BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #655894 przez andzia_zg
U mnie w cieniu 28 stopni ale mocno wieje. Jeszcze nie bylam z mlodym na spacerze bo czekam na listonosza. Potem jade z mezem na zakupy i biore mlodego ze soba bo nie zdarze wrocic w ciagu 2 godz a sama droga w obie strony to godzina. Najwyzej nakarmie malego w aucie. Maz bedzie z Wojtkiem spacerowal a ja bede chodzila po sklepach w poszukiwaniu ubrania na chrzciny.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #655980 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Ja też strasznie się bałam chrzcin. Jeszcze przed wejściem panikowałam, że to będzie 7 światów. A okazało się całkiem spokojnie. Roczne dzieci całą mszę płakały. A Paulinka sobie spała. Na kilka chwil otworzyła oczka. Chyba jej się podobało. Było strasznie głośne: śpiew ludzi, organy i chyba jej się to bardzo podobało:)I o dziwo nie zrobiła kupki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #655999 przez aksa
przyszło mi hula hop - auć boli :silly: :silly: nooo i potrafie kręcić tylko w jedną stronę :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656017 przez Agnieszka86
fuck, ja nadal gorączkuję :/ Mała nadal kupki robi, zaczynam się martwić, bo kuźwa już mogło by się to normować wszystko! Robi 3 dziennie (czasem 4) dość rzadkie, czasem ze śluzem. Nie gorączkuje (gorączkowała 3 dni w szpitalu), czy któraś ma jakiegoś znajomego lekarza pediatrę, albo nie wiem, pielęgniarkę, która na oddziele dziecięcym pracuje i mogłaby się dowiedzieć czegoś na ten temat, bo ja już nic nie wiem! Jak do poniedziałku tak będzie to prywatnie pójdę do ordynatorki oddziału może jakoś się zainteresuje porządnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656039 przez mamcia2013
hej laski

Aga przejdz się faktycznie do ordynatorki :cheer:

Aksa bedziesz codziennie krecic? Moje lezy... :angry: :angry: brak sil, ale musze sie zmobilizowac porzadnie, narazie brzuszki robie i przysiady.


Andzia gdzies Ty znalazla takie ubranko?? Super jest takie proste ;)

Lenucha fajna kieca :) ubranko tez ale drogie troszke :silly:

ja sie boje ze jak czapke sciagne malemu to mu uszka zawieje... glupia jestem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656088 przez kika1985
Hej

znajomi z pracy nas odwiedzili w prezencie Laura dostała 4 paczki pampersów rozmiar 4 super bo dodatkowe koszty odejdą :P
mala była grzeczna cały czas , teraz juz o kąpieli cyckuje i lulu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656099 przez Lafi
Byłam u pitkologa na przegladzie, wszystko ok, dał mi anty :) i normalnie mnie zaskoczył jeszzce nigdy od niego komplementu nie usłyszłam a dziś ze ładnie wygladam normalnie mi szczena opadła. A mi w szpitalu robili wymaz przy przyjeciu, no i tam wyszło ze miałąm jakies bakterie,jak przyszły wyniki to w szpitalu robili małej morfologie i badanie moczu czy nie załapała bakteri odemnie (na szczęscie nie) dzis mi ti lekarz wytłumaczył - tak bakteria powoduje zapalenie płuc i dziecka ( jak sie zarazi) i matki - pytał mnie czy wszystko było ok czy sie w ciagu 6tyg dobrze czułam itd. na szczescie ok:)

Kika mnie czekaja odiweziny z pracy - przyjda kiedys po chrzycinach, wpadnie mi do domu ok12 babek - trza im cos dobrego przygotować.
Wczoraj byłam omówic menu na chrzest, i z głupoty spytałam o komunie( Seweryn ma za dwa lata) i wiecie co juz były rezerwacje ale było jeszcze wolne i zarezerwowałam tez ;)wyjdzie mnie na os 63 zł (obiad - 3 miecha, sałatki, kluchy, ziemniory, frytki, sałatki, kawa ciacho (ciacho w swoim zakresie) owoce, i barszcz z krokietem - 63zł na 10 osób to moge poszalec:)

Aga zajdz jeszcze do innego lekarza, szkoda was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656122 przez Agnieszka86
kurcze, dziewczyny noie chcę jej już na siłę po lekarzach ciągać, zastanawia mnie tylko jak długo te kupki mogą być jeszcze takie "nienormalne"? Wiem co małej jest, a na wirusa nikt mi nic nie da, bo wirus jak to wirus sam musi organizm pokonać. Z drugiej zaś strony skoro nas wypuścili w takim stsnie w jakim byliśmy to widocznie uznali, że jest ok. Z tego co wiem, wirus może trwać nawet do 2 tygodni. Dzisiaj też były 3 kupki, więc jakiejś dzikiej tragedii nie ma... no ale matka jak to matka martwi się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656177 przez andzia_zg
mamcia kupiłam na allegro. Wpisałam w wyszukiwarce "do chrztu dla chłopca" i znalazłam to ubranko. fajnie bo z kasy, którą zaoszczędziłam, moge kupić cos małemu. A 30 zł to naprawdę okazja.

Agnieszka szkoda mi Was... bidulki tyle się obie namęczycie





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656189 przez Panika992
aga lrpiej zasiegnac porady lekarza niz pozniej zalowac. Jestesmy matkami, to normalne, ze sie martwimy. Olek ostatnio robil kupe co 8 dni. A teraz robi po 4 dziennie. Ale rozmaeialsm z p.doktor i jestem spokojna

U nas byl dzis upal, ale jak rozpalilismy grila to nagle zaczelo padac. Dobrze, ze do domu bylo bliziutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656249 przez andzia_zg
mamcia ja tez boje sie sciągac czapeczke małemu, bo boje się żeby mu nie przewiało uszek. Tyle sie nasłuchałam o zapaleniu ucha u dzieci,że nie ściagam czapeczki.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656494 przez Panika992
Hej ja dzis pierwszs.
Pobudka tylko o 2.30 po 6 wstalismy. Pogoda sie zepsula, jesr szaroburo.
Ja malemu czapeczke sciagnelam wczoraj, bo bylo strasznie goraco i noe bylo wiatru. Tylko lekko czasem. Ale przeciez byl w wozku, wiec nie u niego. Mial same body na sobie a i tak caly byl spocony:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656502 przez Depeche
Hej hej
Ja tez nie sciagam czapeczki, maly ma potowki, chociaz mial taka plocienna, boje sie zapalenia ucha. Kurcze wszystko co mu kupilam na lato jest na niego za duze jeszcze. Bluzki to jak cie moge, ale spodenki mu z papka spadaja. Taki smieszny jest, ma krotkie nozki, a u gory kawal chlopa. Dzis jedziemy do swirkow, a jutro tez nas nie ma, jedziemy do kuzynki m. Teraz i ja sie zastanawiam, czy jest sens kupowac ten garnitur dla malego. Wyglada super, ale jak bedzie goraco to nie zaloze mu przeciez marynarki, no i ani jemu ani nam go trzymac wygodnie nie bedzie. Juz sie wydzier terrorysta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656508 przez kika1985
hej

u nas nocka pierwszy raz przespana cala w swoim łóżeczku, pobudka jak u paniki o 2:30 na cyca i Laura spała do 7 :) teraz kima w leżaczku

a mi w nocy cyce prawie eksplodowaly bo ominęłam 2 karmienia B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #656509 przez koticz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl