BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #620515 przez AniaCzajka
Hej na bliznę też mam tego śmierdziocha Cepan;)

Byłam dziś u gin bo już się martwiłam tymi moimi wyciekami bo ostatnio zamiast maleć to stały się bardziej obfite, gin mnie zbadał powiedział ze tam w środku się goi i oczyszcza i że jest niestety lekki stan zapalny dostałam antybiotyk i jakiś inny lek i na hemoroidy;/ ogólnie jest nieciekawie ale chociaż już wiem na czym stoję i rozpoczynam leczenie żeby coś gorszego z tego nie wyszło.

A Franio był dziś z moja mama prawie 5 godzin i był taki grzeczniutki:) w ogóle jest grzeczniutki w dzień urządza sobie około 3 drzemek po 1,5 d0 2 godzin aż czasami mi się nudzi jak śpi a w nocy jak zaśnie o 21 to do 1:30 potem do 4:30 śpi a wstajemy około 8.
Problemy z brzuszkiem się skończyły oby już na zawsze, w kąpieli nie płacze w ogóle mało płacze a na spacerach przeważnie śpi;)

a to Franio z mamą (mama nieogarnięta więc za to wielkie sorry:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620527 przez kika1985
Ja schudłam 16 zostało 4 ciążowe ale dobrze bym się czuła jakbym schudla jeszcze z 10 bo to wynik ostatnich lat podjadania

Ania wyglądasz super nawet jak mówisz nieogarnieta a Franek super :D

Kasia też nie lubię tej mojej blizny :/

Panika mnie juz rzadko boli blizna szwy się rozouscily z zewnątrz jeden sama wczoraj delikatnie wyjelam przy kąpieli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620549 przez alebazi1986
no to zrobilam poruszenie z ta witamina K,ja myskle ze jak sie raz poda nie wiecej niz 100ml to dac ta witamine zreszta czy witaminy moga zaszkodzic??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620556 przez koticz
Ufolka ja też pomyślałam,że może ją gardło boli :( z resztą ja jak jestem chora to też nie mam apetytu,ale tak się o Nią martwię,ze aż płakać mi się chce...Przerąbane bo ona jest taka krucha.Skończyła 5tyg a waży 3200 i jak nie będzie jadła to nie będzie przybierać (dla Niej optymalnie to około 600g miesięcznie) nie chcę,żeby nas w szpitalu zamknęli...
A jak kaszle to się krzywi jak do płaczu więc to gardełko ją pobolewa pewnie,no i śpi cały dzień jak się budzi to siłą w nią wciskam chociaż 30ml,żeby cokolwiek na żołądku miała.

Patrycja przykro mi z powodu przepukliny Ignacka.Pediatra Was wysłał do neurologa czy sami się udaliście prywatnie?Bo moja Mała też skręca głowę w jedną stronę i nie wiem już jak z tym walczyć :huh: nawet jak ją kładę na drugi bok to próbuje te główkę wykręcić.Nie ma problemu tylko jak śpi na brzuchu,ale wtedy to już nie wiem czy kłaść tak,żeby głowa była zwrócona w inną stronę,czy tak,żeby położyć na innej stronie główkę bo już jej się krzywi

Mnie moja blizna nie przeszkadza,ale ta szmata co mi wisi bleee nawet jak się wciągnie ten brzuch to skóra juz nigdy nie będzie tak jędrna jak wcześniej...no i rozstępy na biodrach....





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620617 przez Paulina 77
koticz nie chce Cie straszyć, ale opisywane przez Ciebie objawy są poważne - chore niemowlęta wlasnie sa takie apatyczne. No i to, że nie je... Jedźcie może do lekarza albo do szpitala. Dla takiego dziecka parę godzin ma duże znaczenie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620622 przez andzia_zg
Wojtka mi wysypalo na twarzy :-( Wczoraj nie bylo nic a dziś cala buźkę ma wysypaną. Są to takie chrostki w kolorze skory,nie są czerwone. Ciekawe co go tak uczuliło. Jadłam to co zwykle. Jedynie pierwszy raz zjadlam serek Danio waniliowy. Mozliwe zeby go tak wysypało po serku? Polozna mi mowila ze Danio mozna jesc,wy tez jecie i jest ok a mojego Wojtka wysypało. Nie wiem co teraz robic :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620623 przez andzia_zg
Wojtka mi wysypalo na twarzy :-( Wczoraj nie bylo nic a dziś cala buźkę ma wysypaną. Są to takie chrostki w kolorze skory,nie są czerwone. Ciekawe co go tak uczuliło. Jadłam to co zwykle. Jedynie pierwszy raz zjadlam serek Danio waniliowy. Mozliwe zeby go tak wysypało po serku? Polozna mi mowila ze Danio mozna jesc,wy tez jecie i jest ok a mojego Wojtka wysypało. Nie wiem co teraz robic :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620635 przez kika1985
Ania to pewnie Danii, a jadlas nabial wcześniej ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620646 przez koticz
Paulina dzwoniłam do dr przedwczoraj i kazała jej syrop podawać i ewentualnie pokazać ją po niedzieli,ale idziemy jutro.Dzieci mają to do siebie,że najbardziej je rozkłada w weekend :huh: w ogóle nasza przychodnia to jakaś poraniona jest.Otwierają ją o 7 a rejestracja telefoniczna jest dopiero od 8 więc oczywiście telefonicznie nie wyciągnie się karty bo już nie ma miejsc.Ludzie sterczą pod przychodnią już od 6:30...masakra.Na szczęście pracuje tam matka kolegi mojego J więc ona nam karte wyciąga dzień wcześniej...

Już Malutka śpi,w kąpieli była spokojniutka i nawet wmusiłam w Nią troszkę mleka...masakra bo w zeszły czwartek byłyśmy u lekarza i przecież ją badała i wszystko było ok osłuchowo,a kaszle od poniedziałku,nie wiem gdzie się tak zaprawiła może w sobotę u tych znajomych bo dość chłodno w domu mieli...nie wiem...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #620655 przez patrycja85
Kasia-no to Wiktorek też ładnie rośnie:)mnie trochę to przeraża bo niedługo nie utrzymam małego do odbicia:)

Koticz-my tą główkę zauważyliśmy juz jakiś czas temu i przekładaliśmy mu ale sobie odwracał. od kilku dni już jakoś układa sobie i na jedną stronę i na drugą ale pediatra sam zauważył i dal skierowanie. mówił ze neurolog albo rehabilitant pokażą jak w domu go układać i jak z nim ćwiczyć i że trzeba szybko reagować bo potem to już tylko rehabilitacja. najlepsze ze wczoraj oglądałam wszystkie zdjęcia i już na zdjęciach ze szpitala układał główkę w tą jedną stronę-widoznie tak był ułożony w brzuchu.

dziewczyny a ja mam w drugą stronę-ja juz tydzień po porodzie ważyłam tyle co przed ciążą i z każdym tygodniem ważę mniej... i wcale mnie to nie cieszy... za to brzuch mi ładnie "zrobili":) zszywała mnie taka młoda stażystka i tak mnie naciągnęła że brzuch mam mniejszy niz przed ciążą:)ale włosy mi wypadają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #620657 przez andzia_zg
kika piłam mleko, jadłam białe serki (np serek wiejski lub biale serki naturalne) i było ok, a tu nagle tak go wysypało :-(

lenucha nie przejmuj sie, nie jestes sama. Ja też czuję się jak armata. Nie dość, że szeroka w biodrach, że ani jeden ciuch na mnie nie wchodzi i nie ma szans abym schudła aż tyle żeby wejsc w jeansy sprzed ciazy bo chyba bym sobie musiala z pol biodra odciąć to do tego ta opona na brzuchu. A do tego od czasu jak wrócilismy do domu po porodzie mąz mnie jeszcze ani razu nie przytulił, ciągle się kłócimy to już w ogóle czuję sie nieatrakcyjna i brzydka.

AniaCzajka nawet w wersji nieogarniętej wyglądasz bardzo ładnie, tak dziewczęco i radośnie.

koticz idź jutro do lekarza... żeby ja tylko nie rozłozyło na weekend... lepiej niech ja obejrzy lekarz...

patrycja wspolczuje latania po lekarzach i tej przepukliny :( Tez bym sie niexle wystarszyła jakby małemu wyskoczylo takie coś...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620661 przez Depeche
alebazi1986 napisał:

no to zrobilam poruszenie z ta witamina K,ja myskle ze jak sie raz poda nie wiecej niz 100ml to dac ta witamine zreszta czy witaminy moga zaszkodzic??


K moze, czesto po niej bola brzuszki.

Byla pediatra , mowila, ze jak malo dokarmiam to podawac raz na dwa dni i tak zrobie. Na kolacje moj zjadl 30 ml, wczesniej mnie cyskal i cyskal, az mnie szlag chcial juz trafic, wiec jak rano zje z 40 to co to jest. Jutro ubieram malucha, biore sie za okno w kuchni, a od poniedzialu 19 stopni wypadamy na dworek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620664 przez andzia_zg
Kurcze mój Wojtek tez kladzie główke w jedna strone. Nawet jak go kłade na macie to siadam z drugiej strony zeby polozył sie na drugiej stronie i tez dupa...patrzy wtedy na sciane a nie obroci w moja strone. Jak mu przeloze glowke to po jakims czasie znów wraca na tamtą strone :(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #620684 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620689 przez dominia
Gosia Zosia piękna :kiss: mimo rureczki w nosku śliczna dziewczynka :kiss: do wyprzytulania i wycałowania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl