BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #644741 przez Panika992
aksa omg jak Ty rewelacyjnie wygladasz!! Zazdroszcze, ja o kieckach moge zapomniec. Poza tym szczuplutka juz jestes, a ja ciagle walcze.
No niestety, moi swirowie to moj koszmar;) fajnie, bo pampersy czasem kupia, czy cos. Teraz auto bierzemy od swira, a on bierze nasze. Ale qwa, pchaja sie nam wszedzie. Swir mi nawet klaczki od kotow zbiera po katach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644743 przez Lenucha217
aksa ale laseczka fiu fiuuuuuuuuuuuu ... zazdroszcze figurki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644758 przez aksa
Panika hehehehe rozwaliłaś mnie z tym zbieraniem kłaczków :lol: :lol:

dzięki dziewczyny za komplementy :kiss: :kiss:

ale flaka mam który mi wisi, taka galareta noo i pociachany mam brzuch przez rozstępy a tego już nie zwalcze :dry:

może mi spadły kg bo mały daje mi w kość :side:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644763 przez koticz
Witam laleczki z wieczora...

aksa aleeee Ty masz piękne nogi :cheer: i włosy Ci chyba bardzo urosły bo w ciąży to boba miałaś...Tymcio bardzo do Ciebie podobny...


My dziś spędziliśmy dzień u moich rodziców i też grillowaliśmy oczywiście :) ale podobno taka pogoda ma być tylko do środy

Jagoda przespała dosłownie cały dzień z przerwami na jedzenie,mąż brat i mama piwkowali a ja z tatą jeździłam na skuterach (miałam cykora i jechałam 30/h :side: ) po powrocie do domu szybka kąpiel i książeczka i moi już śpią :)

Chcę wytatuować sobię imię młodej na nadgarstku.Zawsze mi się podobały tatuaże,ale nie mogłam się zdecydować na wzór.Jak mi się coś zaczynało podobać to po jakimś czasie się nudziło,no a imię Młodej nie znudzi mi się nigdy no i też bym chciała,żeby tatuaż coś dla mnie oznaczał :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644771 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644778 przez aksa
jej piszecie o tych grillach ja wam zazdroszczę, u mnie wczoraj był grill,naszykowałam wszystko narobiłam się jak głupia, a młody oczywiście dał taki koncert ze musiałam z nim iść do domu i tak do 22 więc mogłam grilla z okna pooglądać, mój chyba nie lubi jak jest dużo ludzi, zaraz marudzi i ryczy oby mu z czasem minęło..

koticz dziękuję :kiss: a włosy masz rację urosły mi - tęsknię za bobem :S , ale musze je wiązać bo młody mi je wyrywa :cheer:

buehehehehe parsknęłam na monitor :lol: :lol: koticz szoruj się szoruj :lol:

a tatuaż też mi się marzy, coś dla m i synka ale nie mam wyobraźni żeby coś konkretnego wymyślić

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644814 przez Waszka87
Puk puk to jaaa.
Ogolniee masakra jakaś nalot rodziny i znajomych przez 2 dni. Wczoraj młody spal i jadl a dzisiaj od 4 rano do 21 Dark się i zjadł zaledwie 120ml taka kolkę miał :-/ Ł sie struł U swirki i rzygal już 5 razy.
Swirka mnie wqqq na calego caky czas dogaduje I buja małego mimo zakazu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644853 przez koticz


Na osłodę :)

Waszka biedny Tomaszek :( i Ł też biedny oczywiście,no i Ty,że musisz się męczyć ze swoimi chłopakami cierpiącymi :dry: jutro będzie lepiej



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Spokojnej nocy for all :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644881 przez aksa
bry

my nie spimy...nocka fajnie :) co nie znaczy ze bym jeszcze nie pospala :laugh:

Waszka ojjj biedne te twoje chlopaki - zdrowka :kiss:

koticz hehe ty wariatko :woohoo:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644903 przez Lafi
Doberek.

Aksa wow, wygladasz super:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Paulina kazała was pozdrowic, czyta formum czasami ale czasu brak.

Mój m boi sie sam zostać z mała, musze poczekac az podrosnie, ehh te mój chop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644926 przez Panika992
Bry.
U nas noc znosna, poudka o 8. K po tygodniu urlopu poszedl do pracy.
Ja juz po sniadaniu pije kawke i rozmawiam sobie do Olka;)
Milego dnia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644988 przez andzia_zg
natka1985 napisał:

Tak, właśnie zrobię wezmę 5w1 plus WZW B. Boję się tego jutrzejszego dnia, oby nie było powikłań.

kika, mamcia ile Wasze dzieci ważyły po porodzie ? Moja Zosia 3280, a teraz ma 4420. A u Was już po 6 kg. Zastanawiam się czy się martwić :unsure:


Daj znać jak po szczepieniu :-)

Daj swoje dane to Cię dopiszę do naszej listy porodów tzn przewidywany termin porodu, data porodu, imię dziecka, waga dziecka,długość i rodzaj porodu.

Jak masz konto na facebook'u to napisz na priv do Gosi27 to Cię doda do naszej fajowej grupki mamusiek marcowych





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645005 przez Depeche
Hej Hej
Natka, nie martw sie, Kiki Laura byla znaaaczie wieksza od Twojej Zosi. ;-)

AKsa, jak to mozliwe, ze Ty po cc tak wygladasz !!!! Wlasnie gryze blat z zazdrosci.
Ja nie dosyc, ze zre jak jakas slonica to jeszcze mam ten nawis skory nad blizna ( ohyda). W ciazy nie mialam takiego apetytu jak teraz. Po ciazy z mala bylam chuda, a teraz pozostaje mi sie cieszyc , ze na sile, ale jednak dopinam sie w wiekszosc starych portek. Chyba sobie dzis musze cos kupic na poprawe humoru.

Moj K. lezy i trenuja zajobka, tzn. probuje zmusic mame do wziecia na rece.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645020 przez andzia_zg
xxElaElaEexx ale Majeczka już duża :lol:

aksa ale z Ciebie laseczka :lol: wow :lol: śliczności :lol:

koticz dobra jesteś :lol: nieładnie tak zwalać na Lolka hihi :P :P :P

A mi się wczoraj pierwszy raz od porodu zrobiło miło, bo jak przyjechali nasi znajomi to kumpela powiedzieli mi "ale ty schudłaś. Bardzo dobrze wyglądasz po porodzie. Siostra R to po porodzie dalej ma ogromny brzuch, a Ty juz taka szczuplutka" Aż mi się humor poprawił na cały dzień mimo tego, że wisi mi jeszcze opona i nie mieszcze sie w ani jedna rzecz sprzed porodu.

A u mnie teraz zaczął padać deszcz :angry:

A u nas dziś nocka taka sobie. Wojtek miał "korka" wieczorem juz byl trochę niespokojny i troche marudził przed zaśnięciem, a potem od 1 w nocy mocno stękał przez sen. nie mógł ani purkac ani zrobic kupiszona. Dopiero rano o 6 zrobił duża kupę, potem po jakims czasie była druga znow duza kupa ale nadal się męczył wiec dałam mu Espumisan to po nim o 7:30 walnął taka wielka kupe ze szok. Myślałam, że to koniec a o 8:00 znów mega ogromna kupa. Jak ja zobił to widac było, że mu mega ulzyło bo aż stęknął z ulgi i zaczal sie smiac. Nie wiem jak te 4 wielkie kupiszony sie w nim zmieściły... :cheer:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645033 przez kika1985
koticz napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


hahahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl