BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #626473 przez Gosia27
Hej dziewczyny
ale przechodze kryzys laktacyjny albo ster i nerwy wpływają na to że odciągam coraz mniej mleka... :( zazwyczaj ściągałam co 3h po 90-100ml a od poniedziałku co 4h ledwo po 90ml...a Zosia już dostaje coraz więcej...
Od poniedziałku też codziennie ćwiczę może to ma wpływ ale musze coś z sobą zrobić bo zwariuję...
dziś Zosi mają robić komplet badań, oby były dobre i jutrzejsza operacja się nie przesunęła...choc w niedzielę zasmarkana piguła opiekowała się małą :angry:

Nawet nie wiem co chciała bym wam napisać.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #626477 przez andzia_zg
No dziś ładna pogoda ale znów zapowiadają ochłodzenie :dry:

Gosia mi się wydaje, że stres przed operacją tak wpływa na laktację. Jednak to są strasznie silne emocje...
Daj znac jak po badaniach Zosieńki. Jesteśmy z Wami :kiss: :kiss: :kiss: Oby już jutro była ta operacja i oby wszystko było ok :kiss: :kiss: :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626486 przez Agnieszka86
hej,

Gosia Koticz prosiła, żebym Ci przekazała na forum, że trzyma za Was kciuki!

Inf. od Koticz Jagódka osłuchowo czysta, czwartek, piątek do domu jak będzie ok. Koticz ma zastój w piersiach :dry: Dziękuje Wam za pozdrowienia:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626493 przez Gosia27
Agnieszka86 napisał:

hej,

Gosia Koticz prosiła, żebym Ci przekazała na forum, że trzyma za Was kciuki!

Inf. od Koticz Jagódka osłuchowo czysta, czwartek, piątek do domu jak będzie ok. Koticz ma zastój w piersiach :dry: Dziękuje Wam za pozdrowienia:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziękujemy!!! Kciuki są nam bardzo potrzebne.
Jestem panicznie przerażona...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626506 przez Paulina 77
Gosia my tez się przejmujemy razem z Tobą. Ale jutro już odetchniesz z ulgą, zobaczysz :kiss: i mleczka Ci przybędzie

Już drugi raz zostawiłam małego śpiącego z pieluchą, którą ma podłożoną, jak go karmię. Jak na razie dobrze śpi. Pachnie mu swojsko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626514 przez andzia_zg
Koticz super, że z Jagódką już coraz lepiej :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #626529 przez Depeche
Gosia, to na pewno przez stres. Mysle o Was :-*

Ciekawe ile u mnie sie mleka produkuje, jakos nie chce i sie wierzyc aby bylo nawet z 90. W sumie tym razem dwa razy w szpitalu uzylam laktatora, a tak to ten maly mleczny sępik robi za naturalny laktator.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kika zrob sie na bostwo. Ja dzien przed porode sie obcielam , teraz mysle tylko czy sie skusic na ten miedziany kolor

U nas nocka nawet spoko, dwie pobudki, no i drzemanie malego w naszym lozku, bo matka leniwa i spiaca w nocy woli cyca wywalic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626531 przez Paulina 77
po południu może być deszcz, jakiś front nad Polską, mam nadzieje, ze uda się wyjść na spacer

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626538 przez Depeche
A no tak, super ze sie z Jagoda sprawa wyjasnia, mam nadzieje, ze Koticz dojdzie do ladu i skladu z cycami.

Ja mam juz drugie pranie wstawione, wieszam chyba u malej na suszarce ( ku.wa nie mam balkonu, fuck), potem ma tesciowa przyjsc i mamy isc na spacer. Nie wiem czy sama nie pojdzie z Kubim, a ja moze sie wezme za to co do prasowania lezy juz jakis czas. Nie ogarniam sie z praniem. non stop cos mam. No i musze Kubiemu dzis pokupic body bez rekawkow, chyba na 68 cm, bo polozna mowila wczoraj, ze ma spore jąderka ( tamto drugie tez ma spore :laugh: :laugh: ) i zeby mu nie sciskac, wiec wiekszosc bodziakow poszla do wydania. Dobrze, ze dostalam je w znacznej wiekszosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626548 przez Depeche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626550 przez Depeche
Ha mały stęka przez sen, a ja czuję jak mi się mleczarnia automatycznie uruchamia :laugh: :laugh: :laugh: O MOTHER!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626582 przez andzia_zg
Depeche ja mam to samo z mleczarnia :P A jak tylko odpinam ramiączko od stanika to już całkiem tryska :P





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #626585 przez Paulina 77
podobno jak nie wystarczają wkładki laktacyjne to można przeciąc podpaske na pół i te polowki wkladac do stanika :lol:

majówki już zaczynają rodzić :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626598 przez andzia_zg

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #626611 przez Agnieszka86
Zazdroszczę Wam tych piersi tryskajacych mlekiem. Czasami odpadają mnie smutki, że Zosia nie dostaje ode mnie nic kompletnie:( wtedy czuje się taka polmama. Potem to mija, bo wiadomo, że chce dla niej jak najlepiej... Eh...
Gosia, my z Zosia też oczywiście trzymamy za Was kciuki i dużo o Was myślimy :*

walczę ze stosem papierów do becikowego właśnie, a Zosia chyba robi kupkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl