BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 dni temu - 11 lata 4 dni temu #642846 przez 25malinka
wiewiorka napisał:

a teraz kluczowe pytanie. Czy konsultowałyście wybór MM z lekarzem? Chodzi mi o to czy jak karmi się mlekiem z piersi czy ma znaczenie jakie MM sie wybiera?

[/i]



Ja najpierw sama kupiłam Nan bo takie podawali w szpitalu i jak pojechałam z mala do neonatologa to dr powiedziała żeby jej nie zmieniac,z kolei nasza pediatra powiedziała,ze nan to najgorsze mleko jakie może być,wiec ile lekarzy tyle opinii,potem malej zaczelo robic się uczulenie wiec kazali nam dawac mleko hipoalergiczne,ale były problemy z kupa i brzuszkiem,ostatnio byliśmy u lekarza i dr kazala podac bebilon comfort

Mysle,ze spróbuj sama jakies podac a jakby był ewentualnie jakiś problem to wtedy pojdziesz poradzić się dr,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #642861 przez Panika992
wiewiorka lepiej skonsultuj, nie eksperymentuj. To maly brzuszek, lepiej mu nie mieszac, bo moga byc z tego problemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #642866 przez 25malinka
Moim zdaniem każde mleko jest dobre,tylko ile lekarzy tyle opini

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #642885 przez wiewiorka
25malinka napisał:

Moim zdaniem każde mleko jest dobre,tylko ile lekarzy tyle opini



zgadzam się i ma już dość lekarzy. Każdy mówi co innego. Pełno pediatrów w szpitalu i co zmiana to inne zdanie. Moja pediatra zaszczepiła go mimo zapalenia ucha a jeszcze inna jak zdzwoniłam że nie chce jesc i płacze, odrywa się to powiedziała,że próbować dawać mu nadal pierś. zadna nawet przez chwile nie pomyslala że moge mieć za mało mleka, że boli go brzuch bo połyka powietrze jak je. A widziały jak karmie.
Nie mówiąc już o szczepionkach...na 8 lekarzy ktorych pytałam by szczepić zdania się nie pokryły. Na rota już nie zaszczepie. a i objawy poszczepienne były dopiero po 2 tygdoniach. I tu znów zdania lekarzy rózne ale w wiekszość jednak mówiła, że to po szczepionce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #642888 przez wiewiorka
jakie podgrzewacze macie? bo chce kupić taki co w samochodzie można używać. wydaje mi się że funkcja sterylizacji jest też przydatna jak się gdzieś z dzieckiem chce sie jechac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #642901 przez Lenucha217
wiewioorka ja mam zwykly happy family dostalam od siostry po jej malym . ciekamy na spacer paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #642903 przez Lenucha217
wiewioorka ja mam zwykly happy family dostalam od siostry po jej malym . ciekamy na spacer paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #642946 przez natka1985
koticz napisał:

Moja maleńka kończy dziś 2 miesiące!!! :kiss:


Gratulujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #642959 przez koticz
Dzięki w imieniu Jagódki :) nadal się zastanawiam jak ja mogłam bez Niej żyć... :huh:

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego dziwięk suszarki tak działa na dzieci???Normalnie musiałam zarzucić YouTubem żeby sobie iść zrobić coś do jedzenia,mała momentalnie usnęła,ale jak wyłączyłam suszarkę to od razu oczka otwarła...tak jakby była w letargu czy coś...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #642962 przez Panika992
koticzbo podobne dzwieki towarxyszyly jej w brzuszku;) szum przeplywajacej krwi, wszystkie dzwieki byly przytlumione i przyjemnie szumialo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #642963 przez xxElaElaEeexx
kika1985 napisał:

hejka


u nas była pobudka o 2 i przed 4 mala zasnęła B) ni wiem o co jej chodziło, niespokojna byla przy cycu , rano też wstala w złym humorze i afera od rana bo niewyspana ,teraz spi


krosty znikaja , ja odstawiłam kawe , pije inke bez mleka (fuj) nabial tez odstawilam i kurwa co ja mam jesc same marchewki , buraki salate i mieso?

dziś pada , mąż idzie do pracy na 14 do 22 a ja sama z dwójką dzieci , nawet na spacer nie wyjdziemy bo ma padac caly dzien


Kika Mi małą jak obsypało położna kazała odstawić nabiał do zniknięcia krostek.A teraz znowu jem ser,jajka,pije inkę z mlekiem 0,5%.Tylko staram się ograniczać nabiał żeby w ciągu jednego dnia go za dużo nie zjeść.I teraz krostek już nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #642971 przez Agnieszka86
Hej,
Szybki raport, wirus rsv, którego złapała Zosia atakuje drogi oddechowe, u nas niestety i oskrzela i płuca. Na szczęście jest już lepiej osluchowo. Do poniedziałku na pewno będziemy w szpitalu. To wirus, więc mała sama musi go zwalczyć.
Zosia coraz bardziej nieznośna, czyli zdrowieje. Zmieniamy się z K. I na przemian zostajemy na noc w szpitalu. Siostra ma dzisiaj dyżur to też wpada czasem, to mam chwilke dla siebie a ona mała się zajmie przez te parę minut.
Aha, równo 9n tygodni po porodzie pojawiła się miesiaczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #642989 przez koticz
Panika dzięki za odpowiedź :)

Aga WOW fajnie,że się z K zmieniacie w szpitalu,jak my byłyśmy to mi to nawet do głowy nie przyszło,J nas odwiedzał ale to ja tam byłam non stop

Czy Wasze maluchy też dość często mają czkawki???


ja jeszcze w piżamie :cheer: w ogóle to już nie opłaca mi się ubierać i tak cały dzień w łóżku :dry: wieczorem,po kąpieli wymienie piżame na czystą i tyle :P

Ja nie chcę okresu!!!!!!! :(





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #643011 przez Panika992
A my dzis nawet nosa nie wychylamy z domu. Ciagle pada, kijowa pogoda. Troche posprzatalismy. Jutro moze chociaz nie bedzie padac, to pojedzidmy auto na gieldzie postswic. Mialam ciasto robic, ale nie robie, bo zaraz by swirka przyszla a ja jej nie chce widziec dzis. Oby sie nie doczlapali dzisiaj! Amen xD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #643017 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, dopadło mnie przeziębienie ;/ i ledwo żyje ;/ mam tylko nadzieje że nie zarażę małego. A co do małego stała się rzecz której się jeszcze nie spodziewałam, Frankowi wyszedł ząbek, od kilku dni pchał rączki do buzi i się ślinił, a dziś mój mąż mnie woła i mówi żebym zobaczyła jaką piątstkę ma porysowaną Franio i tak myślałam od czego to i mnie tknęło i sprawdziłam palcem a on ma ząbek który się powoli wyżyna i już wiem czemu te marudzenie było, tylko jestem trochę zaniepokojona że tak wcześnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl