BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #618783 przez Paulina 77
mnie pediatra zabronił stosować rurki, bo mozna uszkodzić dziecko,
Dusia dobrze Ci sie zdaje - bobotic słabo działa, ściągnij sobie sab simplex z niemiec
ufolka super masz te Twoje babeczki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618798 przez Dusia
Oszaleć idzie ,nie wiadomo kogo słuchać !!!
Spróbuje jeszcze ten espumisan,zobaczymy może to jej ulży,bidulka moja malutka,tak mi jej szkoda :(

A któraś z was daje ten espumisan,jak go podawać i w jakiej dawce?Do mleka czy prosto do buzi?

Mi pielęgniarka powiedziała że jak tam w cipuni zbierze się dużo kremu,to najlepiej wziąć patyczek do uszu zmoczony w oliwce i powolutku,delikatnie wytrzeć ten krem ,trochę się boję tam gmerać,ale młoda ma tam tego kremu nazbieranego!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618803 przez Panika992
dusia ja podawalam espumisan. 5 kropelek do buzi. Teraz daje Infacol przed kazdym posilkiem. W nocy niemiecki Lefax. I na razie mamy spokuj;) Oleczek sie nie meczy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618804 przez Lenucha217
Dusia u nas espumisan sie nie sprawdzil... podaje przez 10 dni adicolac baby i problemy brzuszkowe znikają . jesli chodzi o mleka to u mnie kazala stosowac te wlasnie na zaparcia np hipp bio . enfamil digest lub bebilon pepit . poki jelitka nie beda takie jak trzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618805 przez AniaCzajka
A Frankowi Emfamil podpasował problemów z kupką nie ma a brzuszek boli rzadko nawet bardzo stosowałam moze z dwa razy Infacol, ja myślę że to wszystko od dziecka zależy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618835 przez Dusia
Pewnie że to zależny od dziecka,od wykształcenia jego układu pokarmowego.

Lenusia a jakie mleko teraz dajesz?bo właśnie wysyłam szwagra do miasta i nie wiem jakie mleko w końcu kupić.A te kropelki to na receptę są?Juz zdurniałam,nie wiem nic,jakie kropelki,jakie mleko,oszaleć można !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618839 przez ufolka
Dziękuję dziewczyny :)

Mi przy starszej espumisan prawie nie działał, także wszystko zależy od dziecka

kończę kawę, pomidorową doprawiam i idę na podwórko z małą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618862 przez katarzyna1702
Agus tak w pełni spokojna będe jutro po wizycie u pediatry ;) ale czuję że wszystko jest dobrze musi być dobrze....na prawde przy takim Maluszku moment nieuwagi Uswiadomiłam sobie w pełni że te Nasze Dzieciaki mogą liczyć tylko na Nas....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #618874 przez alebazi1986
Paulina 77 napisał:

Depeche napisał:

HEEEEEELP

Mamy, ktore dokarmiaja swoje dzieci mm.
Wieczorem drugi raz dalam malemu 60 ml Nan1, zjadl wszysto i nocka z glowy Budzil sie co godzine, plakal, prezyl, ale brzuch nie byl wzdety, lezal cala noc przy cycach. I przestal bekac, a bekal ladnie. W szpitalu dostawal Bebilon HA, myslicie , ze od tego?????

Ja nie wiem, z LUska tak nie mialam! Zarla to normalne NAN.

Napiszcie cokolwiek, moje cycki nie sytarczaja na jego potrzeby, on sie musi nażreć. Doslownie.


Depeche dawaj mu to HA, mój tez je dostawal juz w szpitalu, bo buczał po zwwykłym mleku. My juz nawet HA teraz nie mozemy podawac, tylko pepti...

hej dziewczyny ja wlasnie wczoraj pierwszy raz podalam martynie w nocy butle nan1 bo wisiala mi caly dzien na cyckach i normalnie tak je zmiękczyla ze w nocy juz nie umiala ssac pozadnie dalam jej 90 zjadla zadnych excesow nie mialysmy spala prawie 5 godzin szooook!rano normalnie twarde cyce i mala jadla jak trzeba ,i teraz nie wiem bo byla polozna i mowila ze jak dokarmilam to mam nie podawac wit.K,ale nawet jak raz sie tylko dokarmi to juz nie podawac jak to jest??np wczoraj dalam mm to dzisiaj wit.k nie daje ale jak dzisiaj nie dam mm to jutro mam dac ta witamine bo juz sama nie wiem a ta polozna jakas dziwna.doradzcie prosze.aaa i jeszcze czy sie rozni to HA od pepti bo piszecie a ja nie wiem o co chodzi zbytnio??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618893 przez Agnieszka86
Jezuuuuu, ale się kiepsko czuję, wzięłam Fervex może pomoże...
Mała ululała się w łóżeczku testując karuzelkę :laugh: Ona się wyłącza, tak ja pisała Andzia, ale może to dobrze, bo nie ciągnie niepotrzebnie energii, a jakby było mało, to mam pilota i w każdym momencie mogę włączyć nie wstając z łóżka:) Huśtawka też fajna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618929 przez aksa
dzięki dziewczyny, wezmę żelazo bo mam w domu..a jutro idziemy do pediatry z małym to podpytam babke co moge jeszcze brać

dziewczyny już drugi dzień po południu mam 37stopni :dry: masakra, myślicie,że może to być z przemęczenia??? napewno nie od piersi boz nimi wszystko ok...ledwo żyje a mały dziś taki marudny od 6 rano przespał godzinę!! a tak to usypia na 5min i pospane....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618944 przez Agnieszka86
aksa napisał:

dzięki dziewczyny, wezmę żelazo bo mam w domu..a jutro idziemy do pediatry z małym to podpytam babke co moge jeszcze brać

dziewczyny już drugi dzień po południu mam 37stopni :dry: masakra, myślicie,że może to być z przemęczenia??? napewno nie od piersi boz nimi wszystko ok...ledwo żyje a mały dziś taki marudny od 6 rano przespał godzinę!! a tak to usypia na 5min i pospane....


Może zbiera Cię jakieś choróbsko, tak ja mnie:/ chociaż ja temp. nie mam, ale boli mnie gardło, głowa i ogólnie czuję się nie za dobrze :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618954 przez kika1985
Panika też mam problemy z załatwianiem , dziś mi nawet czopek nie pomógł specjalnie

Też ten błonnik kupie

Spacerek zaliczony 40 minut Dominik prowadził dumnie wózek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618957 przez Agnieszka86
kika1985 napisał:

Panika też mam problemy z załatwianiem , dziś mi nawet czopek nie pomógł specjalnie

Też ten błonnik kupie

Spacerek zaliczony 40 minut Dominik prowadził dumnie wózek :D


I jak spacer, bez płaczu? :) Fajnie, że Dominik taki zaangażowany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #618961 przez kika1985
Agnieszka86 napisał:

kika1985 napisał:

Panika też mam problemy z załatwianiem , dziś mi nawet czopek nie pomógł specjalnie

Też ten błonnik kupie

Spacerek zaliczony 40 minut Dominik prowadził dumnie wózek :D


I jak spacer, bez płaczu? :) Fajnie, że Dominik taki zaangażowany :)


Płacz był ale chwilowo jak małej czapkę poprawialam ale ogarnelismy :D

Kupiłam termometr bezdotykowy diagnostic nc 300 ma gwarancje 2 lata wiec ok , a mierzy temperaturę dobrze bo juz sprawdzaliśmy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl