BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 dni temu #642105 przez kika1985
a i Laura waży 5800 :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #642110 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642114 przez Lafi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wiki wazy 4680.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642118 przez dominia
Gosia ja Cię przepraszam, że się wtrącam w Wasz wątek [jak i resztę dziewczyn] ale popatrz, mimo tego, że ma wadę serduszka Zosia daje sobie radę, przeszła bardzo ciężką operację, jest może troszkę słabsza od innych dzieci ale mimo tego ładnie przybiera na wadze [jestem pewna, że niedługo porządnie nadrobi zaległości], pilnujesz żeby jadła, żeby było jej jak najlepiej, wierzę, że w niedługim czasie wszystko będzie już w porządku. Każdy ma gorszy dzień i może Twoja Najcudowniejsza Dziewczynka na Świecie akurat dzisiaj go złapała, cały czas Wam kibicuję. Jesteście Obydwie bardzo silne. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642152 przez mamcia2013
Aksa rozwaliłaś mnie z tym śpiewem o wysuszonej kiełbasie hahaha bo jebne :D
tez nie wybralam jeszcze hula hula :D

Lafi myslalam o takim hula jak Twoje a mowisz ze z jednym rzedem kulek lepszy?

Gosia tylko nam się tu nie załamuj kochana! Główka do góry, tyle już przeszliście że nie może być już zle tylko dobrze :kiss: :kiss:

Kika spora Laurka :) mój waży 6 kg też dużo :cheer: :cheer:

chyba nie odstawie małego od cyca bo on tak fajnie zasypia przy nim jak nic go nie moze uspic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642157 przez ufolka
dominia napisał:

Gosia ja Cię przepraszam, że się wtrącam w Wasz wątek [jak i resztę dziewczyn] ale popatrz, mimo tego, że ma wadę serduszka Zosia daje sobie radę, przeszła bardzo ciężką operację, jest może troszkę słabsza od innych dzieci ale mimo tego ładnie przybiera na wadze [jestem pewna, że niedługo porządnie nadrobi zaległości], pilnujesz żeby jadła, żeby było jej jak najlepiej, wierzę, że w niedługim czasie wszystko będzie już w porządku. Każdy ma gorszy dzień i może Twoja Najcudowniejsza Dziewczynka na Świecie akurat dzisiaj go złapała, cały czas Wam kibicuję. Jesteście Obydwie bardzo silne. :kiss:


Potwierdzam :) Gosia pomyśl jak dużo już przeszliście, jesteście bardzo silne, dacie radę !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642181 przez ufolka
Aksa mam tę do której Koticz linka wstawiała, może nie ma bajerów ale długo się przydaje i jest bardzo stabilna i mocna :) wieszam na pałąk różne zabawki, pianinka grające itd więc nie ma biedy
Natka chyba rozpieściłaś przytulaska swojego :) jak córeczka ma na imię?
Koticz właśnie dlatego boję się zapalić, ja nie mam silnej woli, całą ciążę z Amką próbowałam rzucić, udało się dopiero po porodzie, też miałam słabe chwile, np jak leżeliśmy jeszcze w szpitalu i mi ją zabrali na noc pod kroplówki bo miała duży spadek bo nie chcieli dokarmiać, myślałam że wyjdę i zajaram, miałam nawet fajki, no ale nie poszłam i do tej pory nie palę a bywało ostro też. Trzymam kciuki żeby Ci się udało rzucić, najgorsze jestwłaśnie że to takie przyjemne,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja kupowałam przy okazji jak gdzieś byłam różne książeczki, najlepiej jak będą mieć grube kartki, to potem mała Ci nie porwie, krótkie wierszyki, rymowanki, ja mam wierszyki Tuwima itd te , które się pamięta z podstawówki :) a z bajek to baśnie polskie są dla mnie zbyt brutalne :P mam ale odłożyłam, polecam braci Grimm, Puszkina :) w dzieciństwie miała taką grubą księgę z baśniami braci Grimm, czytałam ją chyba co parę miesięcy :P
Dominiczka a czemu nie chcesz sama kąpać? wiesz, może oni widzą że liczysz na nich, dlatego też nie możesz na swoim postawić może? bo wiedzą że ich potrzebujesz ? u nas jest podział, mąż kąpie Amkę, ja Oliwkę.
Andzia, Lafi trzymam kciuki żeby obyło się bez gorączki i płaczu
Wiewiórka nie boisz się tak sama testować te mleka?
Kika ładna waga :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642236 przez kika1985
Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosiu ale Laura przecież się wielka urodziła

każdej z nas jest przykro ale zobaczysz ze Zosia z tego wyjdzie i wyrośnie na dużą , zdrową dziewczynkę!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642245 przez kika1985
koticz ja wzięłam buszka od siostry w poniedziałek i fuj nie smakowalo mi i potem ten smród z buzi mi przeszkadzal

mój maż zaczął ostatnio popalać i też mu wygarniam że smierdzi od niego i nawet jak ręce umyje to i tak śmierdzą B)

mnie wczoraj naszla ochota na piwko bo byliśmy na działce na grillu, ślicznie slonko świeciło , siostra sobie kupiłam lecha shendy a mnie aż ściskalo ale obyłam się smakiem B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642250 przez Lafi
Mamcia kup sobie z pojedynczymi kulkami, to c :angry: o ja mm jest tez ciezko rozkrecic,

Jaka skrzetna Wiki po tym szczepieniu, ale teraz zasneła na rekach.

mysle o macie dla niej co polecacie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642259 przez Panika992
kikaae shandy ma 2% po 2 godz moglabys juz karmic. Albo jak bys porzadnie zapila woda to po godzinie.

U nas pogoda na maxa do dupy. Szaro. Buro i do dupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #642266 przez andzia_zg
Gosia podpisuję sie pod wszystkim co napisały dziewczyny - BĘDZIE DOBRZE!!!!

A Wojtka dzis nie zważyli, bo w przychodni nie było wyłączone ogrzewanie i nie ryzykowaliśmy z rozbieraniem go.
Ale tydzień temu ważył 5400g

Wojtek po szczepieniu na razie ok. Lekko marudny ale tak ma juz 2 dni więc mam nadzieję, że będzie ok.

kika co do picia to mogłaś się troszkę napić, choć dla smaka. Mi babka od laktacji mówiła, że po karmieniu mozna wypić lampkę wina, ale wtedy karmić można dopiero za 3 godz. Więc myślę,że w związku z tym, że karmisz często, jakbyś po karmieniu wypiła ok pół szklanki dla smaka, to nic by nie było.

Ale ta pogoda do dupy... zimno, pochmurno... az w mieszkaniu jest ciemno i chyba zapalę światło. Ja chce ciepełko...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642286 przez koticz
Zosia Agnieszki ma zapalenie płuc i oskrzeli :(

Moja Jagoda waży dziś 3840 :) ładnie mi na mm przybiera

Gosia głowa do góry!Jeszcze sie pewnie Zosia odchudzać będzie jak będzie nastolatką :side: i jak Kika pisze,nasze córeczki się małe urodziły więc i mniej jedzonka potrzebują





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642307 przez kika1985
Panika992 napisał:

kikaae shandy ma 2% po 2 godz moglabys juz karmic. Albo jak bys porzadnie zapila woda to po godzinie.

U nas pogoda na maxa do dupy. Szaro. Buro i do dupy



tylko najgorzej bo gazowane....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #642312 przez kika1985
kurcze Zosia Agi tez bidulka :( zdrowka dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl