BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #643495 przez koticz
Ja myślałam o takim zwykłym hula hop...poćwiczyłam chcwilkę i naciągnęłam mięsień pod kolanem :dry: boooli

Doba jest już dla mnie za krótka :dry: coś kosztem czegoś...

Chcę pooglądać serial (sex w wielkim miescie :) ) glodna jestem i pazury mi schną nie ma to jak zgłodnieć na noc,objeść się i do spania a tłuszcz się tworzy...

Paulina się coś nie odzywa...mówiła coś,że wyjażdża na weekend?
Bo vernix to już chyba o nas zapomniała...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643589 przez Lafi
Doberek:) Sznycle nakarmione:)

Gosiu jak juz bedziesz w bb, to wpadaj po sznycla na zupke do Zosi:)

A ja złozyłam moje hula, wczoraj pokreciłam pare razy, ale musze zajsć po ten pas żeby były mniejsze siniaki:)

Mamcia takie bedzie super, moje jest za ciężkie, ale musze wpasc w rytm, choc po troszku codziennie. a wszystko zalezy od małej.

Depeche pisałas o dukanie, ja na nim schudłam ponad 20kg! ale trzeba cholernie uwazac, jak ktos ma problemy z nerkami czy watrobą to odpada, mi pod koniec diety słabo sie zaczynało robić, schudnie sie owszem ale zdrowie podupada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643602 przez koticz
Dzień dobry moje drogir Panie!Witam słonecznie w ten deszczowy dzień!

Śpicie jeszcze?Dla mnie dzień zaczął się o 7...teraz Mała śpi a ja piję kawkę.Wstawiłam pranie i chyba zaraz zabiorę się za obiad...dziś zapiekanka makaronowa z kiełbasą i pieczarkami.

U nas znowu pada więc kisimy się w domu





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643609 przez Lenucha217
Waszka ja robie mleko na normalnej wodzie poniewaz pozniej gdzies pojada albo mi zabraknie i dostanie uczulenia od zwyklej wody przynajmniej ja tak mialam nauczyli mnie na mineralnej a pozniej klopot jak wypilam gdzies innej . Dopajam 2 razy dziennie woda przegotowana na poczatku nie chcial a teraz sie przyzwyczail i pije ze smakiem nie daje glukozy nie bede go uczyc slodkiego od malego. 3 dzien na dukanie :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #643612 przez koticz
Dzięki za odpowiedź w sprawie dziecięcej czkawki,już się martwiłam,ze Jagodzie coś dolega...tak już będzie wyglądać życie?Cały czas się będziemy martwić???Na początku czułam ulgę że Ją donosiłam i że się urodziła żywa a teraz cały czas się martwię,że jeszcze jakieś chorubsko jej wyjdzie...urodziła się owinięta pępowiną z rączką przy twarzy i była sina i cały czas sprawdzam czy nie ma jakiś oznak niedotlenienia czy coś...no zwariować można...

Jagoda olała smoka,już ze 3dni nie ssała...jak jej wkładam to go językiem wypycha...

Dobra weźcie mi powiedzcie na jakim etapie jest u Was trzymanie główki kiedy maluchy leżą na brzuchu...bo u nas trochę lepiej ale nadal nie tak super jak u Laurki...przyczaiłam,że styczniówki podkładają maluchom takie poduszeczki rogale małe też taki mam więc wepchnę ją Młodej żeby wyżej miała...zaczyna mnie to martwić że nie chce tej głowy dźwigać...naszczęście w czwartek idziemy na szczepienie więc powiem o tym pediatrze...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643615 przez andzia_zg
Dzien doberek :-) u mnie zapowiada sie dzis ladna pogoda :-) nocka minela ok :-) nawet humor nawet dopisuje :-) Milego dnia :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643630 przez kika1985
xxElaElaEeexx napisał:

kika1985 napisał:

hejka


u nas była pobudka o 2 i przed 4 mala zasnęła B) ni wiem o co jej chodziło, niespokojna byla przy cycu , rano też wstala w złym humorze i afera od rana bo niewyspana ,teraz spi


krosty znikaja , ja odstawiłam kawe , pije inke bez mleka (fuj) nabial tez odstawilam i kurwa co ja mam jesc same marchewki , buraki salate i mieso?

dziś pada , mąż idzie do pracy na 14 do 22 a ja sama z dwójką dzieci , nawet na spacer nie wyjdziemy bo ma padac caly dzien


Kika Mi małą jak obsypało położna kazała odstawić nabiał do zniknięcia krostek.A teraz znowu jem ser,jajka,pije inkę z mlekiem 0,5%.Tylko staram się ograniczać nabiał żeby w ciągu jednego dnia go za dużo nie zjeść.I teraz krostek już nie ma :)



ja odstawiłam, kroski znikają ale jeszcze sporo ich jest po prawej stronie buzi i we włosach B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643637 przez kika1985
alebazi1986 napisał:

kika1985 napisał:

ufolka napisał:

hej
u nas pobudka o 6 a potem jeszcze 1,5 godz pospałyśmy sobie bo mąż zajął się Amelką bo wstali po 6 :) teraz śpi w bujaczku Oliwka a ja chyba pojadę do sklepu bo nic w domu nie ma ! ;/

Kika a czemu kawę odstawiłaś? ja piję z mlekiem, serek pod wieczór jem i na razie nic już nie wyskakuje. Ja jem prawie wszystko, tylko malutko jak smażone. Wzdymających nie jem jedynie.
Lenucha żurawinowego nigdy nie piłam :> ananasowo-grejfrutowego też nie :O chyba dziś se kupie, ochota mnie naszła
Koticz u mnie też jak zostawiam Oliwkę na dłużej to potem jest mea wrzask, właśnie też to zauważyłam, jest okej jak zacznę gadać do niej czy coś to się śmieje a za chwilę straszny płacz


ufolka wczoraj lekarz powiedziała żebym nie piła kawy, tylko zbożówkę bez mleka , nabiał tak samo


zobaczę jak zejdą jej te krosty zacznę pomalutku wprowadzać nabiał i zobaczę czy to bylo od pomidorów czy za dużo nabiału jadłam

hehehhe kika to skoro ty nie jesz nabialu to i ja sprubuje moze moja martyna tez od nabialu taka wysypana jest skoro nasze pociechy tak samo nam daja w kosc to moze i wysypane od tego samego :laugh: a ja wlasnie cal\y czas inke popijam tylko ze nieraz wlasnie z mlekiem sprobuje wyeliminoeac ten nabial i
smaruje tez tym oiklatum soft a ty co kupilas w aptece,to jakies lekarstwo??



nie ka kupilam krem oillan

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643651 przez aksa
bry dupeczki ;)

na dukanie kiedys byłam, nawet "chlebek" sobie piekłam z tych otrębów :P schudłam wtedy jakies 6kg i zaczęłam zle się czuć,słaba byłam a włosy to mi wypadały garściami a za wiele i tak ich nie miałam więc przerwałam - za słaba jestem nie dla mnie taka ostra dieta, moje kumpela ma fajną dietę jeden cykl trwa chyba 9dni pózniej jest 2 dni przerwy i od początku w jednym cyklu może spaść do 3kg wkleję tą dietę jak się spotkam z tą koleżanką

jeśli chodzi o trzymanie główki to mój jest mega siłacz aż jestem w szoku, jak go mam na rękach to się prostuje i trzyma główkę sam, rozgląda się kręci główką, jak leży na brzyszku to też długo trzyma

ja dziś robię grilla z okazji urodzin małego dla znajomych trzeba odbębnić ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643658 przez kika1985
hej

my wstalysmy 7:30 w nocy tylko 3 pobudki :cheer:

Ania gratuluje pierwszego ząbka szybko :)

Koticz laura trzyma główkę jak chce wysoko i długo a jak ma lenia to zaraz marudzi i leży z głową na boku

Aga zdrowka dla was i szybkiego powrotu do domu

wczoraj bylam z mala u siostry od 13 do 18 i mala byla bardzo grzeczna jak nigdy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643660 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643663 przez alebazi1986
a zajzalam jeszcze bo wytrzymac nie moglam a co hehe :laugh: balagan straszny maz dalej kartony przestawia z kata w kat czekamy na transport a potem heja w nowy etap zycia :) koticz nie podkladaj nic pod ta glowke malutkiej sama ja wkoncu dzwignie wszystko w swoim czasie.a wlasnie ja probuje moja martyne nauczys zeby ssala smoka(niech chociaz troche zejdzie mi z cycka)ale ona za chiny ludowe nie chce i koniec kupilismy juz 3 kazdy o innym ksztalcie i nic no w morde dlaczego ona tak je wypluwa a jak sie wkurza ze to smok a nie cyc hehe a jeszcze jedno mam pytanko ostatnio zauwazylam jak dokarmiam mala na noc to ona mi sie strasznie krzywi i niby je a wypluwa smoka z butelki jak tylko mleko zaczyna leciec ale ciagnie i wypluwa bo gldna,nie wiem moze to mleko juz zwietrzalo albo stracilo smak??co myslicie kupilam ta paczke miesiac temu i tak stoi w szafce w pudelku malo ja dokarmiam dlatego tak szybko sie nie skonczylo,prosze napiszcie co myslicie przeczytam za pare dni ale przeczytam hehe to jeszce raz papa 3majcie sie i nie naprodukujcie za duzo stron bo wkoncu nie nadrobie,ale co tam ja lubie was czytac to poczuytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643667 przez aksa
kika moj młody też wczoraj aniołek,przespał prawie cały dzien jadł i spał jak nigdy, za to od 2 w nocy już nie miał za bardzo ochoty spać budził się co 1.5h ;/

smoczka mój nie chce i koniec wypluwa a rózne mu kupiłam..

no i utwierdzam się w fakcie że młodemu hipp ha nie smakuje, zje bo głodny ale się krzywi strasznie, ze 40min w nocy walczyłam żeby zjadł ;/ nie wiem przyzwyczai się do tego smaku??? czy nie ma szans????


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643671 przez Panika992
aksa ale oni mieszkaja za blisko. Poza tym za chwile by bylo gdzie idziemy, po co i kiedy wracamy. Postaram sie dzis uciec z domu, o ile da rade...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643687 przez ufolka
Dobry :)
my od 8 na nogach :P tzn ja i Amka na nogach a Ola na plecach :P dziś mam w planach sprzątanie, właśnie zjadłam śniadanie, dopiję herbatę i ruszam, pranie się kończy, muszę dywanik z łazienki wyprać bo mi mała obsrała. Wczoraj i przedwczoraj kupiłam parę rzeczy na allegro, sobie jeszcze muszę zamówić spodnie dresowe 3/4, znalazłam już jakieś za 13 zł i wsio jak na razie :)

Waszka nie wiem czy wiesz :P ale dla dzieci najlepiej wodę mineralną niskozmineralizowaną o niskiej zawartości sodu i siarczanów. No i uważajcie na cukier, glukozę, zwłaszcza jeśli ząbki wychodzą
Napiszę jeszcze że witaminy trzeba podawać między posiłkiem albo przed, bo one rozpuszczają się w tłuszczu
Koticz absolutnie nie podkładaj niczego, krzywdę możesz w en sposób zrobić, wszystko w swoim czasie, moja też nie jest jakaś super w tym, dzieci muszą mięśnie wzmocnić same. Jeśli się martwisz o napięcie mięśniowe to zrób tak, wsuń palce w dłonie małej, niech Cię złapie i zobacz czy próbuje się podnosić. Jeśli tak to okej wszystko, jeśli zwisa bezwładnie, spróbuj jeszcze raz za jakiś czas i wtedy możesz "zacząć" się martwić :) tylko z tym też ostrożnie, nie wolno tego robić, u mnie pediatra tak sprawdzała ją
Panika moja mama też ciągle przesiaduje u nas, ona mieszka na górze, no ale trzeba się z tym pogodzić ;/ potem będzie dobrze, bo dziecka Ci przypilnuje, będziesz mogła się wyrwać z domu, coś załatwić, gdzieś wyjść, teraz potrzeba cierpliwości po prostu. Chociaż ja nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, bo z mamą można ocipieć a co dopiero ze świrką
Alabazi mleko może stać otwarte tylko określony czas, u nas np NaN 3 tyg, poczytaj na etykiecie powinno pisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl