i znów zasypia... martwię się... :-( Jak się obudzi to spróbuje mu znów zmierzyć temperaturę. Oby mu przeszło...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609616 przez ufolka
Andzia jak będzie dalej miał podwyższoną temp, będzie miał biegunkę i nie chciał jeść to dzwoń do lekarza, może jakąś infekcję złapał? temp ciała niemowlaka może być 36-37 stopni tylko jak tak go czyści to lepiej szybko do lekarza, a nie jadłaś wczoraj ogórków? oby to nie rota, zdrówka życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609619 przez kika1985
Andzia pewnie ci się mały u teściowej podziebil mierz mu temperaturę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609622 przez Panika992
andzia wspolczuje bardzo. Faktycznie moze zadzwon do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #609630 przez ufolka
Gratki z okazji pierwszego miesiąca dla Mateuszka i Jagody ! :kiss:


najgorsze jest to, że takie małe dzieci bardzo szybko się odwadniają, więc jak ma biegunkę a nie chce jeść to lepiej do lekarza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #609632 przez andzia_zg
Nie jadłam ogórków. Jadłam to co zwykle czyli ziemniaki, gotowana marchewka i gotowane udko.
Zmierze mu jeszcze raz temperaturę jak sie obudzi na kolejne jedzenie. Oby nie szła w góre i oby juz mi nie kupkał... na razie przysypia i sie co chwile budzi... zobacze co będzie za godzine... jak nie będzie poprawy to będę dzwoniła do lekarza.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #609636 przez ufolka
jak dobrze że o jedzeniu piszemy, u mnie dziś schab pod pierzynką a ja schabu nie wyjęłam :ohmy: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl