BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #620726 przez koticz
patka super że poruszyłaś tą sprawę,bo nawet mi nie przyszło do głowy żeby o tym powiedzieć lekarzowi,a tak to będąc jutro na wizycie zwrócę na to uwagę...Oby tylko nie było to nic poważnego...
Andzia Jagoda reaguje krzykiem jak jej głowę obracam,ale mam na nią sposób i pokazuję jej zabawkę i powoli tak żeby nadążyła przesówam na drugą stronę i ona sama głowę obraca żeby widzieć :P ale tak sama z siebie to też patrzy w ścianę a na mnie głowę nie obróci :dry:

jutro wizyta na 10 trzymcie kciuki,żeby to nie było nic poważnego (ostatnio biegłam z Nią do lekarza przed świętami i okazało się wtedy,że przesadzam :side: )


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia-Zosiak jaka pyza :) Śliczna





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620740 przez patrycja85
koticz, andzia- z tą główką to nie jest nic poważnego jeśli się szybko zareaguje, bo potem to trzeba rehabilitować u specjalistów.

gosia-Zosia śliczna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620772 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My już po kompieli. Koło 18 wpadliśmy jeszcze do znajomych, bo wracają po kilku dniach do domu, bo mieszkają bardzo daleko, no i nie widzieliśmy się pół roku, a ich córa ma już 5miesięcy. Śliczna niunia. Urodzona jako wcześniaczek, ale świetnie daje rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620801 przez ufolka
hej :)
Patrycja współczuję maratonu, oby ta przepuklina się schowała i nie pokazała więcej. Fajnie że obrazki się podobają :) moja też skupia na nich wzrok si się wpatruje :)
Sylwia ja bym dziecka nie brała jeszcze, za dużo ludzi :)
Lenucha waga zleci, zaczniesz się ruszać więcej latem i pójdzie :)
Kika ja nie smaruję niczym, czasami jak mnie najdzie to bepanthenem :)
Panika ja to nie piszę ile u mnie do zrzucenia hehe :P
AniaCzajka bardzo fajne zdjęcie, jaki on wtulony w Ciebie :)
Koticz mam nadzieję że jutro pomogą malutkiej, ja to nie czekam, od razu lecę do lekarza jak oś się dzieje, dziwię się że lekarz jej nie zbadał jak dzwoniłaś, i dopiero kazał przyjść po niedzieli ! naprawdę radzę zmień lekarza ;/ przecież to niemowlak, ja z Amelką jak choruje to po 3 dniach na kontroli zawsze mam się pokazać. A co do tego przesadzania, to lepiej być nadopiekuńczą niż potem płakać i żałować że wcześniej czegoś nie zrobiło się. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)
Ania Danio to sama chemia, lepiej zwykły serek zjedz ;/
Gosia śliczna ta Twoja pysia :) a jaka już duża się wydaje :) ile zwiększyła wagę?

Moja Oliwia główkę lubi w prawo układać, ostatnio jak na bioderkach byliśmy to pytałam ortopedę o to, żeby coś podradził to mówił że trzeba zacząć od ustawienia łóżeczka tą stroną niechcianą w stronę okna, to maluszek będzie główkę do jasnego odwracał. Polecam te obrazki które pokazywałam, maluszki naprawdę chętnie je oglądają. Zaczepcie na łóżeczku po tej stronie na którą nie chce patrzeć maluch, może akurat zachęci to je troszkę.
Tutaj są obrazki czarno-białe zwierzaków lovelife.typepad.com/my_weblog/2007/10/grow-big-dreams.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #620804 przez Gosia27
Ufolka ok 500g już przybrała, ważona jest co 2-gi dzień. Przybiera dosyć wolno, ale taki urok maluszków z chorymi serduszkami. I tak się ciesze że nie traci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620997 przez ufolka
Gosia najważniejsze że przybiera, 500 g dla takiego maluszka to nie jest nic :) oby tak dalej :) a na zdjęciu serio taka już duża się wydaje :)

polukałam serial z R. i idziemy spać, zaraz pewnie mała na karmienie się obudzi bo dziś mi po 20 zasnęła, wiec lecę :) wczoraj mi spała od 22.30 do 4 !! dzisiaj już pewnie nie będę mieć tak dobrze hehe
Dobranoc i spokojnych nocek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621014 przez Paulina 77
Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia niezły z niej pulpet :lol: i ma minę ważniaka, jak mój Michał, kiedy jest opity jak bąk :lol: ojejejej, słodka jest :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621024 przez Paulina 77
koticz napisał:


jutro wizyta na 10 trzymcie kciuki,żeby to nie było nic poważnego (ostatnio biegłam z Nią do lekarza przed świętami i okazało się wtedy,że przesadzam :side: )


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia-Zosiak jaka pyza :) Śliczna

koticz powodzenia jutro na wizycie, niech Was w końcu wyleczą.
Mój M akceptuje to, że młody jest tak do mnie przywiązany. Przecież to jest uwarunkowane ewolucyjnie, u innych ssaków też, że młode są tak związane z matką na początku - to dzięki pokarmowi od niej przeżywają przecież. A potem tata staje się całym światem, jeśli zadba o dobre relacje z dzieckiem. Choć już teraz w wieku 7 tygodni widzę, że Michał bardzo lubi być u M (ale najlepiej, kiedy jestem w domu, bo inaczej płacz i marudzenie), wodzi za nim wzrokiem, kiedy go odłoży na przewijak i ja się nim zajmuję. Wytłumaczcie swoim mężom, że to nie zawsze tak będzie, że będziecie większość czasu poświęcały dziecku. Ale teraz ono tego czasu potrzebuje, żeby żyć. Ale się powymądrzałam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621057 przez kika1985
Hej

Nocka dziś ok wyspalam się
Dziś nam odpadł pępek w końcu ;)

U mnie relacje z mężem super wspiera mnie bardzo

Dziś maz juz w pracy a my same do 16 :/ ładna pogoda album wyszła ale nie dam rady z wózkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621058 przez kika1985
Gosiu Zosia cudna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621086 przez Panika992
Dzien dobry dziewuszki.
U nas noc ok, pobudka o 1.30 i 4.30. Jak wstalam o 1.30 to na termometrze bylo +10stopni za oknem. Wiosna :P
My juz spimy z otwartym oknem. Malemu spi sie lepiej. Jutro musimy pojechac kupic mu kurteczke na wiosne, bo na kombinezon juz za cieplo, a nie chce go przegrzewac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621109 przez ufolka
Helloł
U nas noc niezła :) Powoli się stabilizuje noc, wstajemy ok 2 a potem ok 4-5, potem 7-8. Muszę jeszcze dzień unormować i będzie dobrze

Koticz napisz jak po wizycie :)
Kika mi też mąż pomagał i było super póki nie zaczęły lęgnąć się mu kurczaki :) no ale już po lęgach, wczoraj już się nie kłóciliśmy :D
Panika u mnie też wiosna, a za oknem w sypialni strumyk płynie- kuzyn mieszka i u niego roztopy :P serialnie strumyk i to z nurtem niezłym hehe Ja już trzy dni szukam kombinezonu dla małej bo mam wiosenny po Amce i nie wiem gdzie go wsadziłam ;x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621111 przez kika1985
Też się zastanawiam jak mala na spacery teraz ubierać

Jaka czapeczkę zakładać ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621113 przez Lafi
Witam:)

Moja ksieżniczka ciagu dnia spi jak zajac ;)

Gosia śliczniutka Zosieńka,

CZytam jak mam czas, pisałyście o skórze mega rozciagnietaj, jak ja sie zobaczyłam kilka dni po porodzie masakra, galaretka lekkko teżejąca, masakra, rozstepy na 1 cm!, brzuch mnie tak sedział do tego mega czerwony - normalnie chciało mi sie ryczeć, po dwóch tygodniach kupiłam bio-oil i powiem ze super zadziałał, został mi zwisik ale teraz bez porównania, czasami chodze w pasie ostatnio, no i mam 12 na minusie, czyli jeszcze 3 z ciazy zostało i 6 które nabiłam przed ciazą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621125 przez sylwka727
Hej mam do was pytanie bo mąż zauważył że mały ma twarde sutki jak guzy a prawy wyglada tak jakby mały miał pod nim guza który wychodzi poza brodawkę. Wasze maluchy też tak mają? Bo zaczynam panikowac :dry:

Gosia
cudnaą masz córe :kiss:

A co do relacji z mężem to u nas na szczęście jest wszystko tak jak było

U mnie spadło jak na razie 12kg - 10 ciążowych i 2 dodatkowe ale przyałoby się tak jeszcze około 10 akbo i więcej bo przed ciążą przytyłam 10 kg :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl