BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #917358 przez agat
Odprawiłam synka na drzemkę, mam chwilę zanim wezmę się za sprzątanie.

Ja się golę maszynką, na razie jeszcze widzę, ale pewnie niedługo będę się golić z lusterkiem :P Do porodu warto iść ogolonym, bo do zakładania szwów przydałoby się nie mieć włosów, a zawsze lepiej samemu niż jak położna ma golić :/

Monika pewnie, idź do gina, nie ma co się męczyć z infekcją. W ciąży to niestety częste. Ja teraz biorę globulki, ale wkurzają mnie strasznie, bo okropnie brudzą bieliznę na zółto :/ Mam nadzieję, że dopiorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917366 przez martadiana
Dzien doberek :) U nas dzis pogoda nie zaciekawa.. moj facet mnie obudzil o 7 rano myslalam ze go zatluke i tak nie spie od tej pory ale mnie juz muli bo poszlam spac o 1 i zasnac nie moglam do tego ..

Ula ja normalnie gole i nic mi nie jest nie slyszalam zeby nie mozna bylo golic ..

Monia to ja juz nie zobacze calej dzidzi ? ale jaja

Stokrotka ja tez ostanio kilka dni wogule nie czuje dzidzi :) ale jeszcze przyjdzie czas ze bedziemy chcialy zeby przestaly kopac heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917422 przez KarolinaJag
martadiana ja mam podobne zdjęcie w 12 tyg :) wczoraj nic za bardzo już nie widziałam.. może we wrzesniu na tych dokładnych lepiej będzie widać
anna90 dziękuję :) mąż bardzo mocno się cieszy, że jest chłopiec
ulka1983 Monika_1985
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ale dziś piękna pogoda, od samego rana mam gości.. jednych żegnam drudzy wchodzą .. i to tak wiecie bez telefonu i to akurat w taki dzień gdy nie mam wysprzątane hehe zawsze tak jest jak lśni to nikt nie wpadnie :) a wieczorkiem mamy jechać na grila trochę się zrelaksować..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917426 przez ela85
Witam się i ja sobotnie!
Ninoczka śmiało z mężem, nawet gdyby ci powiedzieli że mąż nie może być obecny to zapytasz w czym niby będzie przeszkadzał?
Ulka , ja golę praktycznie od początku.Jeszcze daję radę ale już coraz trudniej ;) A chodzi o to ,że owłosienie trochę zatrzymuje dostawanie się jakiś bakterii do środka i dlatego mówi się że się nie powinno zwłaszcza w początkach ciąży. .Mój gin nic mi nie mówił żeby nie golić. Moją sis przed porodem goliła jej szwagierka - położna.
Chasiami świetny pomysł bynajmniej nie będziesz zmęczona i będziesz miała większą chętkę wszystkiego spróbować, bo jak człowiek się na gotuje to później jeść już tak się nie chce ;)
Monika ja też mam jakąś infekcję, tylko że ja miałam wcześniej pojedyncze bakterie drożdży w moczu i pewnie wróciło, nie wiem skąd to się mogło wziąć. Dzwoniłam do gina bo nie możliwa jest wizyta i kazał zakupić globulki klotrimazolum i łykać trivagin( to takie co zawierają bardzo duże ilości bakteri).
Agat ja praktycznie cały czas jadę na wkładkach i w dzień i w nocy, bo jestem na luteinie dopochwowej 2*2, więc to ze mnie wylatuje i w nicy i w dzień :( , a jak brałam na noc jeszcze globułki clotrimazolum to na noce używałam podpasek, bo normalnie nie nastarczałam z praniem koszul i pościeli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917427 przez anna90
Ninoczka idz od razu z mezem. Ja na ostatniej wizycie bylam z mezem on pierwszy raz byl i weszlam od razu z nim i mowie ze dzis przyszlam z mezem a ona powiedziala ze dobrze i zaden problem.

Ula ja uzywam maszynki, moja lekarka nic nie mowila na ten temat. A co do badan to beda musieli ci dac bliski termin bo te badania robi sie do 22 tygodnia to jeszcze zdazysz przede mna je zrobic :P

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917442 przez Monika_1985
Ulka ja używam maszynki do golenia i oczywiście trochę kremu do golenia by było prościej :). Mówicie, ze na koniec wystarczy lusterko? Bo już myślałam, że męża będę musiała poprosić a nie wiem czy nie skończyłoby się na pozacinaniu mnie jedynie ;)

Najbardziej się denerwuję tym, że będę musiała za tę wizytę zapłacić jak za normalną ale kiedyś już potraktował mnie ulgowo jak wpadłam między wizytami z krwawieniem więc mam nadzieję, że i tym razem nie zapłacę 100 %. Same wiecie ile to wszystko kosztuje. Powiem szczerze, że nie zdawałam sobie z tego przed ciążą sprawy. Może i lepiej bo jeszcze byśmy przełożyli starania ;). Agat przepraszam ale w sumie to mnie pocieszyłaś, że nie tylko ja się co chwilę z czymś męczę. Chociaż trzymam za nas wszystkie kciuki by szybko nam przeszło już nie wróciło.

Stokrotka czyli po wypadzie do sklepów pewnie jeszcze mniej wiesz niż przed? :silly:

Martadiana wydaje mi się, że już się nie zmieści "na ekranie". Mi ostatnio pokazali twarz, nóżki, stopki, fifolka, brzuch, ale wszystko po kolei a nie w całości. Też strasznie żałowaliśmy z mężem. Co do budzenia to nic mi nie mów. Mój kot ma jakiś wewnętrzny budzik i o godzinie 5:00 codziennie zostaje obudzona jego śpiewem i szturchaniem łapą bo kotek jest głodny :blink: . Jeszcze mi przy okazji psa rozpuścił bo zawsze spał aż nie wstanę a teraz we dwójkę o 5:00 czekają przy łóżku. Sępiska jedne. :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917445 przez martadiana
Karolina dlatego ja zawsze sprzatam w piatki i w soboty mam juz z glowy :D

Monika to ci wspolczuje naszczescie moj piesek spi tyle co ja hehe :) nie mam z tym problemu :):)

Jezu ja glodna a nie mam co na obiad zrobic musze do sklepu jechac a sie nie chce mi ze szok !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917481 przez Monika_1985
Ja przy dwóch zwierzakach się wycwaniłam i kupiłam sobie odkurzacz samojezdny roombę. Jeździ sobie codziennie i sama sprząta ;)

Martadiana zazdroszczę :). Mówię Wam, dla tych co lubią pospać nie polecam kota. Zwłaszcza, że słyszałam, że duszą dzieci :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917548 przez ninoczka
O kurcze ja mam kotke-mam nadzieje ze to tylko p[lotki.
Ja sie gole niestety ostatnio maszynka jednorazowka bo moj taki trymer sie popsul-a on tak fajnie goli na pare mm.Ale zgadza sie z ta widocznoscia-kiepsko sie robi. Chyba men bedzie musial pomagac :) :)
Niestety nie mam zdj dzidz takto bym wstawila moze 27 cos przywioze z usg
Monika niezla cena tego odkurzacza a tez by mi sie przydal przy 2 zwierzakach.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917549 przez ulka1983
dziewczyny ja znów miałam dzisiaj większą wysypkę czy to możliwe ze od ziajki :woohoo: ale używam już jej dłuższy czas nie wiem sama już :pinch: na razie się nie będę smarować B)

KarolinaJag
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja ostatnio byłam na zakupach i już nie chciało mi się sprzątać to położna mnie odwiedziła B)

Anna mam nadzieję że zdążę z tymi badaniami ;)

Monia dzieci to wydatki od samego początku ale cierp ciało coś chcialo B) ej ile ten robot kosztuje bo chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie i jaki model masz ? co robią koty :woohoo: dobrze że nie mam zwierząt w domu :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917554 przez anna90

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917591 przez ulka1983
mamusie bliźniąt i nie tylko weszłam na stronę tesco bo jakieś fajne ciuszki mają mieć i z lewej strony jest magazyn dla rodziców który mozna poczytać i jest coś o bliźniakach nie czytałam dokładnie ale jak któraś ciekawa to może zajrzeć bo może coś ciekawego będzie :)

dziewczyny dawno Montresor nie było B) zanim zniknęła miała problemy z ciążą a teraz cisza martwię się o nią :pinch: wiecie coś ?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917604 przez martadiana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917606 przez ela85
Ulka ja używam gilett te różowe, a zamiast pianki czy kremu używam troszkę żelu pod prysznic lub płynu do higieny spieniam z ciepła wodą , a włoski jak odrastają to i mnie kują ale tylko 1czy2 dni. A co do ziajki to ja też używam i czasem po posmarowaniu mnie swędzi brzych i cycochy, ale myślę że to bardziej od rozciągania się skóry. Moze zaperzestań smarowania i zobaczysz efekty. Mi ostatnio na brodzie wyskoczyły takie plamki jakby krwią podeszłe i okazało się, że to po białym wiogronie bo akurat wtedy jadłam ale na szczęście na drugi dzień znikły.
Dziewcz y dziś zauważyłam na piersiach i przy pachwiach całe siatki żył takich wyrażnych czy też tak macie?
Miłej niedzieli !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917607 przez ninoczka
Dzieki za info o tesco.
Zyly mam widoczne na piersiach.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl