BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #644244 przez natka1985
Pobudka Śpiochy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644245 przez koticz
natka1985 napisał:

Pobudka Śpiochy :P


Widzę,że Ty i Zosia też już na "nogach"

Witaj :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644246 przez natka1985
Koticz moja Zosia tak się ślini. Ale to jednak nie ząbki, bo już się bałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644247 przez natka1985
Hej

Ja na nogach, a Zosia chyba zaraz na rekach, bo już jej się nudzi siedzenie w leżaczku.
Biedna, stęka mi ostatnio z kilka ładnych godzin zanim kupę zrobi, nie wiem czemu tak skoro ciągle jest na mm i nie miała tak kiedyś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644248 przez natka1985
Piękne nam świeci dziś słoneczko od rana, więc uciekam ogarnąć mieszkanko i zabieram Zochę na spacerek :)

Miłego dnia mamusie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644250 przez koticz
natka1985 napisał:

Koticz moja Zosia tak się ślini. Ale to jednak nie ząbki, bo już się bałam...


Widocznie to jakiś etap rozwojowy...bo u Jagody też to nie ząbki (dziąsełka oglądałam)


Moja Mała najlepsza-wstaje tuż przed 7 i nie chce spać,ja się rozbudzam i jak już mi sie odechciewa spać to ona zasypia a ja potem jak śnięta ryba B)

Muszę dziś ze starym do jakiegoś hipermarketu jechać bo za tydzień idziemy na komunie i trzebaby coś kupić,bo czasu coraz mniej...

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to w przyszłym tygodniu idę się umówić na robienie tatoo :) J mi na urodziny funduje





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644265 przez andzia_zg
Dzien doberek :-) Ja dzis juz od 6 na nogach bo maly po karmieniu godzine stekal jak robil kupe a jak juz zrobil to mial takiego banana na twarzy ze szok :-) i od 7 moi panowie jeszcze spia. A ja w miedzy czasie umylam glowe i gotuje jajka bo na obiad zrobie zapiekanke. A dzis mamy gosci. Przyjezdzaja nasi przyjaciele ktorzy tez spodziewaja sie dziecka wiec mozna sie domyslac jaki bedzie glowny temat rozmow :P Milego dnia laseczki. Odezwe sie dopiero wieczorem.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644333 przez Panika992
Witam;) u nas znow brak kupy, juz 4 dni. Maly wstal po 8, teraz usnal na rekach. Cieplo jest ale bez slonc. Milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644339 przez kika1985
hej

ja wczoraj na noc dalam malej MM wypila 60 ml i nie chciala zasnac wiec po bujaniu dalam jej cyca i zaraz usnela, o 23 zaczela stekac przez sen wiec myslam ze glodna dalam jej cyca a ta zacxzela chlustać i zwymitowala wszystko co wypiła wcześniej, nie dawałam jej cyca już przebrałam, zmieniliśmy pościel i usnęła B) później w nocy już było ok

czyli MM dalej jej nie będę dawała , szkoda bo chcemy iść na wesele 22 czerwca B)


pobudka byla o 5 i przez godzine lezala , o 6usnela i do 8 pospalismy




pogoda u nas dzis ok, Sebek rano patrzyl na termometr bylo 44 stopnie w slońcu hehehe

niedługo jedziemy na działkę na grilla bo nie chce mi sie obiadu robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644342 przez mamcia2013
hej Ptaszki :)
u mnie piękne słońce,dzis jedziemy do świrki i na cmentarz dziadków odwiedzić :)

uu nas pobudka już po 5 :cheer: :cheer: stękanie itp. czekamy na kupe!!

Koticz jakie tatoo robisz? ja się chyba skuszę nad dłonią na jakies inicjaly lub imie maluszka ;) ale musze dobry salon znalezc.

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644403 przez Depeche
Hej
Moj sie wczoraj tak wymordowal na galerii na zakupach i u znajomych, ze w nocy wstal tylko dwa razy, alez spokoj, chyba usze go tak czesciej katowac. Szkoda mi go bylo, bo przez caly dzien mial tylko kilkuminutowe drzemki, ale nocka cudowna. A i nawet mu mega kupa w pampku nie przeszkadzala, spal jak zabty. Az mial plecy obsrane. Na szczescie sie nie odparzyl.

Milej niedzieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644404 przez Depeche

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644430 przez natka1985
Mamcia, a myślałam, że tylko u nas tak długo Zosia kupę produkuje :)

Depeche my też wczoraj byliśmy na zakupach w galerii, ale po powrocie mała marudziła i zasnąć nawet po kąpieli nie mogła, chyba to nie dla niej, następnym razem jadę sama :lol:

Koticz ja też myślę o tatuażu, teraz przynajmniej wiem mniej więcej jaki miałby być (czyt. Zosia ), a Ty jaki robisz ?


Dziewczyny, mamy jutro szczepionki, poradźcie czy lepsza 5 w 1 czy 6 w 1 ? Zgłupiałam, tyle różnych opinii. Dodatkowych nie bierzemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644435 przez xxElaElaEeexx
Hej

U nas nocka super,mała zasnęła o 21 i spała do 4.Pojadła,zrobiła kupkę i znowu spała do 8,pojadła i znowu zasnęła.A my byliśmy w kościele.Teraz czekamy na znajomych,bo mają wpaść na kawę.Później idziemy do mojej rodzinki na grilla.
W końcu zrobiła się super pogoda na zewnątrz. :)

Mieliśmy być dziś na 2 komuniach,ale stwierdziliśmy,że nie ma sensu jeździć od jednej do drugiej ,zresztą komunie są w lokalach gdzie są po 3-4komunie i ani nie miałabym jak małej nakarmić ani gdzie przebrać.Wczoraj i przedwczoraj byliśmy u kuzynek dać im prezenty i spokój ;)

Miłej niedzieli :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644534 przez kika1985
hej

bylismy na dzialce 4 godziny , Laira spala caly czas z przerwa na jedzenie

teraz w domu pospala w hustawce


plecy juz mnie tak bola i Sebka od noszeni jej ze masakra, ja nie wiem jak ja to wytrzymam to dopiero 6 kilo a gdzie jeszcze.....

koticz gdzie robisz tatoo? ja tez chyba swoj przerobie i powieksze B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl