BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #645472 przez patrycja85
koticz-ja jeszcze nie mam bo też czekamy do końca maja, ale widziałam kiedyś w świecie dziecka takie wielorazowe. wesoło będzie:)

dziewczyny jak pisałyście że Wasze dzieciaki mają katar to słyszałyście ze coś im zalega czy leciało im z nosa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645503 przez Depeche
Mamy karmiace mm .
Dostalam dzis paczke , w ktorej kupwalam sporo rzeczy, ale sie pierdyknelam i zamowilam za duzo smoczkow do butelek AVENT. Smoczki r2, czyli te od 1 m-ca. Mam dwa do sprzedania w cenie 14,00 plus 7 zl koszt przesylki.
Moze ktoras akurat ma kupowac to ja chetnie sprzedam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645594 przez Panika992
koticz u nas kart magnetycznych nie ma. Teraz tylko pesel przeciez podajesz. A co do pieluch do kompielu to w kazdym markecie sa, przynajmniej u mnie. Real, tesco...

Padam, znow cwiczylam, ake tylko 15 min. Pozniej cisnienie mi skacze i na oczy nie widze.
Olek spi, ja lece sie kompac i jakas leciutka kolacje zjem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645595 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645728 przez ufolka
Depeche napisał:

Aksa u mnie zero kasy, a ja juz meza wyplate rozwalam. Beda jaja jak rachunkow nie bede miala z czego zaplacic! Kochana, ja to madra bylam przy Laurze, a wlasnie teraz tyrpalam do bólu lozeczkiem,zeby ta mala cholera poszla spac. Dziecko jest kazde inne, a ateraz wiem , ze moja Laura byla po prostu ulozona i grzeczna. To jest pieron!

Koticz, hahahahaahah niezle, niezle.

Mlody ma alergie na zakupy ( jak to chlop). Poszlam z nim do Deichmana, na sie darl, ze wzielam wszystkie trzy pary butow, ktore mierzylam, ze wstydu, bo sie ludzie patrzyli, a ja mialam ochote na niego wrzeszczec. Mialam w domu przemyslec i przemyslalam, wszystkie biore, nawet te w panterke. Wszystkie kupilam na plaskim, bo mam straszny problem z tym krazeniem w palcach u stop, strasznie mi dretwieja, nawet w starcyh butach.

No wlasnie, na fb juz pisalam, maly ma chyba afte na dziasle . Pewnie dlatego taki nieznosny.
Co na to? Mam w domu fiolet, ale to bardzo bardzo szczypie.


ja już się męczę 2 tydzień :| smaruj mu aphtinem na wacik albo patyczek do uszu i ścieraj pleśniawkę, sobie sutki smaruj, smoczek przecieraj jeśli używacie. U nas znikają i za jakiś czas od nowa wyskakują na wargach.


Aksa
właśnie zielenieję z zazdrości ! fajowa rodzinka z was :)
Andzia ciemieniucha to taka łuska, za uszkami też może być, nie tylko we włosach. Spróbuj balsamem smarować i zobaczysz :)
Aga ja też mam nerwa czasami, zwłaszcza gdy Rafała nie ma. To z bezsilności chyba ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645785 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645824 przez ufolka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja dziś jakoś źle spałam i tak mnie kuje z jednego boku że masakra

U nas pobudka od 5 :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645861 przez Depeche
Agnieszka86 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj, wczoraj chyba taki dzien byl. Tez dostalam podobnie w d. Spokojnie Aga, to normalka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645863 przez natka1985
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :)

Ze trzy razy próbowałam wczoraj do Was napisać, ale ciężko było... Przed sczepieniami Was poczytałam, żeby się odstresować trochę i się udało (dzięki koticz :laugh: )

Zanim małą zważyli, pomierzyli i przebadali, to się zrobiła głodna i zaczęła płakać jeszcze zanim dostała zastrzyk. Szkoda mi jej było bardzo, prawie z nią tam płakałam, ale wyszłyśmy, nakarmiłam ją i zasnęła. Później poszłysmy na spacerek i też było dobrze, ale im bliżej wieczoru, tym coraz częściej krzyczała bez powodu, jak spała,to się wybudzała z krzykiem i zaraz zasypiała. Chyba ją też mega kolki męczyły, bo po takim krzyku puszczała bąka i widać było, że jej lzej. W. wziął ją wieczorem na spacer, żebym mogła sie zdrzemnąć, to jak wrócili, to małą do kołyski przerzuciłam, bo tak twardo spała,darowaliśmy jej kąpiel. Ok.22 obudziła się i śmiała do karuzelki :) Cudak mały. Ale ok.2 miała temp.37,9.dałam jej czopek. wstała o 5 uśmiechnięta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645864 przez Depeche
Hej
Myslalam, ze mnie szlag trafi w nocy, a juz wczoraj malego pochwalilam, ze sie stabilizuje, no to mam! Wydoilam sie na mleko z HIPPA HA, 43 zl, bo juz sama nie wiem co mu sie dzieje, a ten pipek nie chce go nawet jesc!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645874 przez Lafi
Dobry:)

Ciemieniucha jak sie zaczyna to są białe łuski i im tego jest wiecej to pewnie zółkną i nie koniecznie jest to u dzieciaczków kudłatych, mój bratanek był łysolkiem i poźno sie kapneli ze ma i włąsnie zrobiła mu sie skorupka zółta, Wiki nawet w brawiach sie robi, staram sie wyczesywac na bieżąco, ale najpierw smaruje oliwką, zostawiam i potem wyszesuje ta miekąszczotką tylko staram sie tak jakby bokiem wymiatac i fajnie odchodzi a potem myje główke zeby nie miała takiej ulepionej i skóra oddychała,

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Depeche masz kapryśnego szkraba a pamietam w szpitalu ze dzidza jedna nie chciała pic zadnego mleka zasmakowała jej woda z glukoza i bebiko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645877 przez natka1985
Agnieszka86 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agnieszka, nie jesteś złą mamą, każdej z nas zdarza się złościć na nasze maluszki, a to dlatego, że chcemy dla nich jak najlepiej, a czasami sił braknie. Wytrwałości, będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645892 przez patrycja85
Aga zakazuje Ci tak pisać i myśleć nawet. Twoje zachowanie jest zrozumiałe w Waszej sytuacji, zresztą tak jak piszą dziewczyny każdej się zdarza taki dzień/noc.

Andzia, Depeche-napiszcie proszę jak sobie poradziłyście z katarem u Waszych chłopaków. trzeba z tym do lekarza jeśli nie ma innych objawów?

Ignaś dziś kończy 10 tygodni:)

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645900 przez Lenucha217
Aga nie przejmuj sie my tez sie dzis poklocilismy maly tak dawał od rana koncert juz nie dawałam rady ... on lezał na jednym rogu lozka a ja w nogach w drugim kącie ..on plakal ja plakałam .. istny dom wariatów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645901 przez kika1985
hej

wczoraj bylam z mala na spacerze od 16 do 19 i spala caly czas, przynajmniej kolke ominęłyśmy :P

sąsiad z parteru mówi że słyszy te jej kolki , a my na 3 mieszkamy B)


wczoraj mierzylam spodnie i wlazlam w kolejne z przed ciazy no ale dupe mam jakas taka wielka :cheer: nie podoba mi sie


aga kazda z nas ma gorszy dzien , jak bedziesz w domu to wyjdz do innego pokoju i tm pokrzycz, ulży ci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl