BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #644562 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, ja czuję się masakrycznie ;/ zatoki, gardło i chyba alergia mnie dopada bo spacerze z małym myślałam że umrę na katar;/ na szczęście Franuś jak na razie nie złapał tego ode mnie i mam nadzieje że już nie złapie, żeby mojego zasmarkania było mało mój mąż rozwalił sobie palca i ma go w szynie;/ więc mało mi pomaga przy małym ale stara się chociaż trochę w miarę możliwości. A Franulek to mały rozrabiaka zaczynam tak fajnie gadać po swojemu:) i noce ładnie przesypia jak np wczoraj zasnął około 21 to pobudka o 3 a potem o 8 dopiero więc żyć nie umierać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644567 przez andzia_zg
natka1985 napisał:

Dziewczyny, mamy jutro szczepionki, poradźcie czy lepsza 5 w 1 czy 6 w 1 ? Zgłupiałam, tyle różnych opinii. Dodatkowych nie bierzemy.


Ja bym ci radziła 5w1, bo w 6w1 jest dodatkowo WZW B i połączenie tego w jednej szczepionce częściej może powodować różne powikłania. Lepiej podawac WZW B osobno.

Ja szczepilam 5w1 + rotawirusy i pneumokoki i zapłaciłam 750zł :cheer: Kolejnym razem znów 750zł i nastepnym 500zł :cheer: Czyli szczepienie wyniesie nas 2tyś zł :cheer:

A my juz po wizycie znajomych.Fajnie było pogadać :-) Bylismy na długim spacerze i miło spedzilismy czas.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644588 przez mamcia2013
Jejku u nas dalej grzeje :cheer:

jak ubieracie maluszki na tak ciepłą pogodę???? :unsure: :unsure:

Natka no mój Dorian pół dnia produkuje kupe, biedny sie meczy przez to. My bierzemy 5w1, położna powiedziała ze 6w1 nie jest nam potrzebna. Ja w tygodniu tez z malym ide, az sie boje :dry:

Kika mnie ręce bola od 6 kilowego klocka :ohmy:

Ela jaka duza Majeczka i jaka fajna :)

AniaCz bidulko, zdrówka. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644623 przez dominiczzkka
szumy sa fajne! tez mi bardzo przy malym pomagaja, chociaz czasami to i to nie dziala :(
jezeli chodzi o dzwiganie glowki to ja bylam w szoku, ale Bruno na bardzo dlugo potrafi unosic glowke od urodzenia! ale zauwazylam ze on wszystko szybciej zaczyna :P dlatego mysle ciagle o tych zabkach, kiedy beda... :P tez puszcza banki :) mam nawet jego zdjecie z usg juz z bankami :D haha :)
smoczka uzywamy tylko do usypiania, jak zasnie to go wypluwa, ale i tak chcialabym sie go pozbyc calkowicie.
ostatnie dni jakis niespokojny jest. nie wiem co moze mu sie dziac? w ciagu dnia maruda, a jak zasnie to sie co chwile przebudza.. ja nie wiem.
a mam pytanie do was od kiedy mozna zaczac podawac jakies jablko, czy cos? moze ugotowane, albo slyszalam zeby je w mikrofalowce zrobic?
zart w ogole z cena za szczepienia w polsce... tutaj sa wszystkie za darmo, nie wyobrazam sobie teraz wywalic jeszcze tyle kasy na to... wspolczuje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644653 przez Panika992
andzia to sporo. U nas 5w1 plus rota plus meningokoki plus pneumokoki to 770zl, a wybralismy te drozsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644686 przez Depeche
natka1985 napisał:

Mamcia, a myślałam, że tylko u nas tak długo Zosia kupę produkuje :)

Depeche my też wczoraj byliśmy na zakupach w galerii, ale po powrocie mała marudziła i zasnąć nawet po kąpieli nie mogła, chyba to nie dla niej, następnym razem jadę sama :lol:

Koticz ja też myślę o tatuażu, teraz przynajmniej wiem mniej więcej jaki miałby być (czyt. Zosia ), a Ty jaki robisz ?


Dziewczyny, mamy jutro szczepionki, poradźcie czy lepsza 5 w 1 czy 6 w 1 ? Zgłupiałam, tyle różnych opinii. Dodatkowych nie bierzemy.


6w1 sie nie oplaca, jest chyba 80 zl drozsze od 5w1, a roznica 2-ch wkluc, z ktorych akurat zoltaczka jest bezplatna. Czyt. przeplaca sie bardzo. Ja biore 5w1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644690 przez Depeche
Dominiczzka, jezeli karmisz mm to rozszerza sie diete dziecka od 4 m-ca zycia. Sa rozne teorie, ze najpierw od kaszki, ale ja najpierw podalam marchewke i tak piec dni, potem jabluszko, a potem nie pamietam. Pofrzeb w necie.

Dzis m. zabral nasza wesola gromadke do parku, ja mialam dolaczyc. Jak szlam malego slyszalam, m. probowal dac mu mm ( wolne zarty, to nie siostra). Mlody zezarl cyca, walnal zielona !!!!!! ( no wlasnie pierwszy raz taa) kupe, osral dres, wozek. Jecha smierdzacy, okryty kocem darl sie nadal. Jak dzieci sie roznia. Teraz spi, po awanturze o niewiadomo co wsadzilam go do lozeczka w nerwach, a ten poszedl sam spac. Ledwo czlape, dysze, a i nogi mamjakby szersze w palcach. No jakby mnie skurcze w pacach lapaly w lewej stopie, nawet w starych rozczlapanych butach chodzic nie moge.
Dziewczyny, czy Wytez macie takie parcie na jedzenie weglowodanow? Ja nie potrafie bez drozdzowki, biszkopcikow, ciasteczek, zyc. Nakarmie i musze, doslownie czuje, ze musze zjesc cos takiego zapychajacego. Skutek zamiast gubic chyba przybieram na wadze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644692 przez natka1985
Tak, właśnie zrobię wezmę 5w1 plus WZW B. Boję się tego jutrzejszego dnia, oby nie było powikłań.

kika, mamcia ile Wasze dzieci ważyły po porodzie ? Moja Zosia 3280, a teraz ma 4420. A u Was już po 6 kg. Zastanawiam się czy się martwić :unsure:

mamcia a Dorian (piękne imię) jest na mm, bo Zosia tak i robi kupkę raz dziennie czasami dwa razy, a czasami przez dwa dni nie robi wcale i trzeba jej czopkiem pomóc, bo się męczy strasznie. Daję jej biogaję i czasami espumisan, który działa na nią super, bo zazwyczaj w krótkim czasie po podaniu jest kupcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644695 przez aksa
witam

u nas też dziś pozytywny dzień :)

a szczepienia nas czekają w przyszłym tygodniu...boje się jak młody zareaguje..ja biore rota i pneumokoki

a to my niedzielnie z płaczkiem ;p


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644700 przez natka1985
Depeche napisał:

natka1985 napisał:

Mamcia, a myślałam, że tylko u nas tak długo Zosia kupę produkuje :)

Depeche my też wczoraj byliśmy na zakupach w galerii, ale po powrocie mała marudziła i zasnąć nawet po kąpieli nie mogła, chyba to nie dla niej, następnym razem jadę sama :lol:

Koticz ja też myślę o tatuażu, teraz przynajmniej wiem mniej więcej jaki miałby być (czyt. Zosia ), a Ty jaki robisz ?


Dziewczyny, mamy jutro szczepionki, poradźcie czy lepsza 5 w 1 czy 6 w 1 ? Zgłupiałam, tyle różnych opinii. Dodatkowych nie bierzemy.


6w1 sie nie oplaca, jest chyba 80 zl drozsze od 5w1, a roznica 2-ch wkluc, z ktorych akurat zoltaczka jest bezplatna. Czyt. przeplaca sie bardzo. Ja biore 5w1.


Prawda, lepiej pampersy za to kupić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644701 przez aksa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644711 przez natka1985
aksa piękna rodzinka :) Zazdroszczę figury :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644718 przez Panika992
Aha, dziewczyny w,tesco promocja. Pampersy 150szt za 79zl. Czyli sie oplaca, bo w,realu 109zl. Ale tu chodzi o 3.

U nas dzien tak sobie. Juz do swirow brak mi sil, zygam nimo, trzeba dzien w dzien na nich patrzec.
Ja tez polecam 5w1. U nas nie bylo zadnych skutkow ubocznych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644719 przez aksa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu jeszcze nie płaczemy.. :S



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644727 przez aksa
nie umiem zmiejszac tych zdjec raz wychodzą mi wielkie a raz takie malutkie :side: :blush:

Panika rany szczerze ci współczuję ja bym zwariowała jak bym miała ich oglądać dzień w dzień..teraz obrałam taktyke że zapowiadam się u nich na obiad w niedziele, siedzimy godzine i do domu się zbieramy :lol:

wczoraj piłam karmi kawowe :cheer: pyyyyszneeeeeee

Depeche mi się chce herbatników, biszkoptów..ostatnio zjadłam na raz dwie paczki herbatników (pogoniło mnie na kibelek w nagrode), więc nie kupuje bo wiem że zjem w jeden dzień :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl