BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425591 przez vernix
[b]Lafi napisał:[/b]

Vernixa normalnie po przeczytaniu twojego posta zdrętwiałam.Ja też w tym roku w marcu poroniłam, teraz jest wszystko dobrze, chociarz czasami panikuje, wizyte mam 24.09. niemoge się doczekać, zobaczyćże wszytko jest ok.[/i]

Lafi będzie dobrze, zobaczysz, trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425592 przez katarzyna1702
Witajcie ;)

Beata26 witaj po raz pierwszy ;) fajnie że wciąż Nas przybywa ;)

VernixKochana nie martw się wiesz że przechodziłam to samo jednak u mnie obyło się bez plamień ale za to brzuszek bolał przy każdym ruchu ;/ ale wiesz jak to się skończyło grzeczne leżenie przez tydzień mnóstwo progesteronu na potrzymanie i po krwiaku nie ma ani śladu :side: zalecam ze swojego doświadczenia leżenie na lewym boczku jest lepszy przepływ krwi na mnie naprawdę odczuwalny a i z nóżkami do góry także.

Kurdę dziewczyny czy to tylko ja tak tyję 3kg;/ masakra ale co ja poradzę że tak na mnie wchodzi;/ ech... i jeszcze to że odrzuciło mnie od fast foodów tylko owoce i owoce i solidny obiadek ;p no ale ja zawsze szybko tyłam dobrze że przy wzroście 180cm tak tego nie widać tylko wystający brzuszek ale z tego się bardzo cieszę ;)

Dziewczynki jakie witaminki łykacie ? Ja wszystkie badania mam super więc łykam tylko falvit mama ? Czy to wystarczy? Niby lekarz zalecił femibion2 ale tylko dlatego że ma za to płacone i każdej zaleca i rozdaje darmowe próbki ;) a femibion2 jest najdroższy więc nie wiem czy jest sens kupować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425596 przez vernix
katarzyna1702 napisał:
Kurdę dziewczyny czy to tylko ja tak tyję 3kg;/ masakra ale co ja poradzę że tak na mnie wchodzi;/ ech... i jeszcze to że odrzuciło mnie od fast foodów tylko owoce i owoce i solidny obiadek ;p no ale ja zawsze szybko tyłam dobrze że przy wzroście 180cm tak tego nie widać tylko wystający brzuszek ale z tego się bardzo cieszę ;)


Dziękuję Katarzyno za wsparcie i porady, leżałam cały dzień na lewym boku,mam nadzieję, ze podobnie jak u Ciebie szybko się to świństwo wchłonie. Teraz będę odliczała czas do kolejnej wizyty za 3 tygodnie, a progesteron musi pomóc, bo od początku go zażywałam, a tydzień temu lekarz kazał mi go odstawić, a teraz znowu biorę.

Ja też tak jak Ty przytyłam 3 kg, chociaż nie widać tego jakoś drastycznie. Zawsze miałam wagę-51-53 kg, a teraz 3 w jednym miesiącu. To dla mnie lekki szok. :) Widać tylko brzusio, ale myślę, że dzidziuś będzie duży po tatusiu, ale to cieszy.

Dobrego wieczorku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425597 przez andzia_zg
katarzyna1702 ja też łykam tylko falvit mama - nic więcej. Po co przepłacać na drogie środki skoro wyniki mamy dobre :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425618 przez Dusia
Cześć dziewuszki :)
Mam na imię Magda,mieszkam w Lęborku(30 km od Łeby)Podczytuje Was od samego początku wiec znam Was wszystkie jakbyśmy codziennie kawkę piły :)
Jestem w 13 tc,termin-19 marzec!!!
Mam już córcie-13 letnią Julcie :)I po tylu latach w końcu się udało (a ciężko było,ciężko)
Uwielbiam was podczytywać,fajnie tu !
W piątek mam badania prenatalne,już mnie z nerwów skręca,Tydzień temu byłam u swojego gina,stwierdził że wszystko o.k,ale sprawdzić dokładniej nie zaszkodzi(co fakt to fakt tym bardziej że na skierowanie)
Dziewczyny mam dylemat,od paru dni pobolewa mnie brzuszek,to znaczy nie wiem jak to nazwać,nie kuje,tylko tak jakby ciągnie po obydwu stronach.trochę panikuje,ale tak długo się staraliśmy o dzidziusia że popadam już w paranoje czasami !!!!
Podpowiecie co to może być,może któraś z Was też tak miała w tych tygodniach .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425677 przez vernix
Dusia napisał:

Cześć dziewuszki :)
Mam na imię Magda,mieszkam w Lęborku(30 km od Łeby)Podczytuje Was od samego początku wiec znam Was wszystkie jakbyśmy codziennie kawkę piły :)
Jestem w 13 tc,termin-19 marzec!!!
Mam już córcie-13 letnią Julcie :)I po tylu latach w końcu się udało (a ciężko było,ciężko)
Uwielbiam was podczytywać,fajnie tu !
W piątek mam badania prenatalne,już mnie z nerwów skręca,Tydzień temu byłam u swojego gina,stwierdził że wszystko o.k,ale sprawdzić dokładniej nie zaszkodzi(co fakt to fakt tym bardziej że na skierowanie)
Dziewczyny mam dylemat,od paru dni pobolewa mnie brzuszek,to znaczy nie wiem jak to nazwać,nie kuje,tylko tak jakby ciągnie po obydwu stronach.trochę panikuje,ale tak długo się staraliśmy o dzidziusia że popadam już w paranoje czasami !!!!
Podpowiecie co to może być,może któraś z Was też tak miała w tych tygodniach .....

[/i

Witaj Magdo :) fajnie, że jesteś tutaj z nami. Jesteśmy sąsiadkami, bo mieszkam w Słupsku:)
Gratuluję ciąży-tak długo wyczekanej i upragnionej jak czytam.
Nie martw się pobolewaniami brzuszka, tym bardziej, ze są to takie ciągnięcia po dwóch stronach. Podejrzewam, ze to więzadła macicy tak pracują, bo się rozszerza. Ja tak mam prawie od miesiąca. Opowiedziałam o tych dolegliwościach lekarzowi i powiedział, że to normalne. Nie panikuj, jeśli nie są to bóle jak na miesiączkę. Będzie wszystko dobrze!
Uśmiechy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425692 przez Dusia
Dzięki wielkie !!!!!!Troszkę się uspokoiłam bo yo są właśnie takie pobolewania jak na okres :)Ufff już mi lepiej :laugh:
Jesteś ze Słupska,o fajnie i bliziutko mamy do siebie :)
Nie lobię Słupska bo od długiego czasu nie mogę tam zdać prawka :laugh: ,już straciłam nadzieje !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425709 przez Gosia27
Hej dziewczyny,ostatnio w ogóle nie mam czasu żeby z Wami popisać, tylko przelotem poczytam a na prawdę ciekawe wątki poruszacie...
Nie mam czasu cieszyć się ciążą...nawet nie wiem czy wszystko w porządku. Wszystkie moje myśli pochłania świadomość, że mój tato umiera i nie ma dla niego ratunku...:(:(:(załamałam się kompletnie,bo tato jest bardzo młody i ja mam jeszcze 11-letniego brata...)Wszelkie dolegliwości mi przeszły i bardzo mnie to martwi...zauważyłam, że mam podniesioną temperaturę ciała...wizytę mam dopiero 26.09. Mam straszny mętlik głowie, po nocach nie sypiam,zrobiłam się bardzo niespokojna,mało jem...a to wszystko nie wpływa dobrze na maleństwo:(
Tak bym chciała napisać że u mnie też wszystko ok:(i cieszyć się z Wami tym błogim stanem.
Miłego wieczoru dla Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425985 przez Beata 26
Czesc Magda :)

Ja bralam Femibion1 a teraz biore femibion2, jest rzeczywiscie drogi - nie sadze by inne witaminy byly gorsze, wiec na spokojnie - moim zdaniem kazde przeznaczone dla kobiet w ciazy powinny byc ok. Ja wyslalam moja mame do apteki, a ona kupila mi zapas tych witamin.

Gosia - bardzo mi przykro, ze macie taka trudna sytuacje. Moge sobie tylko wyobrazic jak Ci teraz ciezko, mnostwo stresu. Masz racje, to na pewno nie wplywa pozytywnie na rozwoj dzidziusia, mysle, ze powinnas zaczac jesc i lykaj tez witaminy. Postaraj sie korzystac ze wsparcia jesli takie masz (maz?). Rodzina jest wazna, ale malenstwo w brzuszku calkowicie uzaleznione od Ciebie. To, ze objawy Ci przeszly, to pewnie wynik stresu.. Jesli bedziesz sie bardzo niepokoila, to przyspiesz wizyte u ginekologa.Trzymaj sie cieplo, duzo sily i dobrych mysli dla Ciebie i dla Twoich bliskich:* gdybys chciala pogadac to zawsze mozesz do mnie napisac wiadomosc. Sciskam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426031 przez kika1985
katarzyna1702 napisał:

Witajcie ;)

Beata26 witaj po raz pierwszy ;) fajnie że wciąż Nas przybywa ;)

VernixKochana nie martw się wiesz że przechodziłam to samo jednak u mnie obyło się bez plamień ale za to brzuszek bolał przy każdym ruchu ;/ ale wiesz jak to się skończyło grzeczne leżenie przez tydzień mnóstwo progesteronu na potrzymanie i po krwiaku nie ma ani śladu :side: zalecam ze swojego doświadczenia leżenie na lewym boczku jest lepszy przepływ krwi na mnie naprawdę odczuwalny a i z nóżkami do góry także.

Kurdę dziewczyny czy to tylko ja tak tyję 3kg;/ masakra ale co ja poradzę że tak na mnie wchodzi;/ ech... i jeszcze to że odrzuciło mnie od fast foodów tylko owoce i owoce i solidny obiadek ;p no ale ja zawsze szybko tyłam dobrze że przy wzroście 180cm tak tego nie widać tylko wystający brzuszek ale z tego się bardzo cieszę ;)

Dziewczynki jakie witaminki łykacie ? Ja wszystkie badania mam super więc łykam tylko falvit mama ? Czy to wystarczy? Niby lekarz zalecił femibion2 ale tylko dlatego że ma za to płacone i każdej zaleca i rozdaje darmowe próbki ;) a femibion2 jest najdroższy więc nie wiem czy jest sens kupować?



Kasia ja przytyłam ogólnie około 3 kg do tej pory, a ty sie nie przejmuj, wiesz owoce to w sumie sam cukier i woda, dlatego moze zamień je na coś innego , zdrowszego


ja witamin nie łykam, lekarz powiedzial ze wyiniki mam dobre, ale mogę sobie kupić i łykać a jest tego tyle na rynku, do wyboru do koloru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426033 przez kika1985
Dusia napisał:

Cześć dziewuszki :)
Mam na imię Magda,mieszkam w Lęborku(30 km od Łeby)Podczytuje Was od samego początku wiec znam Was wszystkie jakbyśmy codziennie kawkę piły :)
Jestem w 13 tc,termin-19 marzec!!!
Mam już córcie-13 letnią Julcie :)I po tylu latach w końcu się udało (a ciężko było,ciężko)
Uwielbiam was podczytywać,fajnie tu !
W piątek mam badania prenatalne,już mnie z nerwów skręca,Tydzień temu byłam u swojego gina,stwierdził że wszystko o.k,ale sprawdzić dokładniej nie zaszkodzi(co fakt to fakt tym bardziej że na skierowanie)
Dziewczyny mam dylemat,od paru dni pobolewa mnie brzuszek,to znaczy nie wiem jak to nazwać,nie kuje,tylko tak jakby ciągnie po obydwu stronach.trochę panikuje,ale tak długo się staraliśmy o dzidziusia że popadam już w paranoje czasami !!!!
Podpowiecie co to może być,może któraś z Was też tak miała w tych tygodniach .....



Magda hej

dużą różnicę będziecie mieli no ale super ze się udało:P z tym ciągnięciem to ci nie powiem, może macica się powiększa z tąd ten ból?? kiedy idziesz do lekarza??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426037 przez kika1985
Gosia27 napisał:

Hej dziewczyny,ostatnio w ogóle nie mam czasu żeby z Wami popisać, tylko przelotem poczytam a na prawdę ciekawe wątki poruszacie...
Nie mam czasu cieszyć się ciążą...nawet nie wiem czy wszystko w porządku. Wszystkie moje myśli pochłania świadomość, że mój tato umiera i nie ma dla niego ratunku...:(:(:(załamałam się kompletnie,bo tato jest bardzo młody i ja mam jeszcze 11-letniego brata...)Wszelkie dolegliwości mi przeszły i bardzo mnie to martwi...zauważyłam, że mam podniesioną temperaturę ciała...wizytę mam dopiero 26.09. Mam straszny mętlik głowie, po nocach nie sypiam,zrobiłam się bardzo niespokojna,mało jem...a to wszystko nie wpływa dobrze na maleństwo:(
Tak bym chciała napisać że u mnie też wszystko ok:(i cieszyć się z Wami tym błogim stanem.
Miłego wieczoru dla Was



Gosia współczuję ci bardzo, wiem co przeżywasz bo mój tata zmarł nagle w wieku 45 lat :( :( bardzo to przyżylismy wszyscy, minęło już w maju 3 lata od smierci a ja nadal się z tym pogodzić nie mogę i myślę o nim codziennie , przytulam cię i trzymaj się , dbaj o siebie i maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426038 przez kika1985
hej


ja siedzę dziś w pracy jak na szpilkach, nie mogę się doczekać :P:P:P:P idziemy całą ferajną:P

a wczoraj robiliśmy zaklady w domku co do płci:p ja obstawiam chłopca, syn też a mąż córeczkę:p przegrany stawią dobrą kolację:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426056 przez patrycja85
witam, zwłaszcza nowe mamy:)
vernix-odpoczywaj!!! zresztą wszystkie odpoczywajcie. wiadomo ciąża to nie choroba ale jednak jest to inny stan i trzeba to uszanować.

Gosia27-trzymaj się!!! przykro mi z powodu Twojej sytuacji i z tego że nie mozesz się cieszyć ciążą. dzidzia na pewno to 'rozumie', ale musisz też myśleć o niej i jeść. wiadomo, że łatwo się mówi, ale na pewno Twój tata nie chciałby żebyś martwiąc się o niego zaszkodziła dzidzi. pisz do nas, mimo że w zasadzie jesteśmy sobie obce to możesz się wygadać i na pewno nikt tu nikogo nie krytykuje. trzymaj się!!!

moje przesłanie na dziś: dziewczyny dbać o siebie!!! jeść-nie martwcie się że tyjecie:) organizm wie czego i ile potrzebuje!!! brać witaminki!!!! i myśleć pozytywnie!!!
miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426066 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny :-)
Ale dziś zimno na dworze... brr :dry: drugi dzień punury, a mi juz masakrycznie brakuje słońca... mam w domu tak ciemno... musze aż siedzieć przy świetle :dry:

gosia27 współczuję ci ciężkiej sytuacji. Wiem, że to trudne ale musisz kochana jeść. Zrób to dla maluszka.on też to przeżywa razem z Tobą.Zacznij też łykać witaminy. Twój tato na pewno nie chciałby abys się smuciła. Teraz musisz myśleć też o tym skarbie, który masz w brzusiu więc zjedz coś zdrowego.A jak nie możesz jeść normalnych posiłków to chociaż co jakiś czas przegryź jakiegoś owoca, Głowa do góry. Jesteśmy z Tobą :kiss:

kika1985 trzymam kciuki za wizytę i za wygraną kolację :)

Dusia witamy na naszym forum :-) Kolejna marcowa mamusia :lol: Superowo :lol: Dopisz się do naszej listy porodów :lol:

Hoborr - Agnieszka - 01.03.2013
Misia - Dominika 22lata - 2/3.03.2013
anneem6 - Anna 27 lat - 2/3.03.2013
AniaCzajka- Ania 24 lata - 3.03.2013
Lafi - 30 lat - 04.03.2013
andzia_zg - Ania - 27 lat - 06.03.2013
katarzyna1702 - Kasia 24 lata - 07.03.2013
Vernix- Weronika - 28 lat- 08.03.2013
Sarka- 23lata - 08.03.2013
mamcia2013-Paulina-23 lata-09.03.2013
chiczi- 09.03.2013
patrycja85- 9.03.2013 r.
Unbreakable - Aneta - 25 lat - 11.03.2013
Beata 26 - 26 lat - 16.03.2013
aksa - Asia-26 lat 17.03.2013
kika1985-Karolina - 26 lat- 18.03.2013
Sylwia-28lat-19.03.2013
gosiach 29 lat- 20.03.2013
Sylwka727-Sylwia-22lata-20.03.2013
macka- Magda-28lat-21.03.2013
Magdalenaaa - Magda 30 lat- 22.03.2013
Monika-24 lata- 25.03.2013
Madga-24lat-27.03.2013





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl