BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #917831 przez chasiami
Ja jutro ide rano na badania - krzywej cukrowej, jakos szybko w tej ciąży moja gin mnie posyła zrobic te badania, ale widocznie ją to zaniepokoiło.
Mam miec tylko dietetyczną kolacje, ale szczerze tak bym sobie pojadła jak nigdy :( ale co zrobic :P
A na bóle można brac nospę i magnez też, ja mam brac 2 razy dziennie magnez może i dobrze bo mijają mi skurcze w nogach :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917838 przez martadiana
Maja no wkoncu moze sie dowiemy kto tam u ciebie mieszka :D:D a jak myslisz co bedzie ??

Ninoczka tez mnie bolal brzuch przez 2 dni i to strasznie na dole i czesciej sikalam ale dzisiaj juz jest ok moze to bez kitu macica sie powieksza :))a czujesz juz ruchy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917842 przez luska
Ja na urlopie byłam , ale co to za urlop była 8 dzieci w tym 6 wymagających :P Ale było fajnie bo to był zlot z dziewczynami z listopada 2011.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A i mam już typ wózka, już bym dziś kupiła gdyby nie to , że niedziela .Jednak na wieczór doszliśmy do wniosku , że po prostu za wcześnie po połówkowym kupimy,Biorę jednak mój pierwszy typ czyli Zooma , widziałam oglądałam przejechałam się rozmawiał z rodzicami , rozebrali mi go na części pierwsze i jest genialny , jak jedynka !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917935 przez maja001
ela85 mój lekarz{{ prywatnie} za zadne usg nie bierze pieniążków dodatkowo, za połówkowe tez nie{ chodziłam do niego w pierwszej ciąży} A połówkow różni sie tym od zwykłego usg, że jest robione dłużej i bardziej dokładnie lekarz ogląda wszystkie narządy dzidzi
Ninoczek ja ez juz kilka razy miałam takie bóle podbrzusza, a ostatnio nawet 2 dni z rzedu, nic nie brałam i przeszły same. Ale zarówno nospe jak i magnez w cązy mżesz wziąść. podobnie jak paracetamol.
MartaDiana tak na prawde o nie mam zadnych przeczuć co do płci
Miłego poniedziałku dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917958 przez Dosia_Malina
Hej!
Znowu musiałam nadrobić mase wpisów:)
Ela ja chodzę prywatnie do gin i niestety płacę oddzielnie za wizytę i oddzielnie za usg, z tego co wiem każdego usg cena jest taka sama, powiem ci dokładnie po wtorku bo wtedy ide na połówkowe (jednakże do tej pory płaciłam za każde tyle samo).

Wracając do tematów urlopu, tez zdecydowałam się niedługo wybrać (od 11 września) nad morze, trochę jodu dobrze dziecku zrobi tak myślę:)

P.S Czy tylko jeszcze ja nie czuję ruchów dzidzi?:(

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917990 przez anna90
Dosia ja tez nie czuje jeszcze ruchow :(

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918031 przez chasiami
Anna Dosia ja w pierwszej ciązy poczułam w 20 tyg więc spokonie :)

Jestem po krzywej cukrowej!! :( Fuj :(
Pierwsze wchodze i mam pobieraną krew naczczo, i zaraz po tym wypijam 75g glukozy rozrobionej w wodzie,
a potem za godzine drugi raz pobierają krew a potem za kolejną godzinę trzeci raz pobierają.

Strasznie głodna byłam, nie wolno nawet wody pic :( tyle ze mąż był ze mną, ale teraz za to jakoś słabo sie czuje :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918061 przez Dosia_Malina
chasiami wcale się nie dziwie twojemu wkurw... co zrobić tylko to nam pozostaje:(
ja może mam trochę lepszą sytuację, bo będę miała macierzyńskie, ale już powrotu do pracy nie mam, a pracowałam u rodziny, także też swoje się nadenerwowałam;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918100 przez maja001
Dosia Malina a również jeszcze nie czuje ruchów malęństwa, więc nie jestes sama Podobnie jak ty ja dostane macierzyński, ale do pracy równez juz nie mam powrotu. Nawet wychowawczy mi się nie nalęży.
chiasiami dobre, ze już jestes po badaniu, a jaki wynik ok??? Ja jakoś nie miałam problemu z tym badaniem i ten lukier bez niczego połykałam, ale wiem że większośc dziewczyn bardzo go nie lubi.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918110 przez anna90

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918125 przez kelis3
Cześć dziewczyny!
Ula , mojej koleżance właśnie po Ziajce wyszło straszne uczulenie na brzuchu i musiała odstawić, wiec może u Ciebie też faktycznie to jest przyczyną.
Ela ja też mam takie żyłki na piersiach, wczoraj własnie zwróciłam uwagę, kłucie po bokach też czuję,zwłaszcza jak wstaję często się to zdarza.
Maja powodzenia na wizycie, tzrymam kciuki,żeby dzidzia się nie zakryła;)
Chasiami, faktycznie wcześnie miałaś to badanie, ja następną wizytę u mojego gina mam za miesiąc i pewnie dopiero wtedy mi zleci, bo teraz nic nie mówił, ale pocieszyłaś mnie,że do przeżycia to jest;). Wcale się nie dziwię Twojemu wkurzeniu, z jednej strony wszędzie się słyszy,ze za mało dzieci się rodzi, a jak widać, w praktyce nikt matce na rękę nie pójdzie;/
DosiaMAlina ja też nie czuję ruchów, jakieś przelewanie, bulgotanie po jedzonku, pulsowanie też często czuję, jak się położę i pogładzę po brzuszku, ale żeby się dzidzia ruszała to jakoś jeszcze nie- doczekamy się;)
Agat bardzo prosze o wpisanie mojego Małego Mężczyzny w tabelkę;)
A ja w środę prenatalne, już się boję trocgę , oby wszystko było ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918149 przez ela85
Witam się i ja dzisiaj :)
Maja Trzymam kciuki za wizytę.
Kelis Już dziś trzymam kciuki- będzie dobrze!
Mój gin jak robił mi pierwsze usg na początku ciąży to wziął jak za normalną wizytę,więc myślę że i teraz tak będzie.
Dziewczyny a co do badania tej krzywej cukrowej to pytałam w laboratorium, tam gdzie robię badania , czy można zabrać wyciśniętą cytrynę, żeby łatwiej poszło i pani powiedziała że tak, bo to nie wpływa na wynik. Pewnie większość laboratoriów zezwala , tylko nie wszystkie ciężarne o tym wiedzą,że tak można, ja zamierzam z tego skorzystać ;) . Dziewczyny czy na tym etapie ciąży zdarzają się wam jeszcze mdłości lub wymioty?? Oddałam dziś całe śniadanko, a ostatnio to mi się tak zdarza co jakieś 3-4 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918154 przez ninoczka
No hejka.
No ja tez nieztety nie moge powiedziec-tak czuje ruchy!-bo tak nie jest. Czasami cos czuje ale to chyba nie to a dziwi mne to bo 2 maluchow to powinnam juz czuc
kelis ja tez mam w srode polowkowe-moze dowiem sie kto w domku mieszka.
Luska czyli wybralas ten ABC zoom?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918205 przez agat

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kelis - dopisałam :) Komu jeszcze, komu, bo idę do domu ;)

W pierwszej ciązy test na obciążenie glukozą robiłam w przychodni w bloku obok, panie po pobraniu krwi pozwoliły mi wrócić do domu i tam wypić ulepek. Teraz będę robiła w szpitalu, więc będę siedziała jak ta sierota 2h na korytarzu :P No ale cytrynkę na pewno ze sobą wezmę :) A kubeczek chociaż mi dadzą czy też mam mieć swój? ;)

Zapisałam się dziś na kolejną wizytę, 30 września dopiero, ale tak mi pasuje pod kątem L4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918210 przez ela85
Agat kubeczek raczej dostaniesz, bo widziałam że zazwyczaj kobiety piły z plastikowych kubków takich większych. :P
Dziewczyny przesyłam link do piosenki o naszych fasolkach i groszkach:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl