BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #623041 przez mamcia2013
Kasia to ja zdaję się na Ciebie i chyba zamówię mu tego konika :)

Depeche ja mam dwa psy :D jeden na podwórku drugi w domu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623083 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623123 przez Lafi
Koticz pisała ze mała ma zapalenie prawego płuca, dostaje antybiotyk, najwczesniej za patydzien ich puszcza,
pisze z wami i młoda na rekach, delikatna , troszczke jezdzi jej po brzuchu, to ta ma juz pospane, ale ostatnio kupki robi ladnie, wlaczyłam jej to
i moge posta napisac. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623136 przez kika1985
O kurcze biedna jagodka z naszymi maluszkami naprawdę trzeba uważać
panika tesciowa walnieta

Ja juz u mamy trochę swiruje z małą;)
Ale niech swiruje bo daleko mieszka i nie widzi małej często

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623142 przez 25malinka
Hej dziewczyny!!

U nas mała praktycznie cały dzien nie spi,bardzo marudzi i boli ja brzuszek,jeszcze nie zrobila kupki,teraz ja uspilam ale caly czas sie wierci,puszcza bardzo smierdzace baczki,caly czas ja mecza,biedna mala nie wiem jak jej pomoc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623165 przez mamcia2013
Panika co za świra! To u mnie tylko wiało dzisiaj i ja na chwile tylko wyszłam a ta się na deszcz i grad wypuściła! :cheer: :cheer:

Koticz wracajcie do zdrówka. :kiss:

Vernix,Unbreakable a gdzie Wy się podziałyście? :)

Malinka a mój młody dla odmiany dzisiaj wali bąki, popuszcza kupke i śpi, no i marudzi również co jakiś czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623176 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623189 przez Depeche
Koticz, biedulki Wy.

Panika, dziwna masz tesciowa, bo zwyczajowo to powinna byc raczej przewrazliwona , niz taka wyluzowana.

A ja becze, poczytalam troche o tej wadzie serwca mojego malego i sie posypalam. Mam dola, wyrzuty sumienia, ze to przeze mnie, ze cos mu sie stanie. Tak bardzo go kocham. Jest taki malutki. W ogole to tak sapie jak oddycha,nie wiem co to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623218 przez Panika992
depeche olek tez czasem sapie. A ta wada sie nie denerwuj. Maly to wyczuje. Dajcie sobie chwile, moze to na prawde sie zrosnie! Nie dawaj mu odczuc stresu. Poza tym nerwy nie sprzyjaja laktacji.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623225 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #623436 przez offca87
Hej dziewczyny!

Dopiero teraz mam momencik, żeby napisać. Ostatnio przez moje zycie się jakaś trąba powietrzna przetacza - w życiu nie nadrobię. Mam nadzieję, że wydarzyły się same pozytywne rzeczy.

Nie mam czasu pisać - w nocy mały marudny, więc go trzymam na rekach, w dzień padam na twarz i zazwyczaj jestem sama, więc nie mam jak. Wieczorem W. wraca, niewiele pomaga, więc też zachrzaniam. Teraz przyjechała mama z siostrą, mam więcej czasu dla siebie i ... śpię. A jak nie, to staram się je gdzieś na miasto wyciągnąć. Reasumując - ciągle w biegu.


I w ogóle, to muszę Wam się chyba wyżalić. Nie wiem, z kim o tym pogadać. Z mamą się boję, że mnie ochrzani, nie zrozumie... nie wiem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I a'prop teściowych/mam - moja jest cudowna. Pyta najpierw, co i jak robię, obserwuje, patrzy, jakie ja mam zwyczaje w stosunku do małego, a potem mi pomaga, wyręcza dokladnie tak, jakbym tego chciala. Nie narzuca się, nie wymądrza. Szanuje mój sposób dzialania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623461 przez ufolka
Dzień Dobry :)

Biedna Jagódka i Koticz ;/

moją małą tez męczy brzuszek, spać nie chce i stęka, tylko przysypia na parę minut od 5 ;/ ja zaraz na zakupy jadę, potem przyjeżdża rodzina R.

Panika gratuluję świrki.. niektórym na starość się cofa coś tam w głowie chyba :dry: ja chyba będę się cieszyć że widzę moją raz na pół roku, jeszcze nawet nie przyjechała do nas, Oliwii nie widziała, mówiła że może na chrzciny dopiero B)
Depeche współczuję, strach o dziecko to najgorsze co może być ;/ może pogadaj z kardiologiem? niech Ci wytłumaczy? jakiś sensowny jeśli jest. Buziaki dla was :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623470 przez Paulina 77
offca życzę Ci, żebyś w serduszku wiedziała, co robić, i podjęła słuszną decyzję :kiss: a Twoja Mama ma super podejście do dziecka.
Depeche wracając do odparzeń, to wczoraj się dowiedziałam, że tormentiol ma dużo tlenku cynku i dlatego nie działa, a może podrażniać, wysuszać. A tormentalum ma go mniej i dlatego działa. Ale jak CIe znam, to już pewnie sobie z tym poradziłaś inaczej.
Panika oby dzieciątko Ci się nie rozchorowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623481 przez Paulina 77
Depeche i jeszcze trzymałabym sie tego, że wada serca się może cofnąć i nie zakładałabym najgorszych scenariuszy - przecież Kubuś świetnie sobie radzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623547 przez 25malinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl