BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #645912 przez mamcia2013
Hej,
wczoraj to chyba taki durny dzien byl. Mały bez powodu co chwile jeczal, jak usnal to tylko na 5 min. ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645914 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645919 przez Panika992
aga tak chyba ma kazda matka. Bo to my czuwamy noc i dzien. Dla mnie poczatli byly najgorsze, zdazylo sie, ze powiedzialam do malego zamknij sie. Niestety. Kolega mi opowiadal, ze byl w szoku jak jego zona wypowiadsla sie czasem do dziecka, bo nie wiedzial, ze taka cichutka kobieta potrafi tak klac.

U nas pobudki o 0:30, 4,30, 6,30 i o 8:30 wstalam. Maly teraz ciczy na brzuzzku.
Jutro idziemy do lekarza, bo znow 7 dzien bez kupki. Chce z nia pogadac, zeby mi to wytlumaczyla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645920 przez Lenucha217
Kikaaaaaa boske dzieciaczki a ty jaka lasencja ffffffffffiu fiuuuuuu :* Mala jaka dama wystrojona :) zgapie te makarone czerwone do fioletu bo ladnie to wyglada :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645922 przez kika1985
lena te makarony są taki ciemny róż, fiolet takie mieszane kolory

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645924 przez Lenucha217
boze jak tak Was ogladam to same laski .. wygladacie kwitnąco a ja chodzacy narzekajcy pasztet wcale sie nie zdziwie jak mi moje dziecko na Dzien Matki zakupi sznur

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645940 przez aksa
bry

u nas nocka - koszmar, mały obudził się o 1.30 do 4 go usypiałam, pózniej wstał przed 6 i dopiero teraz mi przysnął ale wierci się więc długo to nie potrwa na szybko śniadanie jem

Depeche ja już pisałam że mam hipp ha i mój tego niecierpi zje tylko raz w nocy jak bardzo głodny jest po tych 4h snu i to też zaspakaja ten pierwszy głod a pozniej już nie chce tego!! mój m spróbował tego mlekai powiedział ze się nie dziwi że młody tego nie chce bo jest ohydne nie wiem już co mu dawać może spróbuje bebilonu......bo jest niedojedzony marudny i ciągle na cycu a tam nie ma tyle zeby się najadł i się wkurza i kółko się zamyka

kika !!! wyglądasz ślicznie!! a córa no sama słodycz!! świetne masz dzieciaki

Lenusia ty piękną kobietą jesteś nie gadaj głupot!

Aga tak jak dziewczyny piszą każdej z nas czasem sił brak..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645963 przez andzia_zg
Cześć laseczki :-)

patrycja mi lekarka na katar kazała psikać do noska wodę morską i potem ściągać glutki fridą. Mały się wściekał przy ściąganiu smarków ale za to jaką miał fajna minę jak po ściągnięciu mógł oddychać... :lol:
Poza tym powiedziała mi, że jeśli karmię piersią to może być taka sytuacja,ze cały okres karmienia piersią mały może mieć lekki katar, a zwiazane jest to z tym,że do malego przechodza moje hormony, ktore sa wydzielane podczas karmienia piersia (juz nie pamietam czy progesteron czy prolaktyna) i one moga powodowac katar i dopoki nie dzieje sie nic złego tzn dopoki nie zaczyna kaszleć,nie schodzi na gardełko, nie ma mocno zawalonego noska i nie ma duzo glutow, ktore juz zmieniaja kolor to nie ma sie czym niepokoić tylko psikać nosek.

A mój Wojtek to naprawdę złote dziecko. Wczoraj mało spał w nocy bo męczyły go zaparcia i dużo stękał. nie da se ukryć, że sie nie wyspałam. Dzisiejszej nocy juz ładnie sobie spał ale rano znów zaczęło go troche meczyć. Wzięłam go do swojego łóżka i mówie, że mama jest strasznie śpiąca i chciałaby pospać i zamknelam oczy a ten po pewnym czasie sie do mnie wtulił, troche stękał ale w ogole nie plakał tka że aż zasnęłam. W dzień to by popłakiwał a on cichutko lezał i stękał leciutko i dał mi pospać... normalnie skarb... a jak sie obudziłam to on cały czas patrzał na mnie i dopiero wtedy sie skrzywił i mocno stęknął żebym wiedziala ze ciśnie kupkę... moje kochane słoneczko...

Lenucha nie narzekaj na siebie bo naprawde sliczna z Ciebie dziewczyna i jak widze zdjecia to wcale nie widac zebys czegos gdzies miala za duzo. To normalne ze kazdej z nas wisi brzuch, jednym wiekszy, drugim mniejszy. Ja np do tej pory nie mam ani jednego zdjecia z Wojtkiem bo czuje sie brzydka, ale uwazam, że w koncu to minie i znów bedziemy "szprychami" jak np aksa czy kika :-)

kika laseczka z Ciebie :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645977 przez andzia_zg
Sorki za głupie pytanie ale jak robicie na facebook'u w wypowiedzi serduszko?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645993 przez aksa
andzia Wojtuś faktycznie aniołek! :)

a mój się właśnie pręzy stęka popłakuje i puszcza bąki :( to samo w nocy było nie wiem czemu go ten brzuszek boli heh, co mu dać espumisan???

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645998 przez andzia_zg
Aksa ja jak widze, ze mały ma problem z bączkami i sie pręzy to podaje mi Espumisan, jeśli ma kolke to wtedy daje Sab Simplex





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646014 przez patrycja85
andzia-dzięki:) a napisz mi jeszcze czy Wojtkowi samo leciało z noska? bo słyszę że Ignasiowi coś zalega, ale nic mu nie wypływa z nosa a i jak ściągam to niedużo.

aksa-polecam bobotic. naprawdę działa a próbowaliśmy wszystkiego łącznie z tym magicznym sab simplex:) wiadomo że u każdego sprawdza się co innego...

kika-śliczne dzieciaki a mała jaka okrąglutka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646034 przez Panika992
andzia < 3 ale bez spacji;)
kamie malego, wali baki az sie dusze i czuje jakby tam sie kupa skrywala. Za chwile tam zerkne,czy cos sie urodzilo.

Mam zdjecie malego takie swierze po porodzie, brudnego na mojej piersi. Matko, az beczec mi sie chce. Takie to piekne, jak sobie czlowiek przypombu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646052 przez natka1985
andzia_zg napisał:

natka1985 napisał:

Tak, właśnie zrobię wezmę 5w1 plus WZW B. Boję się tego jutrzejszego dnia, oby nie było powikłań.

kika, mamcia ile Wasze dzieci ważyły po porodzie ? Moja Zosia 3280, a teraz ma 4420. A u Was już po 6 kg. Zastanawiam się czy się martwić :unsure:


Daj znać jak po szczepieniu :-)

Daj swoje dane to Cię dopiszę do naszej listy porodów tzn przewidywany termin porodu, data porodu, imię dziecka, waga dziecka,długość i rodzaj porodu.

Jak masz konto na facebook'u to napisz na priv do Gosi27 to Cię doda do naszej fajowej grupki mamusiek marcowych


Przewidywany termin porodu 10 marca, data porodu 14 marca, Zosia, waga 3280, dł. 51 cm, cc.

Dzięki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646060 przez Panika992
Nie ma kupy. Baki mordercze chowaja sie po katach pieluchy i tam przesiaduja, stad ten smrodzik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl