BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #626616 przez Paulina 77
Andzia a może masz niedobry stanik i dlatego tak wygladaja, na pewno nowy zakup poprawi Ci humor :):)
Aga zamiast mleka dajesz Zosi ogrom miłości, a to jej zostanie na całe życie :kiss:

U nas zbiera się na deszcz, chyba nigdzie nie pójdziemy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626625 przez lusiaczek82
cześć mamusie ja tylko na chwilkę właśnie przyszły mi wyniki z tego co wam pisałam że mieliśmy powtórzyć jedno z badań bo podejrzewali jakąś chorobę genetyczną WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU kamień z serca mi spadł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #626633 przez andzia_zg
lusiaczek uff jaka ulga, że wszystko jest ok. ale się stresu najadłaś... Ale całe szczęście wszystko jest ok :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Młody sie budzi więc go zaraz nakarmie i zmykam z nim na spacer dopóki jest pogoda, bo potem moze padac i dupa bedzie ze spaceru no i trzeba tez zrobić jeszcze jakiś obiad.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626680 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny:)

Gosiu na pewno wyniki będą dobre i trzymam z Frankiem kciuki za Zosię:)

Koticz
dobrze że z Jagódką już dobrze i niebawem do domu wyjdziecie.

Aga momentami mam tak samo, czuję się taka bezwartościowa że nie karmię cycem małego i zazdroszczę tym co mogą karmić ale po chwili to przechodzi i wiem że widocznie tak musiało być że Franko karmiony jest butelką i kocham go ponad życie i chcę dla niego jak najlepiej.

A tak w ogóle to Franio pobił swój rekord wczoraj zasnął po kąpieli i jedzonku około 21 i spał to 2, za to ja budziłam się co godzina równo i sprawdzałam czy nie ma gorączki bo podobno może być po szczepieniu ale na szczęście nie było i może już nie wystąpi.

A u mnie już po krwawieniu połogowym, leki pomogły, ale pewnie niebawem nadejdzie;/

miłego dnia dziewczyny, u mnie dziś istny smażing więc daje małemu jeść i ruszamy na spacer;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626708 przez Agnieszka86
my tez zaraz jemy i ruszamy na spacer!

Lusiaczek super, ze wyniki w porzadku. Tyle nerwów sie najadłas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626752 przez Panika992
andziamm podobny problem z piersiami. U mnie w miescie tez nie ma porzadnych biustonoszy.

My wlasnie jemy i wybywamy na spacerek. Przepiekna pogoda, az nie wiem co ubrac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626836 przez Agnieszka86
My właśnie jesteśmy na spacerze, pogoda cudna tylko słońce się schowało, ale jest super ciepło :) Zosia chybabedzie się budzić więc powoli będziemy wracać do domu. Miałam umyć okna w kuchni i sypialni, ale dzisiaj już raczej tego nie zrobie.

Chyba mogę już po 7 tygodniach od porodu iść na zumbe, albo fitness
:unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626840 przez mamcia2013
Hej :)

My też byliśmy na spacerku a teraz młody wietrzy się na podwórku :D

Czuję się jak słoń! Nie mogę patrzeć na siebie :( :(

Lusiaczek co za ulga :) super że jest ok.

Gosia trzymam kciuki razem z Dorianem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626854 przez wiewiorka
hej

my jeszcze na spacerku dzis nie bylismy bo Szymon ma biegunke i zielone kupki:( Idziemy do pediatry bo on niedzieli zaczal robic okolo 7 kup dziennie.zazwyczaj robil 2..

no ale dzieki spacerkom juz 2 kg mniej :) tylko ze jak dluzej pochodze do krocze boli i ledwo ide.tez tak macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626870 przez anneem6
Hej Dziewczyny,

Niwiem czy pamietacie mnie i Misie mialysmy termin na2/3 marzec

Misia -Dominika urodzila naturalnie zdrową, sliczną Nadię 20 go lutego

ja urodzilam synka Andrés'a 1 marca w Hiszpanii, rodzilam naturalnie i bd dobrze wspominam poród i pobyt 2 dniowy w spzitalu synek ur się zdrwiutki 3,450 i 50 cm teraz już ma 5250 a karmie go sama piersią.... a inni chłopcy ile Wazą Ci z początku marca

Fajnie ze w PL juz wiosna to bedziecie mogły wychdzić na sloneczko z wózeczkiem...
My juz po plazy spacerujemy
zyczę Wam bezstresowego macierzynstwa i duzo zdrówka dla maluszków,

Piszecie o majowkach ze juz rodzą, jak szybko minelo ta ciąża i porody tyle za nami a jezcze wiecej pzed nami ;))

miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626876 przez anneem6
No i w ciazy przytylam tylko 8 kg, a po ciazy 2 kg mniej no i super po połogu tylko jak chce siusiu to nie da rady poczekac tzreba od razu iść bo katastrofa trzeba popracowac nad miesiami
super wygladam jestem zadowolona ale boję sie ze przez laktację będe tracic wagę, a tego nie chcę..

Spacerki zrobiaswoje dziewczyny zrzucicie zbedne kg szybko!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626893 przez Waszka87
a my po spacerku, pogoda Lux, synek grzeczny. Jakas strasznie glodna jestem :-P.
Byłam wczoraj na zumbie, i co z tego brak kondycji totalny, chociaż ważę mniej niż przed ciąża to hakas masakra zakwas na zakwasie i wiewiórka też mnie krocze boli jak pochodzę poskacze itp ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626933 przez Agnieszka86
AniaCzajka jak Franio zniósł szczepienie? Płakał? Jedno czy dwa ukłucia miał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626936 przez Panika992
My bylismy na spacerku 1,5h. Pogoda super, zjadlam sobie loda. Pozniej w domku cyc i synus grzecznie buja sie w hustawce. Dzis mam dzien lenia a K jak wroci to zajmie sie malym i posprzata. Mnie juz kolezanka nie boli po spacerach, wytrenowalam ja ;) nie mam kiedy do gina sie zapisac, a leci mi 6 tydz, w piatek ostatni dzien pologu, a ciagle cos tam leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626956 przez andzia_zg
anneem6 napisał:

Hej Dziewczyny,

Nie wiem czy pamietacie mnie i Misie mialysmy termin na2/3 marzec

Misia -Dominika urodzila naturalnie zdrową, sliczną Nadię 20 go lutego

ja urodzilam synka Andrés'a 1 marca w Hiszpanii, rodzilam naturalnie i bd dobrze wspominam poród i pobyt 2 dniowy w spzitalu synek ur się zdrwiutki 3,450 i 50 cm teraz już ma 5250 a karmie go sama piersią.... a inni chłopcy ile Wazą Ci z początku marca


Jasne, że pamiętamy :-) Już uzupełniłam liste porodów, bo Was brakowało :-)

Jeśli chodzi o wagę to ja tez urodziłam 1 marca. Wojtek urodził się z wagą 3790g, a 4 kwietnia ważył 4875g. Teraz to ma pewnie ok 6kg :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl