BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #641893 przez aksa
koticz palisz :( :( niefajnie

mnie też ciągnie ale m by mnie zamordował, zresztą nie wyobrażam sobie np zapalić a po chwili wziąć młodego na ręce i chuchać na niego tym paskudztwem :dry:

szkoda że fajki śmierdzą i są szkodliwe bo to taka przyjemność :lol:

ja jeszcze nie czytam młodemu, spiewam (chociaż trudno to spiewem nazwać ;p) jak go usypiam :) a pieśni tworze na bieżąco :side: ostatnio śpiewałam o wysuszonej kiełbasie w lodówce co m wyhodował :S :S

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641907 przez dominiczzkka
no z fajkami najgorzej, tez pale, a wrecz jaram, ale bylam juz u lekarza i plasterki czekaja, chyba je nawet od dzisiaj zaczne :P chyba ze sytuacja w domu mi na to nie pozwoli, to pojde znowu kupic fajki... mielismy razem z M rzucic, to znowu pokazal jak bardzo moge na niego liczyc. wczoraj myslalam ze go zabije, nie wykapalismy malego, bo wazniejsze byly dla niego papierosy, akurat w tym czasie musial po nie isc, nie mogl 5min wczesniej czy pozniej :/ a sama nie chcialam go kapac...

tez szukam jakiejs fajnej hustawki, elektrycznej, i z wibracjami i z jakas muzyczka i najlepiej jeszcze z projektorem :P znajde cos takiego? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641947 przez alebazi1986
natka1985 napisał:

Witajcie :) U nas pobudka o 5:30, ale to już standard. Teraz Zosia śpi od godziny w foteliku samochodowym, muszę ją bujać co chwilę, bo się kręci i wierci. Koniecznie muszę się zaopatrzyć w huśtawkę. Możecie jakąś polecić ?

Troszkę o mnie:
Natalia,lat 27 ( no dobra, od czerwca 28 ;) ), od 7,5 lat mieszkam w Warszawie, wcześniej na Mazurach, od 7 lat w związku, od 4 już jako narzeczona Wojtka :) Świeżo upieczona logopedka, mam nadzieję zacząć pracę w zawodzie po urlopie macierzyńskim.

;)

hej natka ja mam hustawke fisher price cradle swing i szczeze polecam moja martyna ja uwielbnia,hustawka super z projektorem i z malodyjkami.zreszta kilka dziewczyn z forum tez ja ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641951 przez andzia_zg
Cześć laseczki :-)

natka witaj na forum :-) Ja też jestem z czerwca :lol: i jesteśmy ten sam rocznik :lol:

Byłam dziś rano z Wojtkiem u lekarza. Nie było dziś mojego pediatry, była inna pani doktor. Jakoś bardziej mi się spodobała niż mój lekarz, bo ona w przeciwieństwie do mojego lekarza odpowiadała na pytania, dokładnie obejrzała Wojtka itp.
A więc Wojtuś już jest zdrowy, gardziołko już czyściutkie. Jesli chodzi o buźkę to na bank nie jest to skaza białkowa. Mówiła, że młody może mieć leciutką nietolerancje laktozy, stąd go wysypało po serku, ale wystarczy,że nie bede jadła dużo nabiału i będzie ok. Pytałam tez o kupki, oglądnęła jego kupke bo akurat miał w pieluszce i mówiła, że wygląda dobrze i mam się nie martwić tym, że Wojtuś już przy odbijaniu robi zrzuta z gówienka bo tak może być. Ogólnie to stwierdziła, że Wojtuś jest bardzo silny i wygląda na 3 miesięczne dziecko.
No i młody miał dziś też szczepienie. Wybraliśmy 5w1, rotawirusy i pneumokoki. Ciekawe jak zareaguje na to. Na razie przysypia ale cos marudzi przez sen.Oby tylko nie było gorączki, wymiotów itp. Na wszelki wypadek mam syropek na gorączkę.

Dziewczyny nie palcie !!! Nie dajcie sie !!!





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641954 przez wiewiorka
aksa napisał:

mamcia jeszcze nie wybralam trochę obję sie tych sińców ale może jak stopniowo bym ćwiczyła jak napisane na tej stronce to nie będzie tak zle?

a co karmienia to wiele dziewczyn dokarmia butlą (wtym ja) i nie uważam że mieszam małemu!

dziś na obiad małżowi robię kalafiorową

ufolka a jaką dokładnie masz tą huśtawkę z fp?


i ja też dokarmiłam dziś. Przymierzam się by dać mu mleko bez laktozy i zobaczyc czy minął zielone kupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641973 przez alebazi1986
hej,czytam czytam i lacze sie w bolu zielonych kup,bolacych brzuszkow i krostek na twarzy.ja tez podejzewalam nietolerancje ale czytalam ze to sie objawia juz w pierwszym tyg zycia dziecka wiec napewno to nie to.u nas zielona kupa na zmiane z zolta nie wiem czym to spowodowane?jak czytam o dolegliwosciach waszych maluchow to probuje sie z wami utorzsamic bo tez mamy niektore dolegliwosci co wy a z kika1985 to powinnam przybic piatke bo nasze dzieci sa niemalze identyczne,pobudki co 1,5godz,marudy,krostki na buzce,stekanie nad ranem itd jak czytam co kika pisze to dokladnie moja doba w opiece nad mala wyglada tak samo hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641981 przez Lafi
Doberek:)

Witam nowa mamusie;)

Byłysmy dzis na szczepiniu, jak narazie ,ała spi na rekach, a zasypia przy suszarce, najpiej po kapieli bo kłade suszarke na łózeczko;) i czekam kiedy dama dobrze zasnie:) wczoraj sama usnełam przy niej.

a kupujecie hula, mam w domu tylko ze z podwojna iloscia kulek masujacych, weglowe, jaj chodziłam na areobik bo czasami jescze krecilam - kobity jakie miałam since - masakra jakby mnie ktos pobił, teraz tez mysle krecic tylko ze musze sobie kupic pojedyncza, a i mam jeszcze pas neoprenowy na areobiku niezle sie czlowiek wypocił a przy hula nie obija sie bioder;) poszukam linków po wrzuce

mamcia ja tez dokarmiam,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641987 przez Lafi
allegro.pl/oryginalne-hula-hop-hoop-char...5kg-i3205415267.html takie mam

chyba sprobuje krecic bo szoda mi kasy wydawac na kolejne, kupie lepiej nowy neopren: allegro.pl/pas-neoprenowy-obszywany-odch...8cm-i3160699367.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642011 przez Waszka87
Hej u nas Nicka ok ale na spacerze mały marudził i wróciliśmy, kupę dusi :-) od dzisiaj nie podaje juz mu piersi tylko butla.

Wiewiórka a jest takie mleko bez laktozy? Ja daje nab i delicol i zielone kupy minęły.

My we wtorek o 9 mamy bioderka, o 11 szczepienie i jeszcze ginekolog został ale jest na urlopie. ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642047 przez kika1985
natka1985 napisał:

Ej, to jesteśmy Ziomki :) Ja mam tylko 20 km :)


:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642050 przez kika1985
natka1985 napisał:

ufolka napisał:

natka1985 napisał:

Witajcie :) U nas pobudka o 5:30, ale to już standard. Teraz Zosia śpi od godziny w foteliku samochodowym, muszę ją bujać co chwilę, bo się kręci i wierci. Koniecznie muszę się zaopatrzyć w huśtawkę. Możecie jakąś polecić ?

Troszkę o mnie:
Natalia,lat 27 ( no dobra, od czerwca 28 ;) ), od 7,5 lat mieszkam w Warszawie, wcześniej na Mazurach, od 7 lat w związku, od 4 już jako narzeczona Wojtka :) Świeżo upieczona logopedka, mam nadzieję zacząć pracę w zawodzie po urlopie macierzyńskim.

;)


hej ja też z czerwca, 23 :) tylko że nie ten rocznik hehe a szkoda :P

Ja mam leżaczek z FP i polecam, on jest do 18 kg chyba, można go składać na 3 sposoby dostosowując do wieku dziecka :)


Czerwcówki marcówki hihi :lol:

Też mam taki leżaczek, jak mała jest grzeczna, to leży sobie w nim, ale jak ma zły humor, to trzeba ją bujać, kołysać albo po tyłeczku klepać ;) I najlepiej, zeby była na rączkach :)


moja tez lubi klepanie po tyleczku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642056 przez kika1985
alebazi1986 napisał:

hej,czytam czytam i lacze sie w bolu zielonych kup,bolacych brzuszkow i krostek na twarzy.ja tez podejzewalam nietolerancje ale czytalam ze to sie objawia juz w pierwszym tyg zycia dziecka wiec napewno to nie to.u nas zielona kupa na zmiane z zolta nie wiem czym to spowodowane?jak czytam o dolegliwosciach waszych maluchow to probuje sie z wami utorzsamic bo tez mamy niektore dolegliwosci co wy a z kika1985 to powinnam przybic piatke bo nasze dzieci sa niemalze identyczne,pobudki co 1,5godz,marudy,krostki na buzce,stekanie nad ranem itd jak czytam co kika pisze to dokladnie moja doba w opiece nad mala wyglada tak samo hehe


to piąteczka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642061 przez kika1985
hej

bylam u lekarza mala podziebiona osluchowo ok, gardlo tez, mam psikac sol do noska, odciagc gile, wit c podawac a krosty to pewnie cos zjadlam najprawdopodobniej pomidory lub nabial B) kupilam emoliet do smarowania buzki ,wapcete zostawilam stówkę :cheer:


kupilam dzis bio-oil i zaczne sie smarowac wieczorem

na spacer pojdziemy pozniej bo szkoda w domu sidziec jest z 16 stopni ,lekarz mowil ze jak ladnie to mozemy chodzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642080 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642099 przez wiewiorka
Waszka87 napisał:

Hej u nas Nicka ok ale na spacerze mały marudził i wróciliśmy, kupę dusi :-) od dzisiaj nie podaje juz mu piersi tylko butla.

Wiewiórka a jest takie mleko bez laktozy? Ja daje nab i delicol i zielone kupy minęły.

My we wtorek o 9 mamy bioderka, o 11 szczepienie i jeszcze ginekolog został ale jest na urlopie. ;-)


poczytalam ze po rotawirusie wystepuje chwilowa nietolerancja laktozy wiec kupilam :Enfamil O-Lac to mleko modyfikowane bez zawartości laktozy przeznaczone do leczenia nietolerancji laktozy lub objawów zaburzeń trawienia, takich jak biegunka, wzdęcia lub dyskomfort jelitowy.

wczoraj dałam mu jeszcze nestle nan pro 1. nie wiem czy to dobre mleko...nie znam sie

dałam mu jeszcze po butli cyca a pozniej sciagnelam ale jak zwykle nie wiele bo ze 20 ml.tak czy siak dokarmiac musze bo zupelnie inne dziecko jak brzuszek pełny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl