BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #624802 przez Waszka87
My jesteśmy w trakcie zbierania dokumentów do becikowego, to jest jakaś masakra trzeba tyle papierków że szok. U mnie w mieście my musimy przedstawić takie dokumenty:
- ksera dowodów osobistych
- odpis aktu urodzenia małego
- zaświadczenia z ZUS-u o składkach zdrowotnych 9%
- umowe o prace jeśli ktoś pracuje
- PIT 11 albo PIT 40 jeśli ktoś jest na rencie
- zaświadczenie z Urzedu Skarbowego o dochodach
- zaświadczenie od lekarza o byciu pod opieka lekarska od 6 tygodnia ( to wydaje też położna)

i to wszystko żeby dostać ten tysiąc złotych

My bylismy dzisiaj z Tomeczkiem na spacerku prawie 3 godziny. Co do kolek to ja już sama niewiem czy to kolki czy to zwykle marudzenie, rano napewno dusi zawsze kupke, wstaje miedzy 5-6 i nie spi do 10 chce sie bawić :)

Znalazłam śliczna sukienke na chrzciny, chyba jutro kupie :) puki jest wybór www.bbstudio.eu/pokazProdukt.php?id_produktu=67&id_koloru=151 takąąąą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624817 przez Paulina 77
Waszka87 napisał:

Znalazłam śliczna sukienke na chrzciny, chyba jutro kupie :) puki jest wybór www.bbstudio.eu/pokazProdukt.php?id_produktu=67&id_koloru=151 takąąąą


Waszka, sukienka rzeczywiście piękna :) tylko jak wyciągniesz z niej cyca do karmienia :ohmy: ja zamówiłam tę:
www.pieknamama.pl/sukienka-josefine-indygo.html
zobaczymy, jakiej będzie jakości... i jeszcze jakiś żakiet musze do niej dopasować, może z tych co już mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624825 przez Depeche
Panika, nie odwazylbym sie kapusty kiszonej , kuurydzy.

Ciesze sie, ze u Was tez marchewka. Nagotowalam sobie zapas.

Kika, chyba nie bardzo z ogorkiem, bo to wszystko na nawozach, uczulic moze.

No ja musze sie rozejrzec za jakims garniturkiem na chrzes dla malego. Wstenie mysle o czerwcu, wiec czas sie rozejrzec. Tyle tylko, ze nie wiemy kto bedzie chrzestnym ( brak chlopw w rodzinie), a chrzestna, ktora ja bym chciala, mieszka 50 km ode mnie i glupio sie pytac przez tel, ale jakos inaczej tego nie widze, bo nieczesto przyjezdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624828 przez Waszka87
My mamy chrzciny w restauracji i mamy pokój wynajęty gratis wiec tam nakarmie ;-) nigdy nie karmie małego przy ludziach tylko w innym pomieszczeniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #624830 przez andzia_zg
Waszka rzeczywiście dużo tych dokumentów trzeba do becikowego... :cheer: i to wszystko po to by dostać 1000zł :huh:

Waszka i Paulina sliczne te sukienki.

Ja na chrzciny chyba kupię jakąś ładną białą bluzkę i do tego jakąś spódnice. Nie chce wydawac duzo kasy na ciuchy, ktore wlożę tylko raz, bo ciągle w duszy liczę, że schudnę...

Depeche a garniturek chcesz biały czy np niebieski? bo jak istatnio bylam w sklpie to wiekszosc garniturkow bylo wlaśnie niebieskich i sie zastanawialam czy nie bedzie to źle wygladac bo na chrzest niby powinno byc dziecko ubrane na biało... i nie wiem tez przez to co kupic...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624839 przez xxElaElaEeexx
Waszka87 napisał:

My jesteśmy w trakcie zbierania dokumentów do becikowego, to jest jakaś masakra trzeba tyle papierków że szok. U mnie w mieście my musimy przedstawić takie dokumenty:
- ksera dowodów osobistych
- odpis aktu urodzenia małego
- zaświadczenia z ZUS-u o składkach zdrowotnych 9%
- umowe o prace jeśli ktoś pracuje
- PIT 11 albo PIT 40 jeśli ktoś jest na rencie
- zaświadczenie z Urzedu Skarbowego o dochodach
- zaświadczenie od lekarza o byciu pod opieka lekarska od 6 tygodnia ( to wydaje też położna)

i to wszystko żeby dostać ten tysiąc złotych

My bylismy dzisiaj z Tomeczkiem na spacerku prawie 3 godziny. Co do kolek to ja już sama niewiem czy to kolki czy to zwykle marudzenie, rano napewno dusi zawsze kupke, wstaje miedzy 5-6 i nie spi do 10 chce sie bawić :)

Znalazłam śliczna sukienke na chrzciny, chyba jutro kupie :) puki jest wybór www.bbstudio.eu/pokazProdukt.php?id_produktu=67&id_koloru=151 takąąąą



U mnie tak samo trzeba tyle dokumentów żeby dostać 1000zł :huh: Na szczęście w tamtym tygodniu już wszystkie udało nam się zebrać :) Teraz czekamy na pesel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624852 przez xxElaElaEeexx
Witajcie ;)

Moja malutka dziś spokojna.I potwierdzam,że dzieci chyba czują się lepiej ciasno owinięte. :) :) :) :) :)
U nas piękna pogoda 20C.W końcu powiesiłam pranie na zewnątrz-ale cudnie pachnie i jak szybko wyschło.Potem posprzątałam w domku i świnką w klatce.Zrobiłam obiad dla domowników i na parze dla samej siebie. :) I byłyśmy z Majeczką na spacerku-spała jak aniołek. ;)
Jeju ja już nie mogę się doczekać kiedy zjem frytki,pizzę i napije się pepsi :lol:

Dziewczyny nie martwcie się brzuchami i rozstępami.Takie uroki ciąży.A mężowie na pewno Was bardzo bardzo kochają.Ja jak patrze na moją córeczkę to jakoś się zwisającym flakiem nie przejmuje.Kupiłam sobie majtki poporodowe wyszczuplające założyłam,ubrałam się spojrzałam do lusterka i naprawdę super wyglądam :lol: Więc polecam.Na pewno też będziecie sexi :)
A spacerując z dzieciaczkami na pewno zrzucimy zbędne kilogramy ;)

My z mężem dziś się ucieszyliśmy ,bo listonosz przyniósł nam kasę z ubezpieczenia z okazji urodzenia się dziecka :) Więc jutro jedziemy kupić panele i salon będzie stał gotowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624865 przez Depeche
andzia_zg napisał:

Waszka rzeczywiście dużo tych dokumentów trzeba do becikowego... :cheer: i to wszystko po to by dostać 1000zł :huh:

Waszka i Paulina sliczne te sukienki.

Ja na chrzciny chyba kupię jakąś ładną białą bluzkę i do tego jakąś spódnice. Nie chce wydawac duzo kasy na ciuchy, ktore wlożę tylko raz, bo ciągle w duszy liczę, że schudnę...

Depeche a garniturek chcesz biały czy np niebieski? bo jak istatnio bylam w sklpie to wiekszosc garniturkow bylo wlaśnie niebieskich i sie zastanawialam czy nie bedzie to źle wygladac bo na chrzest niby powinno byc dziecko ubrane na biało... i nie wiem tez przez to co kupic...


He ja to czarnym i białą koszulą nie wzgardzę, wiec pewnie bede polowac na allegro, bo u nas takich wynalazkow nie robia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624876 przez Waszka87
Ela dzwon bo może juz jest pesel, Tomcio juz ma miał czekać prawie 3 tygodnie a był po półtora.
ja to się zastanawiam w co małego ubiore na chrzciny bo to pod koniec czerwca pewnie upal będzie a wszystko na allegro takie jak na zime

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #624890 przez Gosia27
Hej dziewczyny, w czwartek operacja o 9 rano...
Ewentualnie może się na piatek przesunąć ale to w tym tygodniu


Chyba nie umiem opisać jakie uczucia mną targają...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624924 przez kika1985
Gosiu w czwartek myślami będę z wami



My ubezpieczenie z PZU dostaliśmy dwa dni po złożeniu dokumentów a becikowe też juz z 2,5 tygodnia temu sebek złożył , macie racje tyle papierów dla 1000
ja do chrzcin mam nadzieję schudnąć wiec póki co nie myślę nad ciuchami bo do sierpnia daleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624971 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624973 przez AniaCzajka
andzia_zg napisał:

Joj ale u mnie dzis cieplutko :-) 21 stopni :-) byliśmy już na spacerku. Dziś ubrałam Wojtka lżej bo ostatnio chyba go troche przegrzałam i sobie pospacerowaliśmy.... ale brakowało mi tego ciepełka :-)
Sciągnęłam z wózka ta ochronę na gondolę i od razu lepiej :-)

Lenucha gratuluje miesiąca :-) ale to zleciało :-)

koticz dobrze, że Jagódka wraca do zdrowia :-)

Depeche jeszcze troche i się dopniesz :-)

Gosia na kiedy jest wyznaczony termin operacji?

Dziewczyny jakie ćwiczenia robicie? Kurcze już nie mogę patrzeć na tą moją oponę na brzuchu....

Kurde od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres... :unsure: a jeszcze nie skonczylam krwawić po porodzie... czyżbym za jakis czas miała dostać okres... :unsure: jedno sie jeszcze nie skonczyło... :S
Kurcze jak długo mozna krwawic po porodzie? Ze mnie leci juz 6 tygodni i jeszcze sie nie skonczylo. Co prawda nie leci dużo ale jednak ciągle coś wycieka :dry: nie za długo to trwa?

Depeche ja nie jadłam jeszcze żadnych surówek ani sałatek. ciągle tylko gotowana marchewka.



A propo krwawienia lepiej może skonsultuj to z gin ze mnie też leciało i leciało i jak poszłam do gin to się okazało że mam lekki stan zapalny i to jeszcze nasila krwawienie;/ ale teraz już ok dostałam leki i krwawienie ustpiło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #624981 przez Lenucha217
dziewczyny wyobrazcie sobie ze wieszałam pranie na balkonie a tam dwoch chlystków( chyba jacys przyjezdni) prowadzi moj wozek .... w bialy dzien takie rzeczy . nie mieli szczescia bo akurat byli u mnie bracia .krzyku narobiłam jak wybiegli to tylko piora lecialy z tych dwoch gamoniów . szok . mam nauczkę musze wprowadzac do domu , choc na 4 pietro mi sie nie usmiecha . jak mozna byc takim chamem i dziecku zakosić pojazd . pewnie by sprzedali za winko . u nas kolki po kapieli masakra tak sie biedny meczy .
Gosiu jestesmy z wami przytulam cie najmocniej jak potrafie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625017 przez wiewiorka
Lenucha217 napisał:

dziewczyny wyobrazcie sobie ze wieszałam pranie na balkonie a tam dwoch chlystków( chyba jacys przyjezdni) prowadzi moj wozek .... w bialy dzien takie rzeczy . nie mieli szczescia bo akurat byli u mnie bracia .krzyku narobiłam jak wybiegli to tylko piora lecialy z tych dwoch gamoniów . szok . mam nauczkę musze wprowadzac do domu , choc na 4 pietro mi sie nie usmiecha . jak mozna byc takim chamem i dziecku zakosić pojazd . pewnie by sprzedali za winko . u nas kolki po kapieli masakra tak sie biedny meczy .
Gosiu jestesmy z wami przytulam cie najmocniej jak potrafie


złodziei jest wszędzie pełno i trzeba uważać. Ja mam blisko siebie centrum handlowe i tam ciągle widze jak policja wyprowadza skutych kajdankami.Wózki nie są tanie wiec kradną je tak samo czesto jak rowery

Czy Was też boli spojenie łonowe jak dłużej chodzicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl