BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #460888 przez lenusia7
u mnie nic sie nie zapowiada pewnie dom i tv echh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460922 przez Agnieszka86
Wróciłam z cmentarza, ludzi masakryczne ilości, szybko obskoczyłam wszystkie groby. Poszłam też, na niedawno powstały grób dzieci nienarodzonych, zapaliłam lampkę i tak mi się jakoś zrobiło bardzo smutno... tyle tam zniczy i kwiatów, tyle ludzkich tragedii :(
Zaczęłam czuć, że nie wytrzymam długo na nogach, a że nie byłam samochodem, tylko komunikacją publiczną, czym prędzej popędziłam na przystanek, nie wiele by brakło, a zasłabłabym gdzieś w tym tłumie... Strasznie to uciążliwe dla mnie, nigdzie wyjść na dłuższą chwilkę nie mogę bo zaraz czuję, że mi słabo:( Z tego pośpiechu, nie kupiłam ani śmietany, ani miodu na piernik, mąż ma kupić, jak będzie wracał z pracy. Nie wiem, czy wieczorem będzie mi się jeszcze chciało piec ciasto... zobaczymy. A co do przepisu, napiszę trochę później, bo z głowy nie pamiętam dokładnie, a teraz zwyczajnie nie chce mi się ruszyć tyłka :dry:

Pogoda zrobiła się fatalna, po porannym słońcu nie ma śladu, za to jest ciemno jakby była 16, palę światło, bo nic nie widać. No i znowu nie mam tv... nie wiem co oni to wyrabiają :angry:

Gosiu to przykre, że pobyt u mamy był taki smutny i stresujący dla Ciebie. Mówisz, że miałaś z mamą dobry kontakt, myślę, że odbudujecie relacje jak mama trochę ochłonie, bo wiadomo jej też jest ciężko, może tak przechodzi ten czas żałoby :( Skup się na sobie, a raczej na Was i na mężu, a mamie daj czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460938 przez andzia_zg
Aksa ja też czasami jestem taka podjarana, że tak szybko czas zleciał i już bliżej niż dalej... a po chwili czuje strach czy dam rade, jak to będzie itp.

Agnieszka ja chyba bede musiala piernika przełozyc na inny dzień bo nie starczy mi jajek. Dzis na obiad ryba wiec jajko potrzebne... gotuja sie tez warzywa na sałatke wiec do salatki jajka tez pojda i nie starczy mi jajek na piernika :-( Ale dupa.A ja zawsze mam jajka takie swojskie i kolejne beda chyba dopiero na weekend :dry: a mi sie tak chce tego piernika... w ogole chce mi sie na maksa słodkiego...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460939 przez mamcia2013
witam witam :)

Gosia,Andzia
nie smutajcie się, pomyślcie o swoich perełkach i uśmiechnijcie się :)

A ja ogarnęłam u rodziców chałupkę,pranie wstawiłam i mam lenia. Mamcia rosołek robi to zaraz będę jadła :D później gości będziem mieli to wesoło będzie.
Jeszcze muszę ryjka ogarnąć. a tak mi się nie chce...

Miłego dnia dziewuszki kochane :) i uśmiechać się częściej! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460941 przez Agnieszka86
Andzia dzisiaj jesteś moją bratnią duszą, bo ja też tak bym coś słodkiego zjadła, a jak na złość nic w domu nie mam:( A mąż będzie dopiero po 17 w domu. Kurcze, mam chyba jeszcze ukitrane gdzieś parę kosteczek gorzkiej czekolady... idę poszukać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460945 przez Agnieszka86
znalzałam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #460946 przez andzia_zg
Agnieszka wlasnie wyobrazilam sobie Twoja mine na widok słodkiego :lol:

A tak w ogole to ogladam sobie gazetki promocyjne z roznych sklepow m. in. z Lidla i od 4 listopada ma byc w promocji proszek Lovela do białego za 19,90zł :-) więc jeśli któras z Was jeszcze nie ma to okazja jest.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460956 przez Agnieszka86
Tak Andzia to była mina szaleńca, ale chociaż trochę mi ulżyło :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460958 przez andzia_zg
Ja własnie dopadłam do czekolady Wedla. W szafce leżała taka dwusmakowa... mniam...a najlepsze, że zagryzłam czekolade ogórkiem kiszonym... pychota :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460960 przez Gosia27
Agnieszka86 ja też mam taki pociąg do słodkiego. Pochłaniam je w masakrycznych ilościach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460961 przez andzia_zg
A tyłeczek nam rośnie hihi :lol: :silly: :blink:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460964 przez Gosia27
Andzia_zg u mnie ten tyłeczek póki co nie rośnie aż tak bardzo w zastraszającym tempie:D:D:D w ogóle wszyscy mówi, że brzucha nie mai zaczynam sobie wkręcać, że pewnie jest za mały jak na ten tydzień ciąży :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460965 przez andzia_zg
Nie martw się. Ja też mam jeszcze mały brzusio. Wczoraj teściowa mi nawet powiedziała, że jak widziala przez okno jak szlam z cmentarza w płaszczyku to w ogole nie było widac, że jestem w ciąży. A przecież jak bylam 3 tygodnie temu na wizycie to byłam już 5,5 kg na plusie...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460970 przez Agnieszka86
Andzia rośnie, rośnie... ale jak tutaj sobie słodkiego odmówić???
Gosia zazdroszczę, że pochłaniasz słodkie i nie widać po Tobie! Co Ty, rozmiarem brzuszka się nie przejmuj, każda ma inny "rozmiar" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460985 przez koticz
Cześć laseczki!
Ja się nie przejmuję tym ile mnie przybędzie,tak bardzo już chciałam już być mamą i tyle mnie nerwów i wysiłku kosztuje donoszenie jej,że zniosę już chyba wszystko!!!Mąż mówi,że jak zgrubnę 20kg to i tak będzie mnie kochał,tylko na imprezy będziemy chodzić osobno :side: :S wariat mój!!!!

Gosiu bardzo mi przykro,że tak się stało Ty dużo zostawiłaś na własnych barkach,może "zrzuć"trochę na innych,a mamę postaraj się zrozumieć.Ona straciła swojego chłopaka,faceta z którym chciała spędzić całe swoje życie...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl