BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 dni temu #621434 przez kika1985
Agnieszka86 napisał:

musze pomyslec, nad czyms naprade dobrym...

Zosia znowu miała atak brzuszkowy... właczyłam jej syszarke z youtube, ktora kiedys wsawiła na forum Paulina i bujałam ja góra-dół, jakbym robiła przysiady, zasneła mi na rekach i nie chce jej odkładac, bo sie pewno obudzi...


biedna zosia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621450 przez Lenucha217
ja o moich jeansach 26 i materialowka 34 moge zapomniec jak wejde w 42 to cud . Piers jedna c a druga zerowka :((( lapy jak u pudziana boze jak to mozna sie momentalnie zamienic w potwora . Moj malenki ma dzis 4 tyg :) a ja ostro zaczynam sie bac za siebie do czerwca musze sie pozbyc tych kg a mam ich az 20 do zzrucenia ... ide cwiczyc buziaki dla ciotek :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621451 przez Panika992
Olek mi usnal na brzuchu;) po pobudce cycu i spacerek. Zapowiada sie cos na deszcz.

Moj biyst tez sue chyba obnizyl. Przynajmniej ja mam takie wrazenie. Boje sie juz co to bedzie jak przestane karmic. Bo duzo mi piersi urosly, to co, bedzie bum i z powrotem tak zmaleja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621462 przez ufolka
na biust polecam wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47269 dla mam które nie karmią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621475 przez sylwka727
Gosia27 napisał:

Ja ostatnio wyskoczyłam sobie do galerii, kupiłam jedne spodnie, dwa sweterki i dwa topy. Bo ogólnie wejdę we wszystko sprzed ciąży ale na biuście mam wszystko mega upiete, jak mialam A to tak teraz mam D :laugh: na przyszły week idę do fryza co by mi odrosty zrobił i ładnie podetną.
Sylwka ale Kacperek slodziutki


Dziękujemy cioci:kiss:
Też się zamierzam wybrać do fryzjera na podcięcie a kolor zamierzam zrobić przed chrzcinami albo wcale bo wreszcie mi włosy odżyły bez prostowania i malowania

Agnieszka biedna Zosia , Kacperek ostatnio tak miał ale zginanie nóżek pomogło i mały mi się często budzi jak go odłożę

Lena
dasz radę i na pewno nie jest tak źle jak piszesz przy synku spalisz te kg



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621483 przez Paulina 77
Agnieszka86 napisał:

musze pomyslec, nad czyms naprade dobrym...

Zosia znowu miała atak brzuszkowy... właczyłam jej syszarke z youtube, ktora kiedys wsawiła na forum Paulina i bujałam ja góra-dół, jakbym robiła przysiady, zasneła mi na rekach i nie chce jej odkładac, bo sie pewno obudzi...


Aga znalazłam jeszcze lepszą suszarkę, 8 godzin bez przerwy i nie bzyczy tak jak tamta:


u nas masakra... w domu bałagan, ja od rana usiłuję choć trochę odespać, bo nic nie zrobię... młody niby zasnął, ale stęka. Trzymajcie kciuki, żebym chociaż na pół godzinki mogła zasnąć.
Wczoraj zjadłam 1 jabłko, dzisiaj pół. Różnicy w zachowaniu Michałka nie widzę, to po co tak sobie ograniczać. I tak i tak ma gazy. Przed chwilą jeszcze zjadłam 2 czekoladki. Co ma być to będzie. M jutro jedzie zmienić opony do Bielska, znowu cały dzień go nie będzie, a w niedzielę mamy gości. Obiecał, że pomoże - ale on nawet nie ma kiedy odespać swojej harówki... ehh... my takie dwa zombie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #621486 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621490 przez Paulina 77
Gosia27 napisał:

Taka ja sobie dziś


piękna i elegancka, nie taki kocmołuch, jak ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621494 przez Gosia27
Paulina nie mów tak o sobie, moje macierzyństwo jest o niebo inne niż Wasze, uwierz mi wolała bym 100-kroć wyglądac jak kocmołuch i mieć Zosię przy sobie niż ją widywać codziennie przez 4h...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621500 przez Paulina 77
Przepraszam Gosiu :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621517 przez Panika992
gosiu zbieraj sily, jak tylko Zosienka bedzie z Wami to zabierze Ci mnostwo czasu i energii. Musisz ta energie dla niej zbierac. Swoja droga wygladasz na prawde swietnie.

My po malu bedziemy sie zbierac na spacerek. Sloneczka nie ma, ale cieplutko jest. Olek pooddycha sobie deszczowym powietrzem, bo zapowiada sie na deszcz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621543 przez sylwka727
U nas niestety deszcz :angry: dobija mnie ta pogada :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621703 przez Panika992
A ja bylam godzinke na spacerku, tak przyjemnie, ze wracac sie nie chcialo. Zalozylam bluze i lekka kurteczke wiosenna i strasznie mi goraco bylo. I tylko lekka mzawka byla, ale przyjemna.

K wyciagnel mi wczoraj kolyske do cwiczen. Dzis zaczynam;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621708 przez AniaCzajka
u mnie tak samo deszcz a mnie głowa tak boli od rana że szok, na dodatek Franio dziś w małego marudę się bawi niby teraz zasnął ale ciekawe na jak długo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #621743 przez Agnieszka86
jej, a my walczymy o kupke! biedaczka meczy sie strasznie, płacze, prezy... dałam jej 1/3 czopka glicerynjowego dla dzieci, moze cos pomoze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl