BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 10 miesiąc temu #889545 przez młodamama
Witam kobietki :)
U mnie również upalnie, aż nie chce mi się ruszać z domu. Znów nabazgrałyście tu postów przez ten czas co mnie nie było, że nie dam rady każdej z osobna odpisać :> Chorodupki niech wracają do zdrowia! w taką pogodę chorować ?? :P mama muminka cieszę się, ze wszystko w porządku! teraz dbaj o siebie kochana dwa razy bardziej :)

Zdjęcia nie mam, bo mój smyk na nim tak się schował, że nic nie widać, to dopiero żartowniś z niego będzie, tak się śmieję, ze w tatusia :) Po następnym USG mam nadzieję, ze się pojawi to wstawię zdjęcie naszej kruszynki. Jeszcze nie mogę uwierzyć w to, ze będę mamą, to takie dziwne, dla mnie oczywiście :)

Nasi rodzice już wiedzą, Rodzice P. doszli do wniosku, ze bardzo dobrze, że tak się stało, że w końcu weźmiemy ślub po tylu latach a moi, mama przyznała mi się dziś, ze od dawna czuła że coś jest na rzeczy. Jednak matki to mają intuicję. Tata dowie się jak przyjedzie, jest daleko od domu i wolałabym go przez telefon nie informować o takich rzeczach szczególnie że on strasznie bierze wszystko do siebie.

No i najważniejsze, z P. bierzemy ślub najprawdopodobniej pod koniec sierpnia, lub początek września. Jeszcze nie zdecydowaliśmy która data dla nas będzie odpowiednia. Doszliśmy do wniosku, ze dla nas i dla dziecka to będzie najrozsądniejsze, a przecież nic nie stoi na przeszkodzie, kochamy się i chcem być razem, wychowywać naszą dzidzię :)
Mój P. odkąd wie, ze będzie tatusiem, jest przemiły dla mnie, no i bardzo o nas dba, widzę że robi wszystko żebym się nie denerwowała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889655 przez mama89muminka
Ulka to mnie zbilas z tropu - nie dostalam zadnych lekow, z wyjatkiem tego zastrzyku.

Studentkaae terminu mi nie wyliczyli, powiedzieli tylko ktory tydzien. Na wyliczenie terminu licze 18.06, wtedy mam wizyte u naszej pielegniarki. I nic na przeziebienie nie pomaga z domowych sposobow? Zdrowka zycze :kiss: No i odpoczywaj.

Mloda mama to gratki, daj znac jak juz zdecydujecie wszystko :) A czy moge spytac czy bierzecie koscielny czy tylko cywilny? Pewnie doczekac sie nie mozesz :)

Zmykam do sklepu, bo pieluchy sie mojemu srajtkowi koncza, a teraz jeszcze kupsko narobil... :dry: Na lipcowkach goracy temat nocnikowania, a my daleko w polu z tym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889669 przez młodamama
mama muminka bierzemy i cywilny i kościelny, dziś jedziemy oglądać salę :) Mój P. doszedł do wniosku, że lepiej jak to wszystko ogarniemy za jednym zamachem, będziemy później gdy dzidzia się urodzi mieć więcej czasu dla siebie i dla dziecka :) To wszystko dzieje się tak szybko, że każdego dnia budzę się poddenerwowana że ze wszystkim nie zdążymy :/ Będę informować na bieżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889775 przez natB
Mamo Mumunika baaardzo się cieszę, że wszystko ok :)... powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889799 przez ulka1983
hej :)
studentkaae to trzymamy kciuki za pomyślne wieści na wizycie ;) i zdrówka :kiss:

Młoda mama gratulacje :kiss: to rozsądna decyzja i najważniejsze że wspólna dzidzia będzie zadowolona :cheer: a z ciekawości spytam kościelny czy cywilny :blush: mój mąż też miły dla mnie chyba liczy na syna :P
o widzę już odpowiedz na moje pytanie ;) ale jak się bierze kościelny to cywilnego nie trzeba chyba że się coś pozmieniało :whistle: spokojnie ale wam zazdroszczę fajny czas to będzie :)

Mama muminka wygląda na to że nie są Ci żadne leki potrzebne bo plamienia ustąpiły i wszystko ok :) kiedy wizyta u gina ? o już widzę 18 :) ja dziewczynki oduczałam od pieluszek latem to był najlepszy czas bo większość czasu na dworze i wszystkie kąty w domu nie były zasikane ;) miały dwa latka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889900 przez agat
Młodamamo koniecznie musisz nam pokazywać inspiracje sukienkowo-bukietowo-makijażowo-dekoracyjne :) :) :) Uwielbiam weselne przygotowania, bardzo miło nasze wspominam, za dwa miesiące druga rocznica ślubu przed nami :)

A tak w ogóle dziewczyny może poznamy się "bliżej"? :) Co myślicie o tym, by napisać parę słów o sobie? Skąd jesteśmy, czym się zajmujemy? (nie trzeba z jakimiś mega wielkimi szczegółami ;) To ja może zacznę :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889924 przez mama89muminka
mlodamama wszystko bedzie dobrze :)

Ulka no wlasnie poki lato chce go nauczyc nocnikowania. Zima juz ladnie robil, ale jak z Polski wrocilismy to mu sie cos umyslilo i wcale na ncnik nie chcial usiasc...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny, jak was mdli to przez caly dzien czy tylko w jakims okreslonym czasie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889936 przez ulka1983
witam po południowo :)
świetny pomysł

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mama muminka to wcale nie jest tak łatwe jak się wydaje ale dacie radę wiadomo że wpadki jeszcze się będą zdarzały i to nie raz ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890309 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890379 przez chasiami
Witam!
U mnie jakoś masakrycznie :( dalej mdłości czasem lekkie wymioty i jem jem i jeszcz raz jem :( a i bym non stop spała :(
Na szczęście moja mama zabiera mi Alicje na spacerki i moge między czasie odpocząc.

Słyszałyście o tym 3 letnim dziecku pozostawionym w samochodzie? :( to niedaleko mnie jakoś na samą myśl już mam łezki w oczkach :( 8 godzin dziecko zamknięte w upale w samochodzie :( musiało płakac :( aż sama rycze :(

Proszę o modlitwę za tą dziewczynkę - Oliwka [*]

Odezwe sie jak bedzie lepiej, a i pracuje do 25 czerwca a potem przechodze na l-4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890396 przez maja001
Dziewczyny przepraszam ze znikłam ale praca dziecko dom i jeszcze ciąża zasem nie ogarniam
gratulacje wielkoludka, to ja tez się pochwalę ze mój wielkoludek ma bijące serduszko i mierzy 1,28. Terminu porodu lekarz mi nie podał. chyba zapomniał, ale z moich wyliczeń to 26 01, więc tak mzecie na razie zapisać w tabelce, najwyżej sie pózniej zmieni. A i od 7 07 idę na zwolnienie, tak sie umówiłam z ginem
Któraś pisała że jest chora, na bolące gardło najpierw próbowałam zawsze wode z solą, jesli regularnie sie stosuje skuteczna. Używałam także tantum werde w areozolu, ale juz w 2 trymestrze można, w pierwszym nie mam pojęcia.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890475 przez studentkaae
hejka :)

dziewczynki melduję, że ze mną trochę lepiej, jeszcze mam trochę katar i kaszle, ale to już nie to co było wczoraj... myślałam, że umrę, upał, kaszel i non stop mdłości i wymioty, na które mnie naciągało przy każdym kaszlnięciu... no i heftowałam, potem już nawet nie miałam czym, bo w żołądku pusto, ale i tak wymiotowałam, bleee...najgorszy dzień w tej ciąży ever. aaa, i czosnku mój organizm nie toleruje, zaraz zwraca :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890484 przez agat
Maja dopisałam Cię do tabelki :)

Studentkaae współczuję wczorajszych dolegliwości.

Ja dziś ciut świt się zerwałam i pognałam na pierwszą ciążową morfologię. Słabo mi było momentami, podobnie zresztą jak w poprzedniej ciąży. O dziwo między ciążami wszystkie badania znoszę bez problemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890508 przez mama89muminka
Ulka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chasiami i ja sie podpisuje, mdlosci nie do zniesienia :sick: . A ty jak masz mdlosci to co jesz? Ja nie moge nic przelknac poza suchym chlebem. Dobrze, ze masz kogos, kto ci moze pomoc przy Alicji, ja niestety sama z Miro sie mecze.
Co do tego dziecka tez uronilam lezke, biedactwo musialo bardzo cierpiec :(

Maja z moich obliczen mamy termin na ten sam dzien :D

Studentkaae swietnie,ze ci juz przechodzi chrobsko. I ja tez czosnku nie moge zniesc, a wczesniej mi to nie przeszkadzalo...

Agat daj znac jak wyniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890625 przez Mon.tresor
Bogowie, dawno mnie u was nie było!
Musicie mi wybaczyć, że się nie odzywałam i nie będę za dużo czytać co żeście naprodukowały, bo jest tego okropnie dużo! :P
Moja lekarka, jak się dowiedziałam, już nie przyjmuje. Jestem załamana, zwłaszcza że najbliższy termin wolny w mojej przychodni jest na połowę lipca i nikogo nie obchodzi, że jestem w ciąży! Nie wiem aż co z tym wszystkim zrobić, chyba pójdę po prostu prywatnie, bo już nie wiem. W dodatku wyniki krwi czekają do analizy i dupa, nic nie wiem ';/
U mnie ostatnio same problemy, jak nie matka mojego M, to ... matka mojego M! Ciągle coś, ciągle wariacje, już sama nie wiem na czym stoję. Mdłości mi nie minęły, jednak. Jakiś czas pomagał kefirek z rana - od trzech dni nic kompletnie nie daje i nie wiem co mam robić. Moja mama pociesza, że minie, a ja trzymam się tego jak tonący brzytwy.
Z pracą też wariacje, szkoda gadać.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl