BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #916896 przez Monika_1985
Stokrotka ale u Ciebie ciekawie w tym brzuszku, tak się kotłują, że nic nie widać na 100 % :). Trzymam kciuki by tatusiowe życzenie się spełniło i jeden siusiak się pojawił.

Ninoczka to pewnie ta rozciągająca się macica tak boli Ciebie na dole brzucha.

Martadiana mi powychodziły na wierzch żyły na brzuchu, tak bardziej po bokach i one czasami pulsują. Także krew u mnie szumi aż miło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916899 przez Stokrotka34

Monika_1985 napisał: Stokrotka ale u Ciebie ciekawie w tym brzuszku, tak się kotłują, że nic nie widać na 100 % :). Trzymam kciuki by tatusiowe życzenie się spełniło i jeden siusiak się pojawił.

Ninoczka to pewnie ta rozciągająca się macica tak boli Ciebie na dole brzucha.

Martadiana mi powychodziły na wierzch żyły na brzuchu, tak bardziej po bokach i one czasami pulsują. Także krew u mnie szumi aż miło ;)


Monika chyba nie o takie pulsowanie chodzilo:-D ja ma tez rakie zyly :-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916906 przez ulka1983
Hej jutro nadrobię zaległości :whistle:
wszystkiego najlepszego dla Alicji :kiss: a tort pysznie wygląda sama robiłaś bo chyba jest z mojej ulubionej masy :whistle:
a tak w ogóle co za zbieg okoliczności bo ja dzisiaj byłam na urodzinach u mojej chrześniaczki Alicji i dokładnie dzisiaj ma urodziny :silly:

wysypało mnie dzisiaj na brzuchu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916957 przez kelis3
Stokrotka - super,że dzidzie rosną zdrowe i również trzymam kciuki,żeby jeden siusiaczek urósł, ale byłoby super jakby była parka;)
Martadiana ja też czuję takie pulsowanie, zwłaszcza po jedzonku;), wogole jak się najem, to mi się ciągle w brzuszku przelewa i bulgocze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917020 przez ninoczka
Ja na dole brzucha jak leze i dotykam to tez czuje takie pulsowanie-myslalam ze ta bija ce serduszka ale chyba nie co?ale chyba cos od dzidz naszych skoro taka mamy :)
Wogole tyle tych smoczkow w sklepach i butelek ze niewiem jakie kupic. I mi siostra doradzila tylko ze z szerokim wejsciem bo latwo i szybko mleko wsypywac jakby co. i ona ma z rossmana.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917039 przez chasiami
ja tam dostalam w szpitalu butelke z Avent i smoczek i juz u nas tak zostało.
"Dobrym ćwiczeniem dla dziecka na przeponę jest czkawka, którą mama czasem czuje jako rytmiczne pulsowanie w brzuchu." - tak mi też mówiła moja gin, a póxniej sie potwierdziło ok 30 tyg to cały brzuch skacze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917051 przez maja001
ninozek to czy dziecko będzie sało smoczek czy nie nie zalezy juz od nas tylko od maleństwa. Moje bratanica, dusiła się wręczsmoczkiem od urodzenia, za to mój synek sał smoczek, uspakajał sie jak go dostał i do spania do zis musi dstac smoczek, choc w dzeń go w ogóle nie potrzebuje. Z tym, wyborem firm napawde jest zawrót głowy, tyle tego jest na rynku. Ja jednak z doświadczenia wiem, że lepiej kupic droższa butelke, z szerokim wejściem i smoczkiem wolnoprzepływowym, bo dziecko uczy się sać, nie zapomina tak szybko jak sie się piersi i nie dławi się jak po zwykłych butelkach, U nas sprawdziła się butelka z Firmy LOVI, smoczki uspakajające zreszta też, choc z Aventu tez butelki sa dobre
ela85
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Asieńka ja uwielbiam ciuszki z Zimanna, są iedrogie i dobre jakosciowo, żałuje tylko ze tej firmówki nie ma w PL, bo na bank bym sie w iej obkupiła
KarolinaJaga śliczne pierwsze zakupy, zresztą brzuszek też :)
stokrotka tylko sie cieszyc, że z zidziusiai wszystko dobrze :)
martadiana ja na razie nie mam takich odczuć, w ogóle na razie nie czuje maleństwa, ale jak pisze CHIASAMI możliwe że to mże byc czkawka dziecka. Moj synek miał czkawke, ale odczuwałam ja w III trymestrze, wówczas cały brzuch mi skakał :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917065 przez martadiana
To z tego wychodzi ze jedne maja a drugie nie .. ja to jak sie poloze albo jak dluzej siedze to zaczyna mi pulsowac i to tak ze sie skupic na czyms ciezko hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917091 przez ela85
Stokrotka gratuluję pozytywnych wieści i trzymam kciukasy na chłopaka!
Martadina ja mam czasami takie bulgotania i przelewania, ale od kilku dni wyczuwam właśnie takie pulsowanie jak kładę rękę na brzuszku, tak jak czuje się swój własny puls, np dziś nad ranem jak mężużśsię przytulił i położył rękę na brzuchu to czułam, a on mówi że nie czół nic takiego.
Ninoczka ja miałam codziennie pobolewania takie ciągnące w dole brzucha, mój gin powiedział że to wszystko rośnie i się rozciąga i przepisał mi magnez 3 razy dziennie i teraz czuję te ciągnięcia dużo mniej.
Maja001
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziewczyny czy jak będę mieć połówkowe takie zwyk łe nie żadne 3 lub 4 D to czy tak samo będę mieć pomierzone wszystko u dzidziusia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917105 przez anna90
Stokrotka cieszymy sie razem z toba ze dzieci zdrowo rosna :)

Martadiana ja narazie niczego takie nie zauwazylam.

Ela ja slyszalam ze daje takie samy pomiary jak na 3d

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917167 przez martadiana
Ela moj facet tez nie czuje hehe ale to dobry znak ze jest ten puls :)

Moj facet mnie ogulem wkurza bo mowi caly czas ze ten moj brzuch maly a ja do niego ze jedna ma duzy a druga maly wiec niech mnie nie wkurza.. a wogule brzuch nadole mnie boli od rana nie moge sie wyproznic ostatnio :/ pozniej podjade to kupie sliwki suszone moze mi pomoga .. i bylam dzis u kolezanki miala specjalny sprzet do sluchania serduszka dziecka przez sluchawki i znalazlam slyszalam jak bije jejku jakie to fajne uczucie :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917180 przez Asieńka*87
Takie pulswanie to moj facet czul jak bardzo chcial poczuc ruchy auszka a on akurat byl spokojny, ale mysle ze to wlasnie puls

Stokrotka super ze dziecaki dobrze sie maja, ja rowniez zycze ci parki, ciekawa jestem jak na usg widac blizniaki, to musi byc wyjatkowe :-) jak bedziesz miala mozliwosc to wrzuc zdjecie maluszkow twoich :-)

Dzieki za doradztwo w sprawie butelek

Bylam dzis odebrac wyniki badan i pytalam gina o ten napiety brzuch, mowi ze jak nie mam pozniej skurczow to wszystko ok, ale za to wykryl jakues badania w pochwie i nastraszyl nie na zarty, zapisal antybiotyk dla mnie i dla narzeczonego, na szczescie reszta badan wyszla idealnie :-)

Ja tez sie ciesze ze moge sobie z wami codziennie popisac, to moje pierwsze forum i nie wyobazam sobie nie zajrzec tu chocby raz dziennie :-)
Ale niestety nie bede mogla do was zagladac przez 5 dni jade na krotki urlop do polski i pewnie nie bede miala ani czasu ani mozliwosci pisac :-(
Wiec trzymajcie sie dziewczynki,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917181 przez ela85
Asieńka87 udanego wypoczynku.
A przeczytałam dziś, że jeśli chce się poczuć ruchy maluszka trzeba położyć się spokojnie na lewym boku położyć rękę na brzuszku, tylko wcześniej trzeba zjeść coś słodkiego, i zwrócić uwagę na takie"trzepotanie"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917192 przez ninoczka
Moj tez nie czuje tego pulsowania.hihi
No z tymi butelkami problem ale cos trza kupic.
Wyniki mam ogolnie dobre tylko cos tam za wysokie pozniej to sprawdze.Mocz tez okej.
Jeszcze 5 dni do wizyty.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917194 przez KarolinaJag
Stokrotka cieszę się, że maleństwa zdrowo rosną i trzymam kciuki za parkę :) fajny pomysł ze zdjęciem Twoich skarbów
Asieńka87 wypoczywaj i do usłyszenia/pisania :) to dobrze, że zapytałaś gin o te napięcia.. ja dziś pytałam o rower kategorycznie zabroniła chociaż miesiąc temu nie miała nic przeciwko..
ela85 ja właśnie tak poczułam pierwsze ruchy, takie jakby gilanie od środka, bardzo przyjemne, położyłam się na lewym boku i zjadłam wcześniej nektarynkę.. teraz jest tak że czuję zazwyczaj późnym wieczorem przed zaśnięciem, specjalnie się kładę na lewy bok.. i jak siedzę przy komputerze pochylona to też się zdarza
my słuchaliśmy z moim przez stetoskop co tam się dzieje i słychać było takie jakby przelewanie ale serduszka nie było słychać
martadiana a ja się ciągle zamartwiam, ze mam ogromniasty brzuch..

słyszałam dokładnie to samo jeśli chodzi o smoczek, że dziecko samo zdecyduje..

dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej... z racji tego, że jadę 4,09 na prenatalne moja pani gin nie zmierzyła mi maleństwa, posłuchaliśmy serduszka tak szybciutko zrobiła usg i mówiła ON więc nie ma wątpliwości.. podglądałyśmy dzidzię na 3 D ale nic nie widziałam, mówiła że w 20 tyg jeszcze jest mało sadełka i nie będzie tak widać rysów twarzy ..:( bardziej to był zarys kości trochę mnie to zmartwiło, ale dla lekarki było to całkiem normalne...

I ja również się cieszę, że trafiłam do grona tak sympatycznych mamusiek i miło jest do Was wracać codziennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl