BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #460452 przez xxElaElaEeexx
Witajcie dziewczyny w ten ponury dzień :dry:

Ja położyłam się spać około północy a zasnęłam dopiero po 3 .Zjadłam śniadanko i oglądam tv.Ale brzydka pogoda,a wczoraj było tak pięknie.Mój facet niestety dziś od 7do22 w pracy ,tzn.nic nie musi robić tylko siedzi i ogląda tv ,bo ochroniarze u nich pracują tylko w nocy więc on dziś robi za ochroniarza :lol: Ale za to jutro ma dzień wolny.Zjem obiad i pojadę z rodzicami na groby ,a trochę nam to zajmie ,bo musimy jechać ,aż do 3 miejscowości.

Życzę miłego dnia Wam i Waszym dużym i tym mniejszym brzuszkom :kiss:

andzia Uważaj na siebie i dużo odpoczywaj .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460484 przez Agnieszka86
Witajcie dziewczyny,

Smutny ten dzień, ale Zosia mnie podnosi na duchu:) Rano byłam z mężem na cmentarzu, zmarzłam bardzo, pomimo tego, że wybierałam się jak na Syberię :dry: Do tej pory nie mogę się zagrzać. Na dodatek nie mieliśmy prądu i ziemniaki na obiad utknęły w piekarniku, dopiero teraz się zapiekają... :angry:
Mąż śpi :cheer: a ja uzupełniam album ze zdjęciami USG Zosi:)

Dobrego dnia kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460513 przez Beata 26
hey mamusie, zmarzlyscie dzis wszystkie co?

w holandii nie obchodzi sie dzisiejszego swieta.. ja bylam na basenie / fitnes dla ciezarnych, na blogu relacja - bardzo Wam polecam

ourlittlelove-gdziemagiasiezaczyna.blogspot.nl/

a poza tym jest szaro mokro i ponuro...
tylko sie nie zjadajcie za duzo:) bobrzuchole beda bolaly ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460562 przez koticz
Witajcie dziewczyny!!!
Pogoda jest naprawde straszna:(Ja z moimi rodzicami odwiedziłam dziś 5 cmentarzy po kilka grobów na każdym,masakra jakie to jest smutne święto...Byłam u mojego kolegi z liceum który zginą tragicznie na początku tego roku i miałam nieszczęście trafić na jego rodziców,straszny widok,matka zapłakana pytała czemu nie jest lżej skoro wszyscy jej mówili,że w końcu będzie łatwiej,ojciec na jakiś ogłupiaczach wyglądał tak samo jak na pogrzebie,jakby nie wiedział skąd tam się wziął...

Teraz już w domu jestem zmarźnięta i zmęczona strasznie najchętniej poszłabym już spać...
A Wam jak minął dzień???Mam nadzieję,że się nie stresowałyście przesadnie...
Pozdrawiam :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460575 przez xxElaElaEeexx
Ja też właśnie wróciłam ,byłam na 3 cmentarzach i kilkunastu grobach .

Ale wiecie co mnie najbardziej oburzyło ? :ohmy:
Że oprócz sprzedawanych przy cmentarzach zniczach i kwiatach były także cukierki ,piernikowe serduszka... Mało tego zabawki dla dzieci i balony.
Przecież to święto zmarłych a nie dzień rozpusty .Żałosne. :ohmy: :unsure:

Spotkałam też w Milówce na cmentarzu dwóch mężczyzn w długich płaszczach i dopiero po pewnym czasie zajarzyłam ,że to bracia Golcowie ;)

A po za tym to zajadam teraz placuszki i piję cappuccino. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #460576 przez andzia_zg
Hej :-)

Ja do południa leżałam,bo jeszcze bolał mnie brzuch, potem zrobiło mi sie lepiej to pojechalismy na cmentarz i do teściowej. Ale na cmentarzu było zimno... brr.. potem posiedzielismy u teściowej a jak wracaliśmy do domu (odwoziliśmy teściową na 2 zmianę do pracy) to kierował mąż. Jechał prosto z migającym kierunkowskazem w lewo więc mu powiedzialam "kierunek" ale jechał dalej jakby nigdy nic więc powiedziałam jeszcze raz "kierunek" a ten jak na mnie krzyknął, że on wie... świrka też że sie czepiam. Aż mi się zrobiło przykro. Bo gdyby rzeczywiście wiedzial,że ma wlaczony kierunkowskaz to by go wylaczyl a jechal caly czas z migaczem. Ja mu to normalnie powiedzialam, nawet nie podnioslam glosu. To on sie na mnie wydarł i jeszcze mial pretensje czemu sie rozplakalam. a mi sie zrobilo naprawde przykro. W domu sie juz całkiem rozryczalam i nie moglam sie uspokoic. Płakałam ponad godzinę i do tej pory boli mnie głowa od płaczu. mam poprostu chwilami dość :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460581 przez Beata 26
xxElaElaEeexx napisał:

Ja też właśnie wróciłam ,byłam na 3 cmentarzach i kilkunastu grobach .

Ale wiecie co mnie najbardziej oburzyło ? :ohmy:
Że oprócz sprzedawanych przy cmentarzach zniczach i kwiatach były także cukierki ,piernikowe serduszka... Mało tego zabawki dla dzieci i balony.
Przecież to święto zmarłych a nie dzień rozpusty .Żałosne. :ohmy: :unsure:

Spotkałam też w Milówce na cmentarzu dwóch mężczyzn w długich płaszczach i dopiero po pewnym czasie zajarzyłam ,że to bracia Golcowie ;)

A po za tym to zajadam teraz placuszki i piję cappuccino. :silly:


balony??? o matko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460582 przez andzia_zg
Tez widzialam przed brama cmentarza balony i jakies takie długie cukierko-lizaki. Masakra





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460583 przez Beata 26
andzia, swirka to wiadomo - ale mezowi musisz powiedziec, zeby nie krzyczal - bo to Ciebie i dzidzie duzo stresu i nerwow kosztuje.. a przeciez nie warto o taka mala rzecz, pewnie potem przykro mu bylo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460584 przez xxElaElaEeexx
Beata

Byłam w szoku jak to zobaczyłam ! Ale najlepsze jest to ,że między tymi budami chodziło tyle ludzi i kupowało zabawki,cukierki :unsure: Dla mnie to jest nie do pojęcia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460586 przez xxElaElaEeexx
Andzia

Nie smuć się i nie przejmuj.Ja doskonale Cię rozumiem.Czasem też ktoś mi coś powie a ja od razu płacz .I najlepsze jest to ,że nikt mnie nie rozumie.To chyba przez te nasze hormony. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #460587 przez andzia_zg
Beata wlasnie nie bylo mu przykro.Powiedzial ze go wkurza jak mu ktoś zwraca uwagę. Co ja mu takiego zrobilam,że mu powiedzialam ze jedzie z włączonym kierunkowskazem... :-(

a wracając do tych balonów i cukierków to dziwnie to wygląda jak dzieciaki maja frajde z tych balonów i zabawek. Kurcze a rodzicom to pasuje, bo dzieciaki nie marudza.Czy ja wiem czy w ogóle rodzice tłumacza dzieciom co to za święto i dlaczego chodzi się na groby...?
Podobnie robi się ze Świętami Bożego Narodzenia --> istota są prezenty a nie to jakie to jest święto...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460592 przez mamcia2013
Hej mamcie :)

Ja też obskoczyłam trzy cmentarze, później byliśmy na trochę u mojej chrzestnej której córka ma 3 miesięcznego synka ( jaki on jest piękny :ohmy: masakra). A teraz jesteśmy do niedzieli u rodziców moich (odpocznę od świrki).

W ogóle to mój Tomek to jest agent, wczoraj miał robić do 22 a dosłownie "uciekł" z pracy o 18 bo jakiś szlam mieli wybierać to wywiózł cztery taczki i spieprzył a później się zastanawiał czy majster mu nic nie zrobi :ohmy: bo nie widział jak on idzie.

Andzia bidulko, nie stresuj się. Przytulam :kiss: nie zwracaj na męża uwagi to może sam zrozumie co robi źle. Uśmiechnij się mamuśka :)

Ja tych balonów i lizaków nie spotkałam ale faktycznie przesada! Andzia ma rację z tymi świętami, że nie liczy się magia świąt a prezenty... ehhh szkoda gadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460595 przez koticz
U nas też "odpusty" pod cmentarzem hehe ale ja nie mogłam się oprzeć i kupiłam misie z kremem choć też jestem przeciwna żeby takie kramy pod cmentarzem stały.

mamciacto odpoczywaj ile wlezie i objedz się na zapas(kuchnia mamy zawsze jest najlepsza:) )

Kupiłam pomarańczki wczoraj i zaraz się za nie zabiore:) dziś zjadłam dwa obiady i coś mnie już zaczyna ssać chyba zaczynamy z Myszką robić mase;)

andzia głowa do góry.Nie pozwól mężowi się tak do siebie odnosić,bo Ci na głowę wlezie!!!Powinien się wychamować tym bardziej,że wie jakim "trudnym przypadkiem" jest Twoja mama.Postaw się,nakrzycz na niego i przypadkiem nie płacz tak,żeby to widział!!!Mam wrażenie,że w domu nigdy się nie stawiałaś mamie i jemu też się nie stawiasz bo jesteś przyzwyczajona,że ludzie mają do Ciebie pretensje.Przepraszam,że Ci to pisze bo nie powinnam się wtrącać,ale taka nerwowa atmosfera źle wpływa i na Ciebie i na Wojtka,a to teraz Wy jesteście najważniejsi a nie to co lubi Twój mąż!!!Takie jest przynajmniej moje zdanie...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460596 przez andzia_zg
koticz masz rację. Ja zawsze balam sie postawić, bo byłam ta zła. Przed mężem z kolei wybucham i sie zloszcze jak ten zaczyna na mnie wsiadac, bo poprostu nie moge wytrzymac.Nie chce się dać ale on potrafi tak dobrac słowa itp, że kazdy ma wyrzuty ze w ogole zwrócil mu uwagę :dry: (nawet to jego dobieranie slow i powodowanie wyrzutow potwierdzila kiedyś świrka, ze tez powodowal u niej wyrzuty)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl