BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #619575 przez koticz
Aaaaa jeszcze chciałam się wypowiedzieć (jeśli można :silly: ) o tych niedrapkach...ja na początku nakładałam bo Jagódka ma bardzo chłodne rączki,teraz tego nie robię i Mała od razu zaczęła pakować łapki do buzi :) więc chyba zaczyna kumać,ze ma rączki no i poznaje nowe smaki :P czasem wyciąga rączki w stronę zabawki,ale nieświadomie a w niedrapkach tego nie robiła wcale

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Nie wiecie ile razy dziennie można dziecku psikać sól morską do noska???Bo nioe chcę przedobrzyć...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619617 przez kika1985
Padam na pysk
leze i wyje
Nie śpię prawie cala noc cyce bola mala nie chce butelki ani spać a ja nie mam juz do nieb siły z mężem się poklocilam :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619628 przez Panika992
kika wspolczuje.Oby to byl po prostu gorszy dzien.

Moj skarb zjadl po 20, pozniej pobudzka o 1.30 i 4.30 i o 7.30 wstalismy
I na dzien dobry kupa na caaale plecy, az po szyje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619687 przez ufolka
kika1985 napisał:

Padam na pysk
leze i wyje
Nie śpię prawie cala noc cyce bola mala nie chce butelki ani spać a ja nie mam juz do nieb siły z mężem się poklocilam :-/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Koticz ja zakładam jeszcze niedrapki bo się drapie, a nie chcę żeby miała sznyty na buzi ;/ ona łapie rączkami i ściska paluszkami, nawet jak ma obcięte pazurki to i tak zadrapie się, jak leży obok mnie to zdejmuję, a ręce z buzi zazwyczaj wyjmuję jej bo nie chcę żeby kciuk ssała :) ja psikam jak muszę wyczyścić nosek, może raz psikaj a raz kropelkę zapuszczaj soli jak musisz często ? a co Jagódka katar ma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619708 przez Gosia27
Koticz w aptece kupiłam woreczki do mrożenia, są do tego specjalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619785 przez 25malinka
Hej dziewczyny!!

U nas małą w dlaszym ciagu mecza bóle brzuszka,tak mi jej szkoda,wczoraj cały wieczór płakała i w nocy jak budzila sie na jedzonko to tez.
Teraz sobie spi,robi sie pogoda wiec pozniej wezme ja na spacerek :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619823 przez alebazi1986
PAULINA77 dziekuje za odpowiedz na temat tego mleka i witamin.mi polozna mowila ze nawet jak raz sie dokarmi to nie wolno podawac wit.K.dziwne.dokarmilam mala ytylko raz bo taki mialam juz kryzys dzis w nocy bylo lepiej ale ja mam wrazenie ze mala po calym dniu jak juz wieczorem piersi sa bardziej miekkie to nie umie ssac albo poprostu nie chce jej sie.ehhhh oby juz szybko zaczeka wyrastac z tego wieku niech juz zlapie ten swoj rytm wkoncu,a wlasnie kiedy dzieciaczki lapia rytm??tzn kapanie,jedzenie i dluuuuugie spanie?/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619853 przez koticz
skaranie boskie z tym dzieckiem!teraz katar ma jakby mniejszy i w nocy w ogóle nie kaszle (moze ze dwa razy) cjest spokojna i nie wyglada na chora.Teraz za to nie chce jesc,WCALE!!! ani mojego ani mm,probowalam roznych butelek i nic!!!Zjadła mi dziś dwa razy po 30ml i raz 20!!!

a dzis jeszcze zachowała sie na przewijaku jak ja na porodówce :silly:
zmieniałam jej rano pieluszke podłożyłam nową i smarowałam jej broszkę maścia a ona zaczęła kupę robić...no to jej zakleiłam ta pieluche i czekam,pomogłam jej troszle cisnac nózkami na brzuszek,jak zrobiła to zabrałam sie za przebieranie a ona w tym czasie puściła pawia (takiego ze do ucha jej wpłynął i włoski na głowie posklejał) :dry: no i biore do reki te brudna pieluche(pupcia juz czysta czeka na nowa) no i ja zwijam w kulke a Jagoda w tej chwili poztanowiła zrobić siku :side:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619872 przez alebazi1986
heheh Jagoda taka sama aparatka jak Martynka,ja tezx dzisiaj mialam to samo tylko bez pawia.moja niunia to czesto mnie obsrywa albo siku robi jak ja przebieram,a dzisisaj jak ja tatus przebieral rano to puscila baczka a on az podskoczyl przy przewijaku hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619889 przez koticz
Alebazi to zależy od dzieciaczka chyba.Syn moich znajomych zaczął przesypiać całe noce już dwa dni po wypisie ze szpitala,czyli jak miał około 5-6dni.Moja Jagoda też dość wcześnie zaczęła spać po kąpieli bite 7h bo miała może ze 2tygodnie.A ostatnio inna znajoma mówiła,że przy swojej córce przespała całą noc dopiero jak ta skończyła rok...
Ja myślę jak sie przymusić do pójścia spać wcześniej (wczoraj zaległam dopiero o 24:30) nie jest normalne to,że moja Mała śpi tyle czasu a ja i tak niewyspana chodzę...


Malinka a na którą Twój mąż do pracy chodzi?Bo chyba nie na rano?

Kika współczuję...to chyba tak jest,że jedni mają tendęcję do zapalenia piersi a inni nie...Moja świrka ma 3dzieci wszystkie zimą rodzone i nigdy jej nie zawiało,cyce nigdy nie bolały,mnie moja mama rodziła w maju (podobno akutat w tamtym roku był straszny skwar) i wiecznie ją te cyce bolały(zawsze po karmieniu na dworze) i ja też mam z tym problem...
A jeszcze jest o tyle ciężko,ze nie opróżniam ich systematycznie,bo nie zawsze mam na to czas i jak za długo się nimi nie zajmę to zawsze robi mi się zastój,aż ręką nie mogę ruszyć z bólu





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619899 przez andzia_zg
Cześć laseczki :-)

u mnie noc ok :-) Nad ranem młody troche pomarudził,zrobił kupę i po jakimś czasie jeszcze na trochę zasnął.

Jeszcze z godzinka i pójdę na spacer.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tak w ogóle to moi rodzice znów myslą by przyjechac na weekend skoro nie byli tydzien temu ale oczywiście znów wszystko zalezy od mojej siostry... wrr... :angry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619910 przez kika1985
Mnie mala prawie zawsze obsika lub obsra

Spalysmy dwie godziny , juz lepiej, z mężem się przeprosilismy , wsadzilam mala do huśtawki to się zrzygala i huśtawka do prania :/
Sąsiedzi od 6 wierca i mnie wkurwiaja
Wysłałam męża po melise

koticz jagoda śliczna , a bola mnie dokładnie sutki i mam czerwone od ciagania małej tak aż mnie szczypia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #620053 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mimo kaszelku zabiorę dziś Jagodę na spacer bo u mnie 17st :cheer:

Moja mała wczoraj puściła mi pierdka na rękę po kąpieli i aż normalnie wiater poczułam hehe
a w kąpieli często sobie robi jacuzzi a my z J mamy ubaw

Ja tam nie pamiętam,zeby dzieci mojego brata były takie pierdziochy





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620080 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


koticz ja wczoraj rozebralam Olka przed kompiela, wzielam na rece, a ten mi kleksa na reke walnal. Dobrze, ze sie kompal, to ja tez od razu te reke cap do wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620082 przez koticz
beatka





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl