BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #652955 przez andzia_zg





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652995 przez Agnieszka86
Hej, wyszliśmy dzisiaj ze szpitala, Zosia miała adeno wirusa. Jeszcze pokupkuje, ale już ładniejsze te kupki robi, nie goraczkuje już od wczoraj.
Teraz ja się rozłożyłam, mam 39 stopni gorączki, jestem u rodziców, żeby ktoś zajął się mała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653016 przez koticz
Aguś już mówiłam dziołszkom,że Zosia miała Adeno :) bardzo się cieszę,ze już jesteście w domu!Życzymy dużo zdrówka!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653046 przez mamcia2013
Hej

Aga super ze juz w domku :)

Depeche bylam z tymi plesniawkami u lekarza, dala nystatynę i kazala 3 razy dziennie dawac na lyzeczce a raz dziennie pzrecierac tym jezyk. Mam nadzieje ze to pomoze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653115 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny

Aga dobrze że z Zosią już dobrze, a Tobie duuuużo zdrówka.

A co do pleśniawek Frania wczoraj stosowałam sól fizjologiczną i Aphin raz i przeszło dziś :) Franio radosny:) ahhh i ja przez to lepiej się czuje psychicznie:) kurację będę stosować kilka dni żeby pleśniawki nie powróciły.

tak mi się przysnęło dziś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653144 przez kika1985
Aga super ze juz jesteście w domu

Ania Franek slodziak :D


My juz po kąpieli mala cyckuje ;)od wczoraj zaczęłam odkladac ja do łóżeczka co prawda tylko na ten pierwszy najdłuższy sen ( bo sama wtedy jeszcze nie spie) który trwa 3-4 godziny wiec dobre i to a mala się przyzwyczaja do swojego łóżeczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653184 przez koticz
Kika gratulacje,małymi kroczkami osiągniesz cel!Trzymam kciuki!

AniaCzajka Franko poza na myśliciela :)

Andzia biedny Wojtulo :( chyba nie będziesz mieć wyboru i będziesz musiała mu tą pupcię wietrzyć.Proszę jakie ma Wojciech wrażliwe klejnoty :side:

Moja królewna juz kima,masakra z tymi skokami rozwojowymi!Niby wszystkjo ok,a potrafi się w jednej chwili tak rozpłakać jakby ją ze skóry obdzierali.Najgorzej jest jak jest śpiąca a walczy ze snem...Oczy czerwone same się zamykają i to powoduje takie nerwy u niej,że szok...Muszę ją brać na ręce (przodem do świata) i po kilku minutkach usypia sama w takiej pionowej pozycji.Z każdym dniem coraz więcej "mówi" dziś tym swoim pojękiwaniem zagłuszała nam tv :cheer:

natka ja też czuję się mega silna miłością do Młodej.Myślę,że teraz byłabym w stanie wszystko dla niej znieść.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653265 przez Panika992
koticz u nas to samo!! Masakra, krzyczy nagle, marudny strasznie. Ciagle by na rekach chcial. Juz ledwo dzis dawalam rade, bo nawet sie wysikac nie moglam!

Mlody juz lula, ja padam na pysk... ciezki byl dzis dzien.

Milej nocki laski;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653321 przez ufolka
oho widzę że i u was bunt dzieciaczków, moja też wrzeszczy, dopiero na ramieniu się uspokaja, a najbardziej podoba jej się podświetlenie szafek w kuchni :P robi tak zwłaszcza wtedy, gdy mnie nie ma po południu, chyba rozumie że mnie nie ma i wrzaskiem wyraża swoje niezadowolenie ;/ albo płacze po mm, bo taką zależność też zauważyłam. Miałam mleko Gerber i po tym mleku jak gdzieś jechałam a mama moja dokarmiała ją butlą z mm to potem mega wrzask wieczorem
Ania a Ty smarujesz tą pupę mu? polecam clotrimazolum
Depeche moja też ma takie dni że strasznie płacze i uspokaja się dopiero w pionie na ramieniu
Aga super że już w domku, wiem jakie to złośliwe cholerstwo

pisaliście o chrzcinach, ja robię mega bibkę, nawet nie będę pisać, cała rodzina naokoło i u nas tak się prosi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653387 przez xxElaElaEeexx
Witajcie :)

U nas dziś super pogoda.Całe popołudnie spędziliśmy w ogrodzie-Maja spała a ja czytałam i się opalałam ;) Mmm ale mnie spiekło :silly:

Teraz oglądamy z mężem tv a Maja śpi jak aniołek :)
Ale się dziś super do nas uśmiechała :woohoo:
I też już sobie opowiada po swojemu.Ale najczęściej to się właśnie "wydziera" :lol:
Bozzeee jakie to słodkie :kiss:


AgnieszkaSuper,że jesteście już w domku.
AniaCzajkaFranio kochaniutki :)

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653401 przez Depeche
Mamcia zobaczymy co mi jutro powiedza. Boje sie tego szczepienia.

Aga wracaj do zdrowia kobieto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653505 przez andzia_zg
ufolka tak smaruje mu pupe. Tylko nie smaruje Clotrimazolum bo po tym jest jeszcze gorzej. Jak ostatnio mial odparzenia to jak posmarowalam Clotrimazolum to zrobilo sie bardziej czerwone niz bylo. Chyba ta rana go szczypala. Wiec stosuje taka takttyke jak ostatnio gdy pomogło. W dzien full wietrzenia i Bepanthen a na noc gruba warstwa Linomagu. Mam nadzieje ze pomoze. A to wszystko przez jedna ostra kupke po ktorej znow pojawily sie kleksy :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653518 przez natka1985
Dzień dobry :)

Znowu miałam okazję podziwiać wschód słońca B) pobudka 4:45

Agnieszka dobrze,że z Zosią już ok, kuruj się i wypoczywaj.

AniaCzajka Franio jaki słodziak :)

koticz ufolka panika u nas podobnie, czasami nawet na rączkach trzeba znaleźć odpowiednią pozycję dla księżniczki, bo marudzi strasznie, ale wolę to niż jak wiem, że marudzi, bo ją brzuszek boli

andzia a może spróbuj zamiast kremów posypać pupcię mąką ziemniaczaną po wietrzeniu, a do przemywania używaj wody przegotowanej lub można zrobić taki roztwór z nadmanganianu potasu i tym myć pupcię, mojej kuzynki córka miała takie problemy i do tej pory jej w tym myje pupcię, a ma rok i osiem m-cy, później do niej zadzwonię i dopytam, co tam jeszcze stosowała


Tak wczoraj małą wymasowałam, że zrobiła piekną, musztardową kupkę :lol: , ale po tym dalej stękała, ech, oby już bez zaparć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653549 przez Lafi
Aga super ze w domu:)

Andzia mialam takie jaja z Sewerynem, tez wieczenie sie odparzał ale kupek za czesto nie robił to inna historia, ale zazczełam myc mu pupe w ciagu dnia pod kranem i to pomogło.

Seweryn miał mega zaparcia, zmianialismy mleko(wszytko po konsultacji z lekarzem) w końcu kazał nam dawac mleko od krowy, jeździąłm do sasiasa rozcienczałam itp, i to pomogło. czasami najgorsze rozwiazanie jest najlepsze.

A moja kolezanka adaptowała roczne szkraba, jak mi to napisała to sie poryczałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #653569 przez Panika992
Witam.
A ja wczoraj na spacerku poszlam oddac 2 paczki pieluch do domu malego dziecka, bo mam blisko. Jejciu, ile tam biednych dzieciaczkow!!

Bo

Noc ok, pobudkao 3 i 5. Ale maly dzis od 7 potwornie marudny. Masakra ! Chyba skok rozwojowy,:/ ciagle placze i sie wierci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl