BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #624138 przez Agnieszka86
Hej,
zaliczyłam wczoraj z Zosią dzień u rodziców. Noc spokojna do 5, o piatej stękanie i płacz, mała nie może gazów wypuścić! Masakra.
Teraz wybieram się na zakupy jakieś, K. jest przed południem w domu to z nią zostanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #624140 przez kika1985
Hej
u mnie nocka zryta mala nie chciała zasnąć a potem pobudki co godzinę i stekala cala noc przez sen , brzuch ja chyba bolał bo twardy nad ranem kupę walnela ale do 7
stekala

mój maz od kilku dni o przytulankach mówi ale dla mnie to trochę za wcześnie boje się

D,iewczyny a trzeba iść do gina po tych 6 tygodniach ? Czy tylko tak piszą lekarze :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624177 przez Panika992
U nasnoc tez do dupy. Maly kupy strzelic nie moze. Co 2 godz cyc. Masakra. Ale piekna pogoda sie zapowiada .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624200 przez Paulina 77
hej:):)
u nas przez całą noc idzie suszarka z youtube i młody pięknie śpi :) już drugą noc. Brzuch nie boli. Dzisiaj ok 3.30 jak nie chciał zasnąć, to go wsadziłam do fotelika samochodowego i najpierw się wyciszył, a potem zasnął. Dzisiaj to była najlepsza noc z wszystkich po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624264 przez Gosia27
Hej dziewczyny
U nas na razie bez zmian, Zosia dzielna, radzi sobie dobrze. W sobotę Rafał miał ja przez dwie godz na rękach, był w niebo wzięty.
Dziś konsylium kardiochirurgów mam nadzieję, że operacja się odbędzie w tym tygodniu, nic się nie przesunie. chcę żeby Zosia zrobiła juz krok do przodu ale z drugiej strony jestem przerazona...

Ja się czuje, oficjalnie zakończyłam okresu połogu ;) za tydzień mam wizyte u gina to zapytam o antykoncepcję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624271 przez mamcia2013
Panika992 napisał:

ela ogladalam. U bylm w megaszoku.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Moze mala ma gazy? Ssanie dzieci uspokaja, dlatego chciala ssac. Moze niechcacy cos zjadlas?

My po kompieli, maly lula sobie. A ja walcze z myslami. Jak tu pozbyc sie zwisajacej skory z brzucha i tych nieszczesnych rozstepow...



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624340 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624352 przez alebazi1986
xxElaElaEeexx napisał:

hej dziewczyny

U mnie pierwszy raz Maja cały dzień płacze i tylko chce przy cycu siedzieć.Aż w końcu zwymiotowała mlekiem.I znowu głodna i płacze.Wykąpaliśmy ją i znowu płacz.Ale jakoś udało nam się ją uśpić-ciekawe na jak długo.Jestem pewna,że nic ją nie boli bo tylko przystawię ją do cyca to jest wszystko ok.Jak wzięliśmy ją do wózka na spacer to też nie płakała.Eh z tego jej płaczu to mnie głowa rozbolała. :huh:

Oglądałyście surowych rodziców ?Masakra :cheer: :cheer: :cheer: :ohmy:

Dobrej nocki :kiss:

u mnie bylo dokladnie tak samo 3tyg martynka tylko jadla i spala taka byla grzeczniutka a teraz tez potrafi przy cycku godzine siedziec a jak nie godzine to czesto nawet 3razy w ciagu godzinki i tylko sobie drzemie w dzien malo spi :-) ale powolutku widze ze wszystko zmierza ku dobremu moze cos sie pozmienia,mam nadzieje na noc daje jej butelke bo przez caly dzien tak mi wememla te cycki ze potem w nocy juz ssac jej sie nie chce takiego miekkiego cyca.wiec nie martw sie ela ela to chyba normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #624365 przez andzia_zg
Cześć laseczki :-)

Po weekendzie z rodzicami w końcu wracam na forum :-) Jakos dałam radę. I wiecie co? Mój Wojtek faktycznie jak się boi to udaje,że spi. Przyjechali rodzice to tez sie bal tak jak świrki. Dopiero pod koniec dnia sie troche oswoił ale musialam byc przy nim. Alei tak dzielnie zniosł moja mame i moja chrześnice, ktora ciagle go zaczepiala w lozeczku.
Aleprzyznam szczerze,ze bylam wykończona po tej wizycie. Dzis rano task mi sie nie chcialo wstawac, a młody juz od 5 rano stękał bo nie mogl zrobic kupy więc wziełam go do siebie do łózka.Jak zobaczyl ze zamknelam oczy to zaczał mnie zaczeniać "guganiem" to dałam mu w lozku o 8;00 cyca (pierwsy ra jadl w loku) to był wniebowzięty bo potem zasnał wtulony we mnie i spalismy do 10:00 :cheer: szok :cheer:
A jak sie obudilismy to tak zaczał gugać i się śmiać na przewijaku, ze az mi sie poprawił humor.

A tak poza tym to w końcu wiosna :-) Jak ubieracie dzieciaczki na spacer? bo nie chce przegrzać małego. Wczoraj np ubrałam na body i cienką bluzeczke polara i na to cienki kocyk. Jak beda takie cieple dni to chyba trzeba bedzie ściagac wozka ta ochrone gondoli, bo jak maly jest przykryty kocykiem a na tym zapięta jest ta ochrona to nie wiem czy nie jest mu tam za ciepło...

A mój Wojtek znów zaczal jeść w dzień co 2 godziny :cheer: przez jakiś czas juz te przerwy były troche dłuzsze bo 2,5-3 godz a od paru dni jak dochodza 2 godz od jedzenia to juz woła o cyca. Wczoraj wzielam do na ręce i usiadlam z nim przy stole to probował sie dostac co cyca przez bluzke... wiec jak tu mu nie dać jeść...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624390 przez mamcia2013
Panika992 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Andzia ja wczoraj też założyłam małemu body, śpiochy,spodnie, bluzke i kurteczke na polarze no i czapki i mi się zgrzał jak świnka! Nie wiem jak to ubrać bo ta pogoda zdradliwa a nie chcę przegrzać Doriana.

Gosia trzymam kciuki żeby operacja była jak najszybciej. Sciskam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624425 przez Lenucha217
hej kochane :** Dawis ma dzis miesic :))) Noc okropna od 23 do 1 kolki okropny placz ale dzieki Bogu ktos wymyslil suszarke :) U mnie tragedia przez noc pol nogi z tylu wywalilo w rozstepy . Dla mnie bio oil do dupy zwykla oliwka kupilam jakis czarny krem z zjaki do redukcji rozstepow juz nic mi chyba nie pomoze .. tlusta swinia ze mnie wlosy wypadaja cera beznadziejna ... szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624447 przez kika1985
Ja z mama i mala na podwórku na spacerku jestemy ale u bas trochę zimno bo 11 stopni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624459 przez mamcia2013
Lenucha gratulacje dla Dawidka :) mój Dorian również kończy miesiąc :)
nie przesadzaj, nie jesteś gruba świnia! Głuptasie Ty :) ja to mam zwisa z przodu. Ściskam się pasem i się pocieszam że inne wyglądają gorzej :cheer:

Kika jak ubierasz malutką żeby się nie zgrzała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624468 przez Paulina 77
Lenucha217 napisał:

hej kochane :** Dawis ma dzis miesic :))) Noc okropna od 23 do 1 kolki okropny placz ale dzieki Bogu ktos wymyslil suszarke :) U mnie tragedia przez noc pol nogi z tylu wywalilo w rozstepy . Dla mnie bio oil do dupy zwykla oliwka kupilam jakis czarny krem z zjaki do redukcji rozstepow juz nic mi chyba nie pomoze .. tlusta swinia ze mnie wlosy wypadaja cera beznadziejna ... szok


gratulacje z okazji 1 miesiąca :) biedny Dawidek, okropne te kolki, czemu człowiek od urodzenia musi się tak męczyc :( Lenusia, a jesz witaminki??? Mi pediatra kazał więcej niż w czasie ciąży i tak robię... nie wypadają mi włosy, cera w porządku, tylko trochę mam suchą skórę. A jak tam Twoja laktacja, udało się coś rozhulać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624475 przez Lenucha217
paulinka a jakie witaminki bierzesz?? To zgapie i kupie takie same :))) U mnie juz po karmieniu piersia pilam herbatki przystawialam go bardzo czesto jak radzilyscie mimo to pokarm zanikl teraz w prawym raz na dzien odciagam 10 bezbarwnego mleka i nic wiecej . piersi wrocily do rozmiaru ss czyli mam same sutki istny babochlop ze mnie . z przodu decha a cielsko jak u pudziana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl