BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #621132 przez sylwka727
Lafi właśnie słyszałam o tym bio-oil ale nie wiedziałam czy to działa ale widzę że z tego co mówisz to jednak warto kupic?

AHa dziewczyny mówiłyście że już nie będziecie nigdy mieć takiego brzucha jak przed ciażą to paczajcie :lol:

Nie wiem jak wy ale ja tak chce :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621133 przez Lenucha217
sylwka spokojnie moj mial to samo to normalne zejdzie za pare dni.

dziewczyny moja mama wczoraj powiedziala ze wygladam jak z krzyza zdjeta i ze bierze malego na noc do siebie bym sie wyspala a ona musi sie na cieszysc wnusiem przed wyjazdem . Noc okropna budzilam sie tyle razy ile maly zawsze wstaje o 5 juz polecialam do mamy bo mi teskno ... takze nie wypoczelam bi caly czas myslalam o nim:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621136 przez Lafi
Wktoria obraca główka w obie strony, ale od samego poczatku kłade ja raz na jednym raz na drugim boku i podkładam plecki bo czutora sie obróci a zdaza sie jej ulewac. na brzuszku jak lezy to sie wkurza, a powinna lezaec ze wzgledu na bioderka, ciekawe co bedzie na kontroli 23. A i strasznie czujenie spi.

Koticz u mnie na szczeście przychodnia super, do noworodka to lekarz przyjezdza, jak dziecko jest chore to zawsze przyjmą, współczuje ci czekania. Szkoda małej.

Dobra ide troche syf w domu ogarnac, młoda usneła ale pewnie długo to nie potrwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621140 przez Lafi
Sylwka mi pomógł a nie powiem miałam juz stare rozstepy i te tez lepiej wygladają, skóra jest bardziej napieta,

Lenusia moja mama tez ostatnio mi mówiła ze wygladam okropieni, ze mam jesć, ale kiedy tu czas jeszcze na jedzienie znaleść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621142 przez Panika992
sylwka czy to wyglada jakby mu piersi rosly? Bo Olek tez tak mial i to od moich hormonow. Pani doktor kazala sie nie martwic.
kika ja ubieram body, na to bluzeczka i spodnie i na to kombinezon. W wozku mam teraz tylko koc, bo w spiworku sie grzal juz. I czapeczka bawelniana plus kaptur z kombinezonu.
gosiu slicznosci!! Jeszcze tylko kilka dni i pierwsza operacja. Trzymamy nocno kciiukasy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #621146 przez sylwka727
Lafi to sobie jednak to kupię bo też mam stare i nowe rozstępy. A Kacperek też nie lubi na brzuchu leżeć

Panika dokładnie tak to wygląda

Uspokoiłyście mnie

A oto i Kacperek :lol:


I ululany tatuś :blink:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621184 przez Agnieszka86
hej:)

U nas noc... średnia... o 2 mała obudziła się z płaczem i stękaniem-bączki się zablokowały. Poruszałam nóżkami i trochę poszło, dostała jeść i zasnęła. Rano było podobnie-trochę spokojniej.

Gosia Zosiak jest zajebisty!( jeśli można tak o dziecku powiedieć :blink: ) Pulpecik mały, widać, że silna babka z niej!

Wczoraj zapakowałam małą do samochodu i pojechałam do mamy. Zostawiłam ją z dziadkami i pojechałam do lekarki zapytać o dawkowanie żelaza-mogę podawać po pól dawki, czyli tak jak robię. Skoczyłam do fryzjera. Moja mama nakazała mi wybrać się na zakupy i zadbać o siebie-naprawdę aż tak źle ze mną!!??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621230 przez Gosia27
Ja ostatnio wyskoczyłam sobie do galerii, kupiłam jedne spodnie, dwa sweterki i dwa topy. Bo ogólnie wejdę we wszystko sprzed ciąży ale na biuście mam wszystko mega upiete, jak mialam A to tak teraz mam D :laugh: na przyszły week idę do fryza co by mi odrosty zrobił i ładnie podetną.
Sylwka ale Kacperek slodziutki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621257 przez Panika992
gosia zazdroszcze. Ja nie wchodze w nic sprzed ciazy. Spodnie staja w udach a koszulki. No z 70c przeszlam na 75f, wiec ni cholery nie wchodze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621291 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621326 przez Gosia27
Aga ja nadal mimo, że odciagam nie przystawiam malej do piersi to smaruję kremem do biustu Perfecta mama z Dax-a.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621341 przez Agnieszka86
Gosia27 napisał:

Aga ja nadal mimo, że odciagam nie przystawiam malej do piersi to smaruję kremem do biustu Perfecta mama z Dax-a.


I fajnie wygląda?? Ja nie karmię wcale, nie mam już prawie mleka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621353 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621415 przez kika1985
moj biust sie obnizyl a bedzie jeszcze gorzej jak przestane karmic :(

mala ladnie spala to jakis jebniety sasiad wierci wiertara i mi ja obudzil :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621426 przez Agnieszka86
musze pomyslec, nad czyms naprade dobrym...

Zosia znowu miała atak brzuszkowy... właczyłam jej syszarke z youtube, ktora kiedys wsawiła na forum Paulina i bujałam ja góra-dół, jakbym robiła przysiady, zasneła mi na rekach i nie chce jej odkładac, bo sie pewno obudzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl