BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #645247 przez mamcia2013
aksa napisał:

laski można tosty jeść?? tzn chleb tostowy z szynką??


weź przykład z Paniki Ona je wszystko :D :D

dostałaś już pierwszą ryntę za macierzyński??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645255 przez Panika992
aksa ja tam nawet pizze juz jadlam i hot doga. Pilam sok z pomaranczami. Kombinuj, metoda prob i bledow;) mojemu Olkowi nic nie przeszkadza;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645266 przez aksa
tiaaa mój młody to delikutaśny jest i jak chce pospać w nocy to musze uważać co jem ;p

a kasy nie ma :dry: jestem zalamana, bo musze isc na zakupy kiecke kupic, na komunie idziemy gdzie m jest chrzestnym no i chrzciny małego...

a wy juz macie kase z zusu>>

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645268 przez andzia_zg
aksa ja juz jadłam tosty z zoltym serem i szynkami wszystko było ok :-) a ja raczej musze ostro uwazac co jem bo czesto boli mnie zoladek a po tostach bylo wszystko ok

Aksa Tobie nawet jakas elegancka sukienka nie potrzebna bo we wszystkim wygladasz slicznie bo taka laska z Ciebie

A jesli chodzi o kase to mi wyplaca zaklad pracy

Ja juz jakis czas temu pytałam o ta ciemieniuche, bo w necie zawsze była ona opisywana jako takie żółte łuski. A u nas to wygląda poprostu jak łupież. Na samym czubku głowy jest taki placek 2cmx2cm, łuszczy sie tez po bokach w okolicach skroni.
A do tego wyczesywania nie bedzie za miękka ta szczotka do wlosow dla dzieci?
A jak oliwka nie spowoduje ze ta szczotka bedzie mega tlusta potem?
Spróbuje ta oliwka a jak nie pomoze to pomysle o tej olejuszce co kiedys pisala ktoras z Was (chyba ufolka)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645281 przez Panika992
aksaja juz dostalam. I juz pisalam to zalezy kiedy Ty badz pracodawca zlozyliscie papiery do ZUSu i kiedy dany oddzial ma wyplaty zasilkow. Wiem bo pol familii w ZUSie robi.
andzia nakladasz oliwke, za pol godz zmywasz i wtedy wyczesujesz. Tak ta szczotka bedzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645286 przez aksa
dzwoniłam do księgowej, powiedziała że spawa z macierzyńskim trwa tak długo jak z pierwszą wypłatą chorobowego ;/ mam się wstrzymać do 10 bo wtedy wypłacaja,jak kasa nie przyjdzie to będę dzwonić do zusu :evil:

andzia ty komplemenciaro :kiss: :kiss: :blush:

Panika niezle... jak ja bym tak zjadła to bym z kibelka nie zeszła,a młody to już nawet nie chce myśleć :cheer:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645297 przez Panika992
aksa tez tak myslalam, ale nie chcialo mi sie gotowac dwoch obiadow, wiec zaryzykowalam. I zyjemy. Kombinuj, przeciez,musisz kiedys i tak ta diete wzbogacic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645354 przez patrycja85
Akssssssssssssa-ale laska:) pięknie wyglądacie. a macierzyński to już 2 razy dostałam:)

Ela-śliczna córeczka

piszecie o pierwszych szczepieniach a my za tydzień idziemy już na drugą dawkę. dziś byliśmy u neurologa i chciałam Wam tylko zwrócić uwagę żebyście ok 3 miesiąca koniecznie się wybrały z dzieciakami bo niestety nie każdy pediatra kieruje na taką wizytę. kiedyś pisałam że Ignac lubi układac główkę w jedną stronę. teraz już układa w obie ale najczęściej w lewą stronę. dzis na wizycie pani doktor potwierdziła wzmożone napięcie mięśniowe. pokazała nam jak łatwo to poznać ale jak wiadomo że się nikt nie doszukuje na siłę:) w każdym razie dostaliśmy zestaw ćwiczeń zabawowych-3 a nawet 4 razy dziennie żeby mózg maluszka sobie zakodował. trzeba szybko reagować na takie rzeczy bo później już tylko rehabilitacja.

a tak z ciekawostek to czekamy do końca maja i ruszamy z małym na basen:)
czytam Was na bieżąco ale jakoś nie mam weny. w każdym razie pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645365 przez koticz
Ja jak jeszcze karmiłam to też jadłam wszystko i Jagodzie nic nie szkodziło :)

Andzia a może Wojtek ma poprostu suchą skórę?On chyba nie ma za dużo włosków to może spróbuj po kąpieli jak będziesz go smarować balsamem posmarować też główkę?Jagoda na boku też miała białą ciemieniuchę a na czubku główki żółtą ale to była taka skorupa twarda a nie jak łupież

Patka już idziecie na basen???Muszę koniecznie zadzwonić na mój ale obiło mi się o uszy,że dopiero od 6miesiąca...u nas jest 30pln za godzinę i są to lekcje z instruktorem.Jagódka ma już nawet kostium kąpielowy :) i też corac częściej obraca główkę w obie strony choć preferuje prawą.

My idziemy w czwartek na szczepienie ale mamy 3tygodniowy poślizg ze względu na pobyt w szpitalu

Panika taką kartę chipową do lekarza
www.google.pl/imgres?q=karta+chipowa+nfz...&ndsp=19&tx=64&ty=98 nie macie takich u siebie?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645378 przez koticz
heh Jagoda za 300dni będzie obchodzić 1urodziny :)

Czasem jak na Nią patrzę to nadal nie mogę uwierzyć,że Ona jest moja...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645381 przez andzia_zg
koticz no wlasnie sie zastanawiam czy to na pewno ciemieniucha skoro wygląda identycznie jak łupież. Posmarowałam mu te łuszczące sie miejsca mleczkiem do ciała, przed kąpielą posmaruje oliwka a potem dam mężowi zajęcie zeby poczesał małego i zobaczymy co bedzie za kilka dni.

koticz ja mam tak samo jak Ty z Jagódka. Patrze na Wojtka i czasem nie moge uwierzyc, ze on jest naprawde mój, że to dzieje sie naprawde...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645390 przez koticz
Właśnie wlazłam na stronę basenu i wyczytałam,że od 3miesiąca czyli pod koniec maja mogę dzwonić nice a Patka gdzie się kupuje te pampersy do wody?W aptece?To są jednorazówki czy wielo razowe?W galerii zdjęć szkoły pływania dzieci miały na sobie tylko te pampersiki żadne nie miało kąpielówek :dry: cóż Jagoda będzie jedyna





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645398 przez Depeche
Aksa u mnie zero kasy, a ja juz meza wyplate rozwalam. Beda jaja jak rachunkow nie bede miala z czego zaplacic! Kochana, ja to madra bylam przy Laurze, a wlasnie teraz tyrpalam do bólu lozeczkiem,zeby ta mala cholera poszla spac. Dziecko jest kazde inne, a ateraz wiem , ze moja Laura byla po prostu ulozona i grzeczna. To jest pieron!

Koticz, hahahahaahah niezle, niezle.

Mlody ma alergie na zakupy ( jak to chlop). Poszlam z nim do Deichmana, na sie darl, ze wzielam wszystkie trzy pary butow, ktore mierzylam, ze wstydu, bo sie ludzie patrzyli, a ja mialam ochote na niego wrzeszczec. Mialam w domu przemyslec i przemyslalam, wszystkie biore, nawet te w panterke. Wszystkie kupilam na plaskim, bo mam straszny problem z tym krazeniem w palcach u stop, strasznie mi dretwieja, nawet w starcyh butach.

No wlasnie, na fb juz pisalam, maly ma chyba afte na dziasle . Pewnie dlatego taki nieznosny.
Co na to? Mam w domu fiolet, ale to bardzo bardzo szczypie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645402 przez Depeche
koticz napisał:

Właśnie wlazłam na stronę basenu i wyczytałam,że od 3miesiąca czyli pod koniec maja mogę dzwonić nice a Patka gdzie się kupuje te pampersy do wody?W aptece?To są jednorazówki czy wielo razowe?W galerii zdjęć szkoły pływania dzieci miały na sobie tylko te pampersiki żadne nie miało kąpielówek :dry: cóż Jagoda będzie jedyna

W rossmanie kupisz, to sa jednorazówki. Chyba cos ok 10 szt w paczce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645436 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl