BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu #621774 przez Panika992
Dziewczyny, ktore karmia piersia. Ile macie zamiar karmic swoje maluszki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621791 przez kika1985
Panika992 napisał:

Dziewczyny, ktore karmia piersia. Ile macie zamiar karmic swoje maluszki?


ja myślę że max pół roku , no ale wyjdzie w praniu , może krócej może dłużej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621795 przez kika1985
mała mi znowu usypia a sąsiad wierci :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


gosia wyglądasz super :)

ja nie byłam na spacerze a taka fajna pogoda, pootwierałam okna w domu bo aż gorąco się robiło

laurę dziś już 3 razy przebierałam bo a to się obsrał i przeciekło a to ulalo się jej dwa razy , ja też już 2 raz bluzkę zmieniłam B)

musze powiedzieć mężowi żeby zrezygnował na jakiś czas z siłowni bo chyba sfiksuje sama w domu do 18 :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621818 przez Agnieszka86
Koticz jest z Jogodą w szpitalu, zrobili jej rentgen i pobarali krew, mała jest pod kroplówka, jeszcze nie wiedzą czy dostanie antybiotyk. Prawdopodobnie w szpitalu zostaną około tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621821 przez ufolka
Panika ja będę karmić dopóki będzie chciała mała :) ale max do 1 roku raczej, może trochę dłużej, zobaczymy. Amelka w 9-10 mscy jakoś tylko trochę jadła już więc ją przerzuciłam na butlę bo mi pokarm zanikał i mało już co było:)
Kika ma Twój sąsiad wyczucie czasu

my wróciliśmy z podwórka, ale fajna pogoda, lekka mżawka była ale pod balkonem nie padało hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621829 przez ufolka
Agnieszka86 napisał:

Koticz jest z Jogodą w szpitalu, zrobili jej rentgen i pobarali krew, mała jest pod kroplówka, jeszcze nie wiedzą czy dostanie antybiotyk. Prawdopodobnie w szpitalu zostaną około tygodnia.


dobrze że dziś poszła do tego lekarza. A swoją drogą żeby czekała aż do niedzieli jak kazała ta lekarz?? a taka nagonka teraz, że odsyłają, nie chcą przyjmować, nie badają dokładnie, a wszędzie ciągle to samo ;/ przecież to jest straszne, mogło się skończyć źle gdyby zastosowała się do poleceń z przychodni ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621899 przez xxElaElaEeexx
sylwka727 napisał:

Patrycja no to mieliście nieciekawe przeżycia

Ela I idziecie na tę komunie? Sami czy z dieckiem? Bo my mamy 2 i to w ten sam dzień i nie wiemy co zrobić no którą iść a poza tym nie chce zostawiać małego w domu a iść z nim to wydaje mi się że za mały a poza tym nieciekawie z pracą jest bo szef męża coś w ciula leci. :dry:


My właśnie też mamy 2 komunie w tym samym dniu.I idziemy na jedną,ale tylko po południu na kawę z dzidzią .Bo to nie ma sensu męczyć się tyle z takim małym dzieciątkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621900 przez Panika992
Kurcze oby Jagodce nic nie bylo... gorzej jakby faktycznie poczekali do poniedzialku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621910 przez sylwka727
Ja zamierzam karmić góra do roku koleżanka karmiła ponad 2 lata to lekarz kazał jej przestać bo mówił że to ją wykończy bo zaczęła pod koniec drastycznie chudnąć



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621929 przez xxElaElaEeexx
hej kobietki

U nas wszystko dobrze.Tylko pogoda do dupy ,bo pada deszcz.Maja na razie śpi ,jak się obudzi to jedziemy zobaczyć kuchnię ,bo mamy gotową. :lol: :lol:

AniaCzajka Wyglądacie super
Andzia Moja mała tak samo uwielbia mieć główkę na lewej stronie
Gosia Zosia cudowna,a Ty pięknie wyglądasz
Sylwka Kacperek fajowy

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621980 przez mamcia2013
Hej dziołchy :)

mój mały wczoraj miał atak płaczu wieczorem, ale w końcu usnął bidulek.
Co do wit K to ja nie podaję bo mały w ciągu dnia je mm i w nocy również, między tym ciągnie cyca.

A co z Jagódką???? Ja nie w temacie od 3 dni...!

Gosia jaki z Ciebie lachon :) a Zosia też urocza niunia :kiss:

Kika pogoń sąsiada :D mój mały też wiecznie albo się obesra albo opluje i uleje i też przebieram kilka razy ciuszki :D

Ela słodka Wasza Pszczółka ;) kurczę jaka Ty aktywna nadal jesteś :cheer: jak w ciąży! :)

Ja mam komunię w dzień mamy i musimy iść bo mój T jest chrzestnym.

Dziewczyny któraś polecała tego konika z fisher allegro.pl/fisher-price-konik-morski-prz...eci-i3148314956.html warto go kupić?? Zastanawiam się właśnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622028 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny.

Nie pisze dziś bo jestem zaganiana. Rano byłam na zakupach. Kupilam sobie w koncu jeansy, katane i koszulke. A Wojtek był ze świrka. O dziwo cały czas spał, z przerwa na kupe. Za to teraz daje mi i męzowi w kość bo się drze.

A jak wrócilismy z zakupow to do tej pory sprzątałam, zaraz jeszcze musze zrobić sałatkę, bo jutro przyjeżdżają rodzice i siostra z córeczka wiec na forum pojawie sie pewnie dopiero w neidziele, ale bede Was podczytywać w nocy z komórki przy karmieniu

Jesli chodiz o karmienie piersią to niestety ale w pąździerniku wracam juz do pracy wiec trzeba bedzie wtedy zacząć częsciowo odstawiac cyca ale mysle ze do roku na pewno jeszcz beede karmic, o ile bede miała mleko

Koticz oby z Jagódką było wszystko ok. Dobrze, że pojechaliście dzisiaj do lekarza, bo czekając do poniedziałku różnie to mogłoby sie skończyć.

Gosia slicznie wyglądasz

xxElaElaEexx fajniusie zdjęcie Majeczki :-)

mamcia tez się zastanawiam nad tym konikiem morskim czy rzeczywiście jest taki fajny





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622066 przez Panika992
Dziewczyny chcialabym sie napic lampke wina. U nas w szpitalu byl przewodnik o karmieniu piersi. Tam pisali, ze mozna wypic, jesli nie bedzie sie karmilo przez 2-3 godz. To jesli maly po kompieli spi 5h to moge sie napic? Tu nie chodzi o wieksze ilosci, tylko i jedna lampke wina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622089 przez kika1985
Panika możesz się napić skoro mały śpi 5 godzin, tylko uważaj bo ja po pierwszej ciąży parę lykow piwa wzięłam to mi w głowie zAwirowalo

Ania super ze zakupy się udały

Koticz trzymajcie się i daj znać jak coś będziesz wiedzieć

Ela maja śliczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622094 przez kika1985
Chyba też ten bio oil kupię skoro polecacie bo te rozstępy mnie dobijają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl