BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #460993 przez Asiulka_Lech
Cześć dziewczyny jestem tu nowa tez tak ja wy zostanę mam w marcu 2013 mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do forum! jak każda z nas mam pełno pytań wątpliwości i rozterek związanych z naszymi skarbami noszonymi pod serduszkiem :) Pozdrawiam Asia


P.S dopadł mnie dół związany z waga!!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461007 przez Agnieszka86
Asiulka_Lech witamy na forum:) Napisz coś o sobie i o maluszku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461009 przez Gosia27
Asiulka_Lech[/b witam nową mamę, pochwal się która to ciąża, w którym tygodniu jesteś i na kiedy masz termin porodu. Dlaczego złapał Cię dół związany z wagą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461011 przez Gosia27
asiulka_Lech witam Cię,nie wiem czemu nie wyświetliło mojego postu. Pochwal się która to ciąża, w którym jesteś tygodniu i na kiedy masz termin? Dlaczego złapał Cię dół związany z wagą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461012 przez koticz
Asiulka_Lech napisał:

Cześć dziewczyny jestem tu nowa tez tak ja wy zostanę mam w marcu 2013 mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do forum! jak każda z nas mam pełno pytań wątpliwości i rozterek związanych z naszymi skarbami noszonymi pod serduszkiem :) Pozdrawiam Asia


P.S dopadł mnie dół związany z waga!!! :(


Witamy kolejną mamusię!!!
Im nas więcej tym weselej!!!Dopisz się do naszej listy porodów andzia napewno prześle później linka do listy bo ja nie umie!!!Napisz coś więcej o sobie nooo i czuj się jak w domu:)Pozdrawiam





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461013 przez andzia_zg
Cześć Asiulka_Lech :-)

Witamy Cie na forum :-) Napisz cos więcej o sobie np ile masz lat,skąd jestes, czy to Twoja pierwsza ciąża, na kiedy masz termin itp. Super, że do nas dołaczyłaś :-) Znasz juz płeć? Masz wybrane imię?
Pytaj smiało o wszystko.Mam nadzieję, że miło z nami spędzisz czas w wyczekiwaniu na maleństwo :-)

A skąd ten dół z wagą? Ile juz przytyłaś?

I oczywiście dopisz sie do naszej listy porodów na marzec :-)
Jakbyś mogła to skopiuj sobie ta liste i wpisz sie chronologicznie wg daty porodu :-)
www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426354-m...c-dzieci/Page-2.html





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461023 przez koticz
Kupiłam Jagódce rajtuzki w biedro(są od dziś) jedne białe w różowe kokardki i dwugie różowe w paseczki.Już nie mogę się tej mojej gwiazdy doszekać!!!Która lubi czytać to informuję,że w biedro dostawa książek ja zakupiłam Stephena Kinga "Stukostrachy"czytała która???
Moje ślubne szczęście już poszło do pracy i siędzę z kotami tylko jak jakaś stara panna!!!

Nie pamiętam która pytała o sylwestra,my nie mamy jeszcze żadnych planów w zeszłym roku robiliśmy w domu,ale w tym się na to nie pisze bo nie wiem ile czasu wytrzymam a nie chcę siedzieć na siłę.Chciałabym gdzieś wyjść bo w przyszłym roku pewnie będziemy w domu siedzieć z córeczką.Tak,że może na jakąś domówkę się udamy bo to dzięki temu będziemy mogli wyjść jak już będę miała dość!

Dziewczynki które już poznały płeć albo powybierały imiona dla dzieci też mogłyby uaktualnić listę porodów!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461034 przez andzia_zg
Jesli chodzi o sylwestra to trzeba rzeczywiście cos wymyśleć, bo juz listopad. My co roku z przyjaciółmi jeździmy gdzies w góry, czesto do jakiejs wioski w gorach bo jest i taniej i tez jest impreza sylwestrowa. W tym roku trzeba gdzies bliżej sie wybrać żeby miec gdzies szpital w poliżu, bo nigdy nic nie wiadomo. A przedwczoraj sie dowiedzialam, że przyjaciele, z ktorymi co roku jezdzimy na sylwestra tez spodziewaja sie dziecka (ona rodzi ok miesiac po mnie) wiec oni tez sie nie piszą na wielkie wojaże po górach tylko tak na spokojnie, bo bedziemy dwie z brzuchami :-)

koticz a były moze jakies ksiazki Harlana Cobena? bo ja je zawsze kupuje w Biedronce jak sa :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461036 przez koticz
andzia w mojej biedronia raczej nie było Harlana a prawdopodobnie zwróciłabym na niego uwagę bo też go lubię:)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461037 przez Agnieszka86
Koticz te rajstopki to na jaki rozmiar?

Andzia aktualne książki w Biedronce poniżej
www.biedronka.pl/ksiazki/aktualna_oferta/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461041 przez andzia_zg
Agnieszka dzięki za linka :-)

Widzę, ze tym razem nie ma H.Cobena. Szkoda :dry:

Agnieszka A te rajstopki są w rozmiarze 68/74 i 80/86 :-) Akurat dobre rozmiary na koniec lata i jesień gdy jest chłodniej i gdy nasze maleństwa będą zaczynały raczkować :-)





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461052 przez koticz
Rajtuzki są naprawde przeuroczę.Ja wzięłam te mniejsze 68/74 i będę ich używaż juz jak się Jagoda urodzi,ona nie będzie przecież odczuwać,że są ciut przyduże:)Na jesień nie biorę jeszcze bo nie wiem jak będzie rosnąć,ja jestem niska(158cm) ale mąż wysoki(ok185cm) i nie wiem do kogo będzie bardziej podobna.Córka jego brata jest dość wysoka jak na swój wiek i wszyscy w ich (męża)rodzinie mają długie nogi,więc przy odrobinie szczęścia moja mała też będzie długonoga.A te rajtuzki w biedro są coroku:)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461055 przez vernix
Rzeczywiście fajne te rajstopki, jutro zajrzę do biedrony i jak znam siebie to kupię. A do raczkowania jak znalazł:)

Asiulka Lech
witaj w naszym forumowym świecie :laugh: mam nadzieję, że będzie Ci u nas miło. A wagą się nie przejmuj, ja po wczorajszym stanięciu na wagę powiedziałam sobie, że będę ją już omijać szerokim łukiem :silly:

Gosia przykro mi, że przeżywałaś stresy związane nie tylko z jeszcze świeżym odejściem taty, a także zachowaniem mamy...Może ona nie wie jak ma właściwie postępować, zagubiła się w tym wszystkim?...trudno tak oceniać..
Jednak tak, jak pisały dziewczyny, musisz zdać sobie sprawę, że to TY i Twoja córeczka jesteście w tym momencie najważniejsze.Nie zapominaj o tym.
Może powiedz mamie, co przezywasz od pewnego czasu w związku z ciążą..
Dużo sił Ci życzę.

Przed chwilą oglądałam "Nad życie" i spłakałam się niesamowicie...

Co do sylwestra, to raczej będzie domówkowy, bez większych szaleństw. Znajomi, brat i my.Posiedzę, pojem :woohoo: mam nadzieję, że wytrwam do północy, bo ostatnimi czasy moja pora zasypiania to ok.22 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461093 przez Asiulka_Lech
Dziękuje z przemiłe przyjecie:) jest to moja pierwsza ciąża o która się długo starałam:) Kończe właśnie 21 tydzień ciąży i czuje się rewelacyjnie tylko nie wiem z kąd te kilogramy rosnące przytyłam juz 5 kg a uważam na to co jem. Mam wrażenie ze mój organizm zatrzymuje wodę bo strasznie dużo pije. Najgorsze są słowa ludzi typu " ooo duza już jesteś lub coś w tym stylu" Niestety nie wiem jeszcze co nosze pod serduszkiem bo ostatnio na usg maluszek nie chciał nam sie pokazac. Moze we wtorek cos bedzie widac bo idziemy do lekarza!!
Te rajstopki to w biedronce znalazłyście? dobrze zrozumiałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461106 przez andzia_zg
Asiulka_Lech to wcale tak dużo nie przytyłas :-) Ja jak miałam wizytę 3 tygodnie temu (zaczynałam wtedy 20 tydzień) to byłam już 5,5kg na plusie. Taka nasza natura, ze tyjemy :silly: ciekawe ile będziemy miały dodatkowych kg przed samym porodem hihi :silly:

A jeśli chodzi o rajstopki to są w biedronce :-)

A przyszły tydzień to będzie tydzień wizyt :-) Większość z nas ma wizyty za parę dni :-) Ale będą emocje :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl