BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #618458 przez Paulina 77
Depeche napisał:

HEEEEEELP

Mamy, ktore dokarmiaja swoje dzieci mm.
Wieczorem drugi raz dalam malemu 60 ml Nan1, zjadl wszysto i nocka z glowy Budzil sie co godzine, plakal, prezyl, ale brzuch nie byl wzdety, lezal cala noc przy cycach. I przestal bekac, a bekal ladnie. W szpitalu dostawal Bebilon HA, myslicie , ze od tego?????

Ja nie wiem, z LUska tak nie mialam! Zarla to normalne NAN.

Napiszcie cokolwiek, moje cycki nie sytarczaja na jego potrzeby, on sie musi nażreć. Doslownie.


Depeche dawaj mu to HA, mój tez je dostawal juz w szpitalu, bo buczał po zwwykłym mleku. My juz nawet HA teraz nie mozemy podawac, tylko pepti...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618467 przez Paulina 77
nie udało nam sie całkowicie wyeliminować bólów brzucha. Dzisiaj jazda sie zaczeła chyba ok. wpół do trzeciej nad ranem. Nie wiem czy to nie po zupie jarzynowej, którą wczoraj jadłam, tez miałam wzdęcia. A podobno marchewka, seler, pietruszka to takie bezpieczne warzywa... to co, bebilon pepti mam żreć???!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618473 przez ufolka
Depeche ja jak dokarmiam to też HA mam, akurat Nan mam bo szpitalu dokarmiali nim, ale dziewczyny pisały że po tym Nan bli brzuszek, polecały jakies ale już nie pamiętam jakie, może któraś napisze

Wiewiórka wczoraj czytałam o tym, to straszne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618476 przez ufolka
Paulina 77 napisał:

nie udało nam sie całkowicie wyeliminować bólów brzucha. Dzisiaj jazda sie zaczeła chyba ok. wpół do trzeciej nad ranem. Nie wiem czy to nie po zupie jarzynowej, którą wczoraj jadłam, tez miałam wzdęcia. A podobno marchewka, seler, pietruszka to takie bezpieczne warzywa... to co, bebilon pepti mam żreć???!!!


u mnie marchewka zapychała Amelkę, a seler i pietruszka uczulają czasami. Pora też nie wolno jeść bo wzdęcia dziecko ma, może był por ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618480 przez Paulina 77
wiewiórka odkad jestem mamą, to raczej nie czytam takich rzeczy... za ciężkie dla mnie... ale domyslam sie o co chodzi, wczoraj widziałam nagłówek na jednym z portali :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618483 przez Paulina 77
ufolka napisał:

Paulina 77 napisał:

nie udało nam sie całkowicie wyeliminować bólów brzucha. Dzisiaj jazda sie zaczeła chyba ok. wpół do trzeciej nad ranem. Nie wiem czy to nie po zupie jarzynowej, którą wczoraj jadłam, tez miałam wzdęcia. A podobno marchewka, seler, pietruszka to takie bezpieczne warzywa... to co, bebilon pepti mam żreć???!!!


u mnie marchewka zapychała Amelkę, a seler i pietruszka uczulają czasami. Pora też nie wolno jeść bo wzdęcia dziecko ma, może był por ?


pora nie było, byla 1 mała cebulka na caly garnek zupy, ale mysle ze to byla wina blonnika w warzywach, po prostu musze tego jesc mniej, bo wczoraj dalam sobie czadu z ta zupą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618500 przez aksa
dziewczyny macie do polecenia jakies witaminy dla karmiących??? bo czuje się fatalnie, sińcepod oczami, blada, nie mam siły dosłowanie...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618517 przez Panika992
aksa ja biore Prenatal Classic. Jest ok, nie jestem taka zmeczona ciagle.
My bylismy godzine na spacerku, ale Olek nie spal tylko ogladal, teraz drzemie.

Co do posilkow, to u mnie np po kalafiorze nic nie bylo. Zadnych rewolucji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618529 przez wiewiorka
aksa napisał:

dziewczyny macie do polecenia jakies witaminy dla karmiących??? bo czuje się fatalnie, sińcepod oczami, blada, nie mam siły dosłowanie...


ja też tak wyglądam mimo brania witamin :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618534 przez kika1985
Nie bylo mnie 2 godziny a mala dalej śpi

Aksa zrób morfologię może masza niskie żelazo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618547 przez mamcia2013
Aksa może to faktycznie spadek żelaza czyli anemia? Mnie wypisali ze szpitala z anemią i przepisali mi tardyferon bo byłam skołowana i w głowie mi się kręciło itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618562 przez Panika992
Ja biore te witaminki i jest ok. Nie chodze juz jak zombie. Nie mam worow pod oczami.

Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki placza w nocy jak sa glodne? Olek mi nigdy nie placze, on sie budzi i steka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618590 przez kika1985
Panika Laura też steka jak chce jeść w nocy

Dziewczyny rano jak przewijalam mala to miała taka biala wydzieline co to jakieś zakarzenie czy to normalne ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618616 przez Depeche
kika1985 napisał:

Panika Laura też steka jak chce jeść w nocy

Dziewczyny rano jak przewijalam mala to miała taka biala wydzieline co to jakieś zakarzenie czy to normalne ?


A to normalne u dziewczynek, ta jej nie myj w srodku. Samo przejdzie. Tez z kolezanka panikowalysmy jak urodzilysmy corki.

Dziewczyny dzieki. M . przywiozl mi ten Bebilon HA, wyczytalam, ze jest zalecany dla dzieci, gdzie sa alergie w rodzinie, a u nas sai alegicy. Znowu zaczelam malej praca jej ciuszki z naszymi, w tych tabletkach PErsila i znowu ma szorstkie lapki i nogi. Kurde, niezla chema to musi byc, od plynow i proszkow dla doroslych jej sie tak nie robilo. Wiec teraz z powrotem pranie rzeczy razem z malym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #618621 przez Panika992
kikaa moze to jakas wydzielina z pochwy? Mi polozna mowila ze dziecko karmione piersia dostaje tez nasze hormony. Olek mial nabrzmiale cycuszki, a ona mowila, ze moga dzieci nawet krwawic lekko jesli my krwawimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl