BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 tydzień temu #623586 przez mamcia2013
Hej hej.

Depeche nie smutaj Kochana, na pewno będzie wszystko w porządku. :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623634 przez Panika992
Hej dziewuszki. U nas noc w miare. Wieczorem potwirnie poklicilam sie z K, ale juz jest oj.
Wczoraj zjadlam loda w polewie czekoladowej i miesko duszone w sosie. I bylo ok;) takze pozwalam sobie na coraz wiecej.
Maly zasnal w hustawce. Ja sie ogarniam bo pozniej bedziemy na spacer szli.

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623635 przez sylwka727
ufolka napisał:

sylwka727 napisał:

Ufolka a która to jest ta maść ? Bo tu jest kilka i nie wiem która? www.google.pl/search?q=clotrimazolum%20m...M19pUZmTOMidO7qDgIgI ?


Sylwka ja mam tę www.bangla.pl/zdjecia-gsk-glaxo-smith-kl...mazolum-up7179-1.htm

co do chusteczek to ja też przemywałam wodą jak Oli miała pupę odparzoną

qrde padam na nos, spać mi się chce że hej, ale już posprzątałam, weki porobiłam z buraczków, ciasto zrobiłam i dwa prania, w tym jedno ręczne ! teraz kręgosłup mnie boli hehe byliśmy też godzinkę na podwórku, ale taki halny wieje u mnie że szok ;/ ciepło jest tylko wiatr duży, długo nie chodziłam bo bałam się że Ami mi przewieje. Ostanio jest taka niedobra że szok ;/ ale zęby idą jej więc jest wytłumaczenie :dry:


Dzięki :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jagódko wracaj szybko do zdrówka :kiss:

Depeche nie wiem jaką ma twój synuś wadę ale nie martw się jeśli nic nie mówią o operacji siostrzenica mojego męża urodziła się z dziurą w serduszku i okazało się to dopiero po urodzeniu a teraz jest szczęśliwą 5-ciolatką tylko musi co jakiś czas na wizyty chodzić sprawdzać czy jest ok


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623687 przez Depeche

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #623688 przez Depeche

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A u mnie jak nie jedno, to drugie nas w nocy zmasakruje. Dzis maly nawet spal po mm, to mala o 4 rano zasikala lozko i bylo kąpienie ( olała się prawie po szyję), pranie i szuaknie koca. POtem spać już nie chciała... wiec wzieła mazaki od tablicy i wymazala kolejny raz łożko. Wczoraj to samo zrobiła z nowiutenka bluza. Tak sie darlam, pierwszy raz ja miala na sobie. Bluza sie nie doprala. Lozko m. doszorowal No a prezent od dzidziusia ( jakim byla tablica ) zostal zabrany, mala beczala. Myslalam , ze jest juz do tego bardziej rozwinieta. Nie wiem na ile robi to z nerwow, na ile po zlosci. Deklaruje sie z miloscia do brata, caluje go, a z drugiej strony piszczy , wreszczy, lata jak szalona. Dom wariatow to malo powiedziane. Wstyd mi, ale ciesze sie, ze jutro idzie do zlobka. Oby tylko nic nie przytarglala znowu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #623769 przez alebazi1986
dzien dobry w ten jakze piekny nareszcie wiosenny i cieply dzionek,wiecie zastanawiam sie kiedy mozna juz zrobic dziewczynce kolczyki w uszach??nie zeby mi sie spieszylo ale mysle nad prezentem od chrzestnych dla martynki i moze zlote kolczyki,czy przeklucie uszu na roczek nie bedzie za wczesnie??kiedy wy robilyscie jesli wogule.aha jaesli mozecie dajcie jeszcze raz posta o tych zmianach rozwojowych w konkretnych tyg,nie pamietam ktora z was wrzucala,dzieki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623802 przez Waszka87
Alebazi jestem kosmetyczka z wyksztalcenia. Roczek jest odpowiedni na kolczyki, na praktykach robiłam kolczyki takim maluchom ;-)
W Indiach robią kolczyki dziewczynkom zaraz po narodzinach jeszcze w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623805 przez Panika992
U naz wlasnie czas kolek. Wczoraj udalo mi sie uspac malego i nie bylo bolu. A tak to miedzy 18 a 20 jest placz... teraz tez go lulam. Codzienne spacery i cwiczenia na kolysce daja efekty. Bola mnie juz wszystkie mozliwe miesnie. Gotuje sobie wlasnie brokuly. Ostatnio je polubilam. U nas cieplo i slonecznie, ale juz nie mam sily na kolejny spacer.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623873 przez kika1985
A mój bak nie chce zasnąć ldmezy przy cycu juz ponad pol godziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623921 przez Depeche
alebazi1986 napisał:

dzien dobry w ten jakze piekny nareszcie wiosenny i cieply dzionek,wiecie zastanawiam sie kiedy mozna juz zrobic dziewczynce kolczyki w uszach??nie zeby mi sie spieszylo ale mysle nad prezentem od chrzestnych dla martynki i moze zlote kolczyki,czy przeklucie uszu na roczek nie bedzie za wczesnie??kiedy wy robilyscie jesli wogule.aha jaesli mozecie dajcie jeszcze raz posta o tych zmianach rozwojowych w konkretnych tyg,nie pamietam ktora z was wrzucala,dzieki.


Hm, jezeli chcialabys oddac mala do zlobka do zapomij o kolczykach, sa zabronione. Ja planuje mojej zrobic w te lato, o ile nadal bedzie chciala. Moja ma 3 lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623922 przez Depeche
Panika992 napisał:

U naz wlasnie czas kolek. Wczoraj udalo mi sie uspac malego i nie bylo bolu. A tak to miedzy 18 a 20 jest placz... teraz tez go lulam. Codzienne spacery i cwiczenia na kolysce daja efekty. Bola mnie juz wszystkie mozliwe miesnie. Gotuje sobie wlasnie brokuly. Ostatnio je polubilam. U nas cieplo i slonecznie, ale juz nie mam sily na kolejny spacer.


No wlasnie, mam chec na brokula , ale boje sie, ze malemu zaszkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623927 przez Panika992
depeche ja juz brokuly probowalam i bylo ok. Z nimi podobno jest taki problem, ze zmieniaja smak i zapach mleka a nie sa wzdymajace. Jadlam i brokuly i kalafiora i nic malemu nie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #623963 przez xxElaElaEeexx
hej dziewczyny

U mnie pierwszy raz Maja cały dzień płacze i tylko chce przy cycu siedzieć.Aż w końcu zwymiotowała mlekiem.I znowu głodna i płacze.Wykąpaliśmy ją i znowu płacz.Ale jakoś udało nam się ją uśpić-ciekawe na jak długo.Jestem pewna,że nic ją nie boli bo tylko przystawię ją do cyca to jest wszystko ok.Jak wzięliśmy ją do wózka na spacer to też nie płakała.Eh z tego jej płaczu to mnie głowa rozbolała. :huh:

Oglądałyście surowych rodziców ?Masakra :cheer: :cheer: :cheer: :ohmy:

Dobrej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #624017 przez Panika992
ela ogladalam. U bylm w megaszoku.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Moze mala ma gazy? Ssanie dzieci uspokaja, dlatego chciala ssac. Moze niechcacy cos zjadlas?

My po kompieli, maly lula sobie. A ja walcze z myslami. Jak tu pozbyc sie zwisajacej skory z brzucha i tych nieszczesnych rozstepow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #624050 przez ufolka
hej
moja dopiero zasnęła, chyba ją za bardzo dziś wychwaliłam bo była ciotka a potem siostra R. z mężem i synkiem i wszyscy zachwyceni że taka grzeczna i cicha.. no i po kąpieli machanie rączkami, jak ssała pierś to wymachiwała i nogami i rękoma, teraz zasnęła, powinno już być dobrze, zobaczymy. Pozatym zaczął pojawiać się ten trądzik niemowlęcy, przemywam wodą z mydełkiem. Tak szybko mi niedziela minęła że omg. Zastanawiam się nad anty, nie wiem co mam wybrać, boję się że przytyję i mi się zatrzyma chudnięcie po ciąży. Spirali się boję w razie ewentualnej wpadki, to paranoja.. a Wy co wybieracie?

Ja surowych rodziców nie oglądam bo nie dam rady patrzeć na te pyskate dzieciaki. Co drugiemu bym przywaliła chyba..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl