BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #625848 przez AniaCzajka
No i po szczepienie, było trochę płaczu ale najgorsze to że pediatra w pępku Frania odkrył jakiegoś ziarniaczka czy coś ;/ i dał nam skierowanie do chirurga dziecięcego żeby on to zobaczył, ja widziałam taka kuleczkę w pepuszku małego ale myślałam ze to normalne teraz czuje się jakoś dziwnie bo ten lekarz pewnie pomysła że się małym nie interesuje bo trgo nie zauważyłam :( co ze mnie za matka cycem nie karmi i czegoś dziwnego w pępku nie zauważyła:( buuuuuuuuuuu:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #625879 przez andzia_zg
mamcia2013 napisał:

andzia_zg napisał:

Ja dziś na spacer ubrałam małego w body, na to koszulka i ciepły polar i przykryłam go cienkim kocykiem i było tak akurat. Bo wczoraj mialam jeszcze na wózku ten ochraniacz na gondole i było 21 stopni to było mu lekko za cieplo, a dzis bez ochraniacza było ok. Załozylam go dopiero jak zacząl wiać troche wiatr.


a spodenek mu nie ubrałaś ? :D :D :D :D


Oj tam... :P pupę trzeba wietrzyć hihi :P

AniaCzajka nie możesz się obwiniać o wszytsko. Przede wszystkim na bank lekarzowi nawet przez głowe nie przyszłoby, zeby myśleć, że się nie interesujesz dzieckiem. Skąd mogłaś wiedzieć, że to nie jest normalne w tym pępku. Ja pewnie tez bym myślała, że to coś normalnego.
A to, że nie karmisz piersią to nie jest nic złego. Wiele mam karmi mm i przez to są gorsze? Nie. Sa dobrymi mamami, bo dbają o swoje szkraby i dzieci są najedzone. Wiec koniec obwiniania. Jesteś dobrą mamusia - dla Frania najlepszą na świecie więc Ty tez masz tak uwazać. JESTEŚ SUPER MAMA!!!!!!





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625895 przez xxElaElaEeexx
Hej dziewczyny :)

U nas nocka super,mała obudziła się o 1 i 5.30 .Rano ją nakarmiłam i zostawiłam z dziadkiem ,a my z mężem byliśmy kupić panele,lampy i inne pierdoły.Jak wróciliśmy byłam z małą na długim spacerze-ale super pogoda tak gorąco. :) Teraz mała śpi a ja mam chwilę żeby do Was zajrzeć. :)

Gosia Trzymam kciuki żeby operacja się udała

Panika Dobrze ,że na nich nakrzyczałaś –mają za swoje głupie docinki.Mnie też świrka wkurza mimo,że od porodu tylko raz nas odwiedziła i raz my u niej byliśmy wrrrr

Lenusia Ale jaja z tym wózkiem-jestem w szoku.Dobrze,że bracia byli w pobliżu

Agnieszka Śliczne jesteście

Zolwik Cudnego masz synka

AniaCzajka Nie obwiniaj się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625943 przez Paulina 77
AniaCzajka jesteś wspaniałą, kochaną mamą. Wszystkie jesteśmy wspaniałe i kochane :) :)
My po spacerze. Myślałam, że młody będzie spał, a gdzie tam, przez ponad 2,5 godz. walczył, żeby zasnąć, w końcu mu się udało, jak wlaczylam suszarke... nie wiem co to będzie jak gdzies nie będziemy mieli dostępu do neta, bo na mp3 podobno ciężko to zgrać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625947 przez Lafi
A my dzis bylysmy u lekarza młoda ma tradzik niemowlecy, nic mi na to nie dał, nie wiecie co na to? a Wiki lubi zasypiac na raczach, ale sie przyzwycziła, ale co zrobic jak brzucho bolał.

szczepic bede młoda pentaximem, a czy rota to nie wiem.

Gosia super ze maz dostał awansik;) to pewnie spotkamy sie na kawe;) a jak dziewuchy podrosna to ja spokojnie wypijemy :)

Ania ja tez karmie mm, pije cyca tez, ale nie zaduzo, kobito nie przejmuj sie, wazne ze Franio jest zdrowy,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625949 przez Lafi
Pullina ja kiedys zgrywałam cos z youtuba, s poszukaj w wujku google jak sie to robi. Moja w wózku to 3h potrafi spac, lubi jak sie jej tyłkiem trzepie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625978 przez Panika992
Padam. Glowa peka, paracetamol nie pomaga. Mam mdlosci, a zamiast goraczki tylko 35 st. Peka mi glowa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #625993 przez AniaCzajka
no wiem że dbam ale jakoś się tak się poczułam i jeszcze mnie teściowa tak wkur.... że szok porażka normalnie z tą babą ;/ ale przeprowadzka tuż tuż;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626073 przez Depeche
Panika, a wcale sie nie dziwie, zes im w koncu wygarnela. Za takie teksty to i tak bylas cierpiliwa, dziewczyno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626079 przez Depeche
AniaCzajka napisał:

No i po szczepienie, było trochę płaczu ale najgorsze to że pediatra w pępku Frania odkrył jakiegoś ziarniaczka czy coś ;/ i dał nam skierowanie do chirurga dziecięcego żeby on to zobaczył, ja widziałam taka kuleczkę w pepuszku małego ale myślałam ze to normalne teraz czuje się jakoś dziwnie bo ten lekarz pewnie pomysła że się małym nie interesuje bo trgo nie zauważyłam :( co ze mnie za matka cycem nie karmi i czegoś dziwnego w pępku nie zauważyła:( buuuuuuuuuuu:(


Moj maly tez ma, kilka dni temu pediatra to odkryl, dzis byla polozna, jest nadal. mam trzy razy dziennie traktowac to to spirytusem i dzwonic czy sie wysusza. Nigdzie mnie z tym nie kierowali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626159 przez ufolka
Paulina 77 napisał:

AniaCzajka jesteś wspaniałą, kochaną mamą. Wszystkie jesteśmy wspaniałe i kochane :) :)
My po spacerze. Myślałam, że młody będzie spał, a gdzie tam, przez ponad 2,5 godz. walczył, żeby zasnąć, w końcu mu się udało, jak wlaczylam suszarke... nie wiem co to będzie jak gdzies nie będziemy mieli dostępu do neta, bo na mp3 podobno ciężko to zgrać :(


podaj maila to Ci wyślę szumy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626167 przez Panika992
mamuska i co? Zaszczepilas na rota? Ja biore 5w1, rota, pneumokoki i meningokoki.
dwpeche nerwy popuszczaly mi po malu, bo staralam sie swirow unikac od dluzszego.czasu. swir jest gorszy. Swirka przyszla dzisiaj jak K byl w pracy porozmawiac. Powiedziala, ze rozumie. Posiedziala z malym i zauwazyla, ze on jest jednak mega absorbujacy, ze nie da sie prawie nic zrobic.

K pomylil daty, do fryzjera ide w czwartek;p. Dzisiaj stwierdzil, ze koniecznie musze odpoczac. Jutro mam nic nie robic. On wroci z pracy posprzata i zajmie sie malym. Zauwazyl, ze chodze juz jak zombie, ze jestem na skraju zmeczenia.
Od kilku dni wprowadzilam sobie do diety czekoladki;p jedna dziennie, taka wielkosci merci. Trzeba umilac sobie zycie. I jesc tez zaczynam normalnie. Mlody dobrze reaguje na normalne jedzenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626380 przez Panika992
Kochanego mam synusia. Coby mama sie rozbudzila to walnal kupe na 3 pampersy. Ja myslalam, ze yo juz a tam bum. I dalam sie zrobic.
andzia chyba tez karmisz;p dobrej nocy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626434 przez andzia_zg
Panika tak karmilam wtedy :-) nie zauwazylam tylko ze na forum pojawil sie nowy wpis a czytalam sobie co wczoraj sie ciekawego dzialo na forum bo wczoraj przez te Wojtkowe bole brzucha czytalam forum pobieznie.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626466 przez kika1985
Hej

U mnie dziś pobudka o 6 :/ nie licząc ze od 4 stekanie :/

Wykapalam się umalowalam bo za godzinę do fryzjera jadę z mama i Laura , mama pójdzie z mala na spacer a ja będę się do porządku doprowadzać

Ładna pogoda dziś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl