BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #624476 przez Agnieszka86
ja tak na szybko
Koticz napisała, że zmiamy w płucach Jagódki są niewielkie, pod koniec tygodnia będzie miała kolejne prześwietlenie i jeśli będzie ok, to wychodzą do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624489 przez Paulina 77
Lenucha217 napisał:

paulinka a jakie witaminki bierzesz?? To zgapie i kupie takie same :))) U mnie juz po karmieniu piersia pilam herbatki przystawialam go bardzo czesto jak radzilyscie mimo to pokarm zanikl teraz w prawym raz na dzien odciagam 10 bezbarwnego mleka i nic wiecej . piersi wrocily do rozmiaru ss czyli mam same sutki istny babochlop ze mnie . z przodu decha a cielsko jak u pudziana

prenatal complex, prenatal classic, Actiferol, wapno - tylko ze karmie, jak nie karmisz to musisz sobie po swojemu dopasować, bo w każdym jest dużo jodu, żeby sobie nie zrobić kołatania serca. I dużo piję, jak mało piłam, to mi się robiła bardziej sucha skóra.
Daj sobie czas na schudnięcie, woda musi zejść. A te 10 ml też dla Dawidka jest ważne. A nawet jak nic nie będzie to MIŁOŚĆ MAMUSI JEST NAJCUDOWNIEJSZYM PREZENTEM DLA NIEGO :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624491 przez Paulina 77
Agnieszka86 napisał:

ja tak na szybko
Koticz napisała, że zmiamy w płucach Jagódki są niewielkie, pod koniec tygodnia będzie miała kolejne prześwietlenie i jeśli będzie ok, to wychodzą do domu.


TO SUPER :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624505 przez Paulina 77
Gosiu to daj znać, kiedy Zosia będzie miała operację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624543 przez Panika992
A my po spacerku. U nas goraco, wrocilam i mialam,az,caly biustonosz mokry tak sie zgrzalam. Mlidy mial body, rajtuzki, spodenki, bluzeczke i kurteczke.
mamcia pas juz mam za szeroki, bo zeszlo mi 16 cm. Cwicze na kolysce brzuszki. Dzisiaj 5x16, jutro 5x18 itp. I jeest troche lepiej. Wrocila mi talia. Uda mi zeszly troche, bo weszlam w spodnie spezed ciazy. Ale ta skora z rozstepami:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624554 przez Agnieszka86
Koticz przesyła pozdrowienia dla Was i całuski dla dzieciaczków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624680 przez kika1985
Mamcia mala miaka body sweterek i kombinezon bawełniana czapkę i dres bo u nas 11 stopni i wiało ze nieprzyjemnie było przykrykam ja kolderka i nie była spocona

Ale byłyśmy tylko 40 minut bo się obudziła i Darla
Ogólnie ona nie lubi spacerów raczej
Dominik to mógł po 3 godziny spać

Wricilysmy do domu dałam cyca i zasnelysmy na dwie godziny a ona jeszcze śpi

Koticz buziaki i dużo zdrówka dla was

Gosia trzymam kciuki za szybka operacje

Lena wow juz miesiąc gratuluje

My dziś kończymy 3 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624683 przez mamcia2013
Panika992 napisał:

A my po spacerku. U nas goraco, wrocilam i mialam,az,caly biustonosz mokry tak sie zgrzalam. Mlidy mial body, rajtuzki, spodenki, bluzeczke i kurteczke.
mamcia pas juz mam za szeroki, bo zeszlo mi 16 cm. Cwicze na kolysce brzuszki. Dzisiaj 5x16, jutro 5x18 itp. I jeest troche lepiej. Wrocila mi talia. Uda mi zeszly troche, bo weszlam w spodnie spezed ciazy. Ale ta skora z rozstepami:(


no właśnie, te brzuszki! Ja kilka razy robiłam ale zazwyczaj jest tak że jak mam chwilę to nie mam siły!!

Koticz dziękujemy, wzajemnie :)

Kika ja też już po spacerze, wczoraj ubrałam małego to się zgrzał! Dzisiaj już troszkę mniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624717 przez Depeche
Hej
Zaliczylismy dzis z Jakubem pierwszy spacer. Wialo troche. Zupelnie nie wiedzialam jak go ubrac, ale zlapal powietrza i spal cala godzinke.

Lena, Dawis ma juz miesiac. Ale zlecialo!.

Gosia, wpadlam wlasnie zobaczyc czy sa od Was wiesci i operacji Zosi.

No coz, jezeli chodzi o cielsko. Ja mam juz malutki brzuszek, m. mowi, ze nie widac juz blizny po cc ( smaruje dwa razy dziennie), ale dzis zalozylam katane jeansowa i sie nie dopielam, wiec szalu nie ma, jest co zrzucac. Kurde, najgorsze, ze ja mam mega apetyt na ciasteczka, bulki, drozdzowki, ziemniaki. Gotuje zdrowo, nie moge juz tej gotowaej marchewki.

Jakie jecie surówki/ salatki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624744 przez kika1985
Depeche ja też ciągle matchewka gotowana albo surowa starta

Można jeść zielonego ogórka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #624748 przez andzia_zg
Joj ale u mnie dzis cieplutko :-) 21 stopni :-) byliśmy już na spacerku. Dziś ubrałam Wojtka lżej bo ostatnio chyba go troche przegrzałam i sobie pospacerowaliśmy.... ale brakowało mi tego ciepełka :-)
Sciągnęłam z wózka ta ochronę na gondolę i od razu lepiej :-)

Lenucha gratuluje miesiąca :-) ale to zleciało :-)

koticz dobrze, że Jagódka wraca do zdrowia :-)

Depeche jeszcze troche i się dopniesz :-)

Gosia na kiedy jest wyznaczony termin operacji?

Dziewczyny jakie ćwiczenia robicie? Kurcze już nie mogę patrzeć na tą moją oponę na brzuchu....

Kurde od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres... :unsure: a jeszcze nie skonczylam krwawić po porodzie... czyżbym za jakis czas miała dostać okres... :unsure: jedno sie jeszcze nie skonczyło... :S
Kurcze jak długo mozna krwawic po porodzie? Ze mnie leci juz 6 tygodni i jeszcze sie nie skonczylo. Co prawda nie leci dużo ale jednak ciągle coś wycieka :dry: nie za długo to trwa?

Depeche ja nie jadłam jeszcze żadnych surówek ani sałatek. ciągle tylko gotowana marchewka.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624754 przez Agnieszka86
andzia_zg napisał:

Joj ale u mnie dzis cieplutko :-) 21 stopni :-) byliśmy już na spacerku. Dziś ubrałam Wojtka lżej bo ostatnio chyba go troche przegrzałam i sobie pospacerowaliśmy.... ale brakowało mi tego ciepełka :-)
Sciągnęłam z wózka ta ochronę na gondolę i od razu lepiej :-)

Lenucha gratuluje miesiąca :-) ale to zleciało :-)

koticz dobrze, że Jagódka wraca do zdrowia :-)

Depeche jeszcze troche i się dopniesz :-)

Gosia na kiedy jest wyznaczony termin operacji?

Dziewczyny jakie ćwiczenia robicie? Kurcze już nie mogę patrzeć na tą moją oponę na brzuchu....

Kurde od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres... :unsure: a jeszcze nie skonczylam krwawić po porodzie... czyżbym za jakis czas miała dostać okres... :unsure: jedno sie jeszcze nie skonczyło... :S
Kurcze jak długo mozna krwawic po porodzie? Ze mnie leci juz 6 tygodni i jeszcze sie nie skonczylo. Co prawda nie leci dużo ale jednak ciągle coś wycieka :dry: nie za długo to trwa?

Depeche ja nie jadłam jeszcze żadnych surówek ani sałatek. ciągle tylko gotowana marchewka.


U nas też super ciepło:) Zosiak spał w wózku na balkonie przez godzinę. Nie byłaś jeszcze na wizycie kontrolnej? Jeśli nie to może się wybierz? Ja przestałam nosić wkładki dokładnie w 5 tygodniu po cc. U Ciebie może to normale, że jeszcze krwawisz, ale lepiej to skonsultować.

W czwartek idziemy z Zosiakiem do szczepienia... jeszcze nie wiem jak ją szczepić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624761 przez andzia_zg
Agnieszka jeszcze nie byłam na wizycie kontrolnej. Mąż w przyszłym tygodniu ma urlop więc będzie sie dowiadywał w urzędzie o becikowe i jak już sie wszystkiego dowie to wtedy zapisze się na wizytę kontrolną do gina i od razu wezmę zaświadczenie do becikowego.

A jesli chodzi o szczepienie to my idziemy szczepić Wojtka w przyszły czwartek. chyba weźmiemy 5w1 i do tego rotawirusy i pneumokoki. Ale jeszcze się zastanawiamy.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624763 przez Panika992
kika jadlam ogorka i byllo ok. Jadlam wiorki z buraczkow i tez ok. Propinuje ogorka ze smietana 30%.
Kurcze chcialam umyc okna, ale po jednym mi sie idechcialo. Mlody przy otwartym oknie usnal. Obudzi sue, zje i na spacerek.
andzia a na wizycie jeszcze nie bylas? Idz koniecznie. Moze cos niedaj Bog sie dzieje.
depeche ja ostatnio jadlam salatke z kapusty pekinskiej, salaty, kukurydzy, ogorka, pomidora i kurczaka;)
Przestalam jesc jak wysuszona;p mlody nie ma az takich kolek, jest ciagle na kropelkach. Jak dostaje wieczorem kolki kolo 18 to po prostu idziemy na spacer i je przesypia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624767 przez mamcia2013
Panika dobry sposób na kolki :D gorzej jak całkiem wieczorem złapią :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl